Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 114
 1. #41
  E Humbur Maska e elsaa
  Anėtarėsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Nje thes me Para per momentin do me lumturonte pa mase
  Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

 2. #42
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
  Nje thes me Para per momentin do me lumturonte pa mase

  Ku do i fusesh mi , se i ke cantat plot 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Nje pellake buke, me djathe e qepe, edhe nje gote dhalle.

 4. #44
  Blanc et noir
  Anėtarėsuar
  28-03-2005
  Postime
  470
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Prania, humori, aroma e tij.
  Quand le doigt montre le ciel, l' imbécile regarde le doigt.

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e jesy
  Anėtarėsuar
  13-09-2009
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  asnje gje me shum se kaq qe kam jam shum e lumtur
  HESHTJA ESHTE FLORI

  FJALA ESHTE ARGJEND

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Kur ti bej 1 Milion Euro.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 7. #47
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  lumturia eshte dicka shume relative e nuk eshte gjithmone njesoj.per momentin sikur ana ekonomike te ishte paksa me mire besoj se do jetoja me e qete.
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  << Pak sa me e mire >> eshte relative nga larte nuk ka kufi.Sa me shume me mire.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 9. #49
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
  << Pak sa me e mire >> eshte relative nga larte nuk ka kufi.Sa me shume me mire.
  ah Alem gjithcka eshte relative, por persa i perket anes ekonomike, nuk do pretendoja kush e di se cfare, rendesi ka qe kur te ma thote truri per te vajtur ne honolulu , kine, apo polin e veriut a ku di gje une, ti hypi avionit e te iki
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 10. #50
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Po mos ti dhimbte mary p kurizi unė do ndihesha pak i lumtur.

 11. #51
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Sa altruist ti Station.. ja me kete qe the me lart me bere me te lumtur nga c'isha e me kaloi edhe dhimja e kurrizit
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 12. #52
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga maryp Lexo Postimin
  Sa altruist ti Station.. ja me kete qe the me lart me bere me te lumtur nga c'isha e me kaloi edhe dhimja e kurrizit
  Kjo gjė mė gėzon qė tė paska kaluar dhimbja dhe je bėrė paksa mė e lumtur se ē'ishe.
  Altruizėm ėshtė emri im i dytė

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Citim Postuar mė parė nga jesy Lexo Postimin
  asnje gje me shum se kaq qe kam jam shum e lumtur  Maryp te shkuara e dashur
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 14. #54
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Kjo gjė mė gėzon qė tė paska kaluar dhimbja dhe je bėrė paksa mė e lumtur se ē'ishe.
  Altruizėm ėshtė emri im i dytė
  e gezofsh
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 15. #55
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga stern Lexo Postimin  Maryp te shkuara e dashur
  faleminderit e dashur si po kalojne pushimet apo mbaruan??
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  akoma me pushime ne daten 9 filloj pune

  Pershendes zemer
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 17. #57
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  esht nji gje qe do me bente shume te lumtur por them se dhe pak durim pastaj do jem personi me i lumtur kesaj bote
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  tra la la tra la la pse me shkon mendja mua te bebushi amon
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 19. #59
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  39
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  une sdoja asgje pervecse te kisha dy MASAZHATRICE tani

  kaq dua !!!ppp
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  hahhahaha ku i gjen dhe ti keto fjalet
  MASAZHATRICE
  se kisha degjuar ndonjehere por kot nuk thone sa te rrosh do mesosh
  Te Pershendes
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. A mendoni tė ktheheni nė Shqipėri ?
  Nga Arbushi nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 189
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 07:06
 2. Shqiptarėt, popull jo i lumtur!
  Nga Davius nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 06-05-2010, 18:51
 3. Lumturia
  Nga nitROSHI nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-10-2006, 19:48
 4. Urtesia e Agjerimit te Ramazanit!
  Nga Klevis2000 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-11-2004, 13:36

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •