Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-12-2006
  Vendndodhja
  New York, New York, USA
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Un Kam Gjetur Nj Sit Me Shum Media n Shqip

  Ju uroj gjith t mirat. Un kam gjetur nj sit n Turqi me shum lidhje tek media n gjuhen shqipe n mbar bot.

  http://shkabaj.50webs.com/

  Enjoy! I know it will help me a lot with Albanian, as these are professional radio stations broadcasting in real time, with news, advertisements, and music. And nice music too, not just rap. The stations from Kosova and Macedonia are the most numerous, and are really quite nice. I wish I could find more from Albania itself. I can't figure out how to get the radio in Kora. Any hints? Is it linked up to the web?

  Zoti (ose Zonja?) Shkabaj: Ju lumt dhe ju falendroj!

  David, New York

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-12-2006
  Vendndodhja
  El Paso TX
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Falemnderit shume.
  Legends may sleep, but they never die.

Tema t Ngjashme

 1. A ka pasur przierje t popullsis turke me at shqiptare gjat pushtimit osman?
  Nga sFeTigRaD n forumin Arkeologji/antropologji
  Prgjigje: 133
  Postimi i Fundit: 23-05-2009, 17:51
 2. Durrs- Foshnja pa jet e gjetur mngjesin e djeshm n vendin e grumbullimit t pleh
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-12-2008, 07:24
 3. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-08-2006, 18:15
 4. Program per te gjetur dhe shkarkuar kenge
  Nga benseven11 n forumin Trajnim & leksione
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 26-04-2004, 19:11
 5. Lezha, kjo antike !
  Nga trinity n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-08-2003, 10:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •