Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 20
 1. #1

  Shprthim n Ambasadn Amerikane n Athin

  Nje shperthim eksplozivi tronditi sot heret ne mengjes ambjentet e Ambasades Amerikane ne Athine. Sipas deklaratave te stafit te ambasades dhene CNN nuk ka asnje raport per demtime ne njerez.

  Kanali televiziv shteteror NET duke ju referuar burimeve policore u shpreh fillimisht se shperthimi ndodhi ne ambjentet e brendeshme te ambasades, ne katin e trete por me pas i njejti stacion televiziv u shpreh se shperthimi ndodhi ne ambjentet e jashteme te godines.
  Pjestaret e stafit te ambasades nuk kane dhene asnje detaj mbi arsyen, sasine apo qellimin e shperthimit por media lokale raporton se ngjarja ka ndodhur ne oren 5.55 te mengjesit.
  Policia ka bllokuar rrugen perreth ambasades mbas shperthimit duke shkaktuar bllokimin e rruges me nje trafik te ngarkuar te oreve te mengjesit.

  Kjo ambasade ka qene shenjester e nje sulmi me granade ne 15 shkurt 1996. Sulmi shkaktoi deme te vogla.

 2. #2
  Veritas liberatis Vos
  Antarsuar
  07-10-2006
  Postime
  2,204
  Ndonje grup i ekstremit te majte do ta kete bere. Nuk eshte hera e pare.
  Me vjen keq vetem per ata qe kishin interviste per vize sot dhe ju prish plani!
  Sa te harrohet muhabeti, nuk ka me viza LoL

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e elen
  Antarsuar
  07-01-2005
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  919
  E di c me vjen me greket mua????
  Shajne amerikanet dhe per cdo gje vene fill tek ambasada amerikane dhe shajne Ameriken ( kunderamerikne ne kulm).Dje hodhen rukete nga jashte qe krijoi deme ne katin e 3 .
  Kur vajta une per interviste jam cuditur kur pashe se sa greke mbanin radhen per nje vize amerikane (nja 200 po vetem ate dite).
  Plus qe ajo madama qe i shtyn gjithmone per greve (Aleka pra e KKE) gocen e vet e coi te studioje tek Kolegji Amerikan ne Athine dhe tani e bija rron dhe punon ne Amerike.
  Dmth ata qe shajne dhe hedhin pasdite molotof ,paradite kane mbajtur radhen per vize........hmmm
  Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway

 4. #4
  Larguar.
  Antarsuar
  02-11-2005
  Vendndodhja
  n Blog
  Postime
  1,121
  Une banoj relativisht afer me ambasaden amerikane. Ne oren 3-3 e gjysem te mengjesit u degjuan disa te shtena. Fillimisht mendova se ishin fishekzjarre por nuk pash drita. Dola ne ballkon dhe nuk pash asgje jo-normale.

  Rreth ores gjashte te mengjesit u degjua nje zhurme, si shperthim e cila me zgjoi nga gjumi. Dola prape ne ballkon dhe pash dhjetra makina te policise dhe te zjarfikesve qe drejtoheshin rreth ambasades. Nga kodra e Likavitos (apo andej afer) degjohej nje zhurme si sirene apo alrm makine. Ne kete koder jane vendosur edhe sirenat e Forcave Ajrore qe paralajmerojne per bombardime. Thash me vete e bene gafen turqit. Hapa televizorin dhe pikerisht atehere thuhej se u degjua nje shperthim nga ambasada amerikane. Fillimisht (si gjithmone) te gjithe kishin teorine e tyre se c'kishte ndodhur.

  Faktikisht, nje grup anarko-komunist me nje RPG (prodhim Rus) kishte qelluar ambasaden duke vene ne shenjester tabelen (simbolin shteteror) qe eshte e vendosur ne katin e trete. Mirepo predha ra ne te majte te tabeles dhe theu nje xham (qe i perket ose WC ose zyres se ambasadorit, nuk eshte thene qarte. Rrufeja nuk bie ne hale...) dhe shkaktoi deme te lehta materiale.

  Vetem ne kete menyre mund te preket ambasada amerikane e cila eshte e fortifikuar deri ne pengesa antitanke.

  Keshtu humba dy ore gjume dhe nuk pash as turqit e as kuptova pse u degjuan krismat ne oren 3!

 5. #5
  DIZER_7 Maska e dizer7
  Antarsuar
  24-05-2006
  Vendndodhja
  EARTH
  Mosha
  41
  Postime
  176
  Grekrit perve q jan komunist n kulm, jan dhe shum anti-amerikan.
  Megjithat pr do hall t vogl, n Amerik ankohen dhe andej.
  Nuk duhet ti bj udi njeriut q secili nga kta njerz t prapambetur sht dhe nje teririst i mundshm.Mendojn akoma si para 200 vjetsh dhe megjithse vet jan inatort m mdhenj, Grekt edhe ksaj radhe u prpoqn tja hidhnin fajin shteteve t tjera(Maqedonis, Turqis, apo vendeve Arabe) duke e quajtur n fillim veprimin si (provokacje) dhe sabotazh t politks s tyre. Po n kt rast nuk e prfill asnj njeri se lajmi sht prhapur n gjith botn dhe dorn e par e kan specialistat Amerikan.

  Sipas meje, Grekt nuk kan asnj ndryshim nga njerzit e Bin Ladenit apo do terorist tjetr dhe prishja q po i bhet emrit t grekrve sht vetm nj realitet q i takon...


  Po e keqja sht se dmtohet gjith zona e ballkanit dhe kjo do ket pasoja n turizmin e vndit ton.T shpresojm t jen sa m t vogla.
  Po Do Paqe, Behu Gati Per Lufte!

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,600
  Nga qe dje kishin nje greve mesueset edhe shkollat edhe sic e thane me lart qe sa here qe behen keto grevat me shkollat gjithmone ka zhurma te tilla.Dhe Greket jane shume anti-amerikan sepse e quajna Ameriken shkaketare te luftave te fundit si ne zonen e Ballkanit po ashtu edhe ne lidjen e mesme gjera te tilla ndodhin.Por shpresoj qe mos te jet plagosur njeri ose mos te jet vrare njeri.

 7. #7
  Ketu nuk behet fjale per jane "anti-amerikane", "komuniste", e te tjera nofka apo epitete.

  Ketu behet fjale per terrorizem, e ai duhet ndalur, perpara se te perhapet ne proporcione te tjera, qe behet me i veshtire per tu permbajtur, e ne fund eleminuar.

 8. #8
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Antarsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,484
  kjo ngjarje e tmerrshme do kete pasoja te renda per te gjithe.
  naa psh sot ne metro ngaqe kishin mbyllur rruget kish kaq shume njerez, skishte vend te uleshim. u detyruam te flinim ne kembe. c'est terrible..
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e etan
  Antarsuar
  24-09-2004
  Vendndodhja
  Kamerun - AFRIKA QENDRORE
  Postime
  91
  ca va aller mon type...

 10. #10
  DIZER_7 Maska e dizer7
  Antarsuar
  24-05-2006
  Vendndodhja
  EARTH
  Mosha
  41
  Postime
  176
  Prap na shuajte postim o Albo? po pse keshtu? Nuk ofenduam njeri, nuk perdorem fjale te keqia, dhe as nuk shkelem ndonje rregull...  E paske ne terezi ti shoku....
  Po Do Paqe, Behu Gati Per Lufte!

 11. #11
  Citim Postuar m par nga dizer7
  Prap na shuajte postim o Albo? po pse keshtu? Nuk ofenduam njeri, nuk perdorem fjale te keqia, dhe as nuk shkelem ndonje rregull...  E paske ne terezi ti shoku....
  Temen nuk e ka pastruar Albo por nje mod tjeter. Ceshtja u sqarua dhe kerkoj ndjese qe nuk eshte lene asnje shpjegim.

  Lioness

 12. #12
  Pasioni pr shkencn Maska e King_Arthur
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  ne greqi mund te ndodhin me shume se kaq se populll dhe qeveri te tille kane .

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e saimiri-uk
  Antarsuar
  13-01-2003
  Vendndodhja
  All over Albania
  Mosha
  42
  Postime
  252
  Lajm fantastik! Me te vertete me behet zemra mal kur degjoj lajme te tilla!
  Tani, Shqiperia duhet ta perdori kete situate per ti lene te ditur SHBA'se qe assetet e tyre nuk jane te siguruara ne Greqi dhe Shqiperia eshte vend qe e do dhe kupton politiken Amerikane!
  Po kujt ti thuash hajvaneve qe jane mbledhur me dite tek presidenti tollumbac i Shqiperise!

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,600
  Granada thone televizorat qe ka ardhur ne ngjarjet e vitit 1997 nga Shqiperia eshte Kineze por ngjan shume edhe me ato armet e Ruseve.Por thone nga kamerat qe kane ne Ambasade e dine se kush jane edhe po i kerkojne por akoma nuk kane dhene Emra.

 15. #15
  Perjashtuar
  Antarsuar
  07-03-2006
  Postime
  74
  gjoja nje grup ekstremistesh te majte e bene nje shperthim te tille,por kjo eshte vetem verzioni zyrtar i greqise.
  Nuk eshte cudi qe nji shperthim te tille mund ta quajme direktive e qeverise greke pasi strategjia e greqise dhe e serbise per te futur shqiperine ose me korrekt qe te ndajne shqiperine midis tyre,nuk do te behet me rrealitet ne keto 10 mije vite e ardhshme te pakten.
  Atehere smbetet gje tjeter vec se te kooperojne me arabet e irakut qe te perfekcionojne bombat-njerez me qellim qe ti hapin lufte amerikes.

 16. #16
  Aman me keto "teorite konspirative." C'lidhje ka bomba ne ambasade me "lufte kunder Shqiperise"? Apo me "turizmin", apo me US qe tani do lere "menjane" Greqine, se ka aleate me te mire Shqiperine, qe s'ka drita te nxjerre qimen nga qulli. Mos te behemi gaz i botes me keto gjera.

  Sa per teorine se do demtoje turizmin e Greqise, po te shohim nga e kaluara, kur grupi terrorist i 17 Nentorit kreu akte shume me te dhunshme, duke perfshire bombe ne ambasaden amerikane, apo vrajsen e punonjesve te ambasades, keto akte nuk paten efekte negative ne turizmin ne vend. Per me teper, ne US, nje dite u permend ky incident.

  Sa per teorine me armet te ardhura nga Shqiperia, gjera sensacionale nga shtypi lokal, sepse zyrtaret greke, apo shtypi i huaj nuk permenden Shqiperine me emer. Ne nje rast, u tha qe mund te kete ardhur nga vendet e Europes Lindore, por si arme konsesusi eshte qe eshte prodhim i Kines, mgjth ne nje rast u tha qe eshte prodhim rus. Ta zeme se merret seriozisht ideja qe erdhi nga Shqiperia ne 97. Te gjithe (duke pasur parasysh edhe organizatat e inteligjences) e dine situaten kaotike te Shqiperise ne ate kohe e me tej, qe ishim ura e trafikut te armeve, kontrabandes, droges, apo dhe prostitucionit apo trafikut human, aspekte keto qe sot eshte konstatuar se po minimizohen. Ndaj nuk do mbajne Shqiperine pergjegjese per kete akt te 2007 pse u ble ne Shqiperi 10 vjete me pare. Kaq per kete.

  Per vete bomben e hedhur ne pergjithesi eshte rene dakort qe eshte nje grup anarshist, "marksist", terrorist grek i ashtequajtur "Revolutionary Struggle." Megjithese, tre grupe te ndryshme kane mare pergjegjesi per kete akt.

  Mos te harrojme qe ajo dite ishte dita nderkombetare e protestave kunder burgut "Guantanamo Bay." Pertej kesaj lloj "proteste" sipas eksperteve anti-terroriste greke, mendohet qe ky akt eshte perdorur nga "Revolutionary Struggle" per t'u zgjedhur si trashegimtare te grupit te famshem "17 Nentori." Sic dihet kjo organizate u shkaterrua, por me pas "linden" rreth 10 te tjera. "Revolutionary Struggle" eshte ajo qe deri me sot ka bere me shume buje, me ca akte te tjera. Ne kete rast konkret, qellimi ishte shkaterrimi i tabeles se Ambasades, por s'e moren mire nishanin lol, dhe u iku dora shtrember dhe predha vajti ne banjo lool.

  Arsyeja perse ka organizata te tilla ne Greqi, apo per sentimentat anti-amerikan eshte tjeter gje. Per te mos folur qe sot Greqia nuk ka monopolin e ketyre sentimenteve. Mjafton te shikosh statistikat kudo ne bote, bile dhe ne Europen Perendimore. Pervec politikes se jashtme sidomos te kesaj administrate, eshte nje fenomen normal midis superfuqise, perandorise se vetme, dhe kombeve te tjera (me te pafuqishem apo te vegjel.)

  Per me teper, mos te harrojme qe nuk eshte populli amerikan qe urrehet, por eshte politika e US. Nje nga statistikat me domethenese jane ato qe pershkruajne kete fenomen ne Iran. Sipas statistikave populli Iranian eshte populli qe ka me shume simpati ne Lindjen e Mesme per Ameriken dhe idete qe perfaqeson. Duket si anomali sigurisht kur mendon marredheniet politike dhe ekonomike Iran-US te dekatave te fundit.

  Me konkretisht ne Greqi, ndenjat anti-amerikane e kane origjinen tek roli qe US luajti gjate periudhes 1964-1974, perkrahja amerikane per junten ushtarake, per diktaturen 1967-1974, gjate se ciles me mijera u torturuan apo u zhduken. Nje nga theniet qe nuk eshte harruar nga greket (apo te pakten nga grupet anarkiste te Greqise) eshte thenia e Presidentit Johnson kur iu adresua ambasadorit grek ne US:
  "F**k your Parliament and your constitution." Pas vendosjes se Papadopulos si diktator/kryeminister i vendit, nje nga theniet "per te qeshur" ndermjet agjenteve amerikane ne Greqi ishte se: "Papadopoulos was the first CIA agent to become premier in a European country."
  Me tej, marredheniet u acaruan me shume me situaten ne Qipro dhe perkrahjen e US per Turqine.

  Si perfundim, disa "anarkiste" greke qe duan te behen te famshem per 5 min, hodhen nje predhe ne banjon e ambasades amerikane. Shyqyr Zotit, s'pati viktima te pafajshme. Incidenti s'beri buje ne US. Por nga ana tjeter, nuk ia vlen barra qirane qe te grijme sallate kot per kete pune. Apo ta lidhim me Shqiperine, turizmin apo ceshtjen e Kosoves, apo te tjera "teori" si keto.

  Meqe e "shoshitem" dhe kete pune, c'behet andej nga ne? Erdhen dritat?
  Ndryshuar pr her t fundit nga Lioness : 15-01-2007 m 01:42

 17. #17
  Bogdan Chmielnicki Maska e antares
  Antarsuar
  19-08-2004
  Vendndodhja
  Ukraine
  Postime
  880
  Eshte veshtire te postosh pas ketij shkrimit te fundit te "Lioness"!
  Ne 20-30 reshta ka kapur dhe ka analizuar (duke u vene piken mbi "i" shumices se ceshtjeve Greko-Amerikane).
  Nuk kam c'te shtoj, pervecse te them se mbeshtes "Lioness" ne te gjithe postimin (ndekohe ai postim nuk ka nevoje per ndonje mbeshtetje, dhe ca me pak nga ana ime).
  Ndoshta do ishte nje teme inetresante diskutimi i historise e strategjise Greke ne periudhen 1944- .......
  Kjo ne raport me USA, Angli, Turqi, Rusi........
  "The United States appear to be destined by Providence to plague America with misery in the name of liberty"
  -Simn Bolvar

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,967
  Raketa q goditi Ambasadn erdhi nga Shqipria

  Policia greke vazhdon hetimet mbi sulmin ndaj Ambasads Amerikane n Athin
  Policia e Athins po prpiqet t provoj vrtetsin e nj telefonate
  sipas s cils grupi ekstremist i s majts greke "Lufta
  Revolucionare" merr prgjegjsin pr kt sulm mbi ambasad

  Athin, 14 janar - Hetuesit grek po shqyrtojn t dhnat lidhur me
  sulmin e s premtes ndaj Ambasads Amerikane n Athin.
  Sulmi ka rizgjuar frikn e rigjallrimit t grupeve t majta
  ekstremiste n Greqi. Autoritetet than se arma e prdorur
  pr sulmin ishte nj granat RPG-7 e viteve '70. Ata
  thon se nj arm e ktij lloji nuk ishte prdorur pr sulme t tjera
  m par. Raketa q u prdor pr t sulmuar Ambasadn
  Amerikane n Athin dyshohet t jet bler n Shqipri. Policia
  greke bri t ditur se arma e prdorur pr t sulmuar ambasadn
  sht prodhim kinez, i vitit 1974. Sipas specialistve grek t
  armve, ushtria greke nuk ka disponuar asnjher nj tip t
  till rakete. Kshtu n qendr t vmendjes t policis greke, pr
  hetimin e ksaj ngjarjeje t rnd jan vn t gjitha rastet e
  trafikut t armve me Shqiprin. "Sipas specialistve grek t policis,
  t cituar t shtunn nga radio "Sky", po punohet n
  mnyr q t shikohen t gjitha rastet e trafikut me Shqiprin
  pr zbulimin e ndonj baze apo rruge t jashtligjshme t trafikut
  t armve. Por nuk prjashtohet mundsia q raketa t ket hyr
  edhe nga Kosova apo Maqedonia.
  Arma e prdorur sht nj kundrtank i prodhimit kinez
  dhe policia tashm ka dyshime se ajo sht bler n Shqipri nga
  trafikant armsh, shkruan "Gazeta Shqiptare".
  Policia po prpiqet t provoj vrtetsin e nj telefonate n t
  ciln pretendohej se grupi ekstremist "Lufta Revolucionare"
  sht organizator i sulmit. Grupi i s majts ekstreme ka kryer disa
  sulme me bomba q nga viti 2003. Ministri grek i rendit publik
  Vyron Polydoras tha t shtunn se dukej q sulmi ishte nj akt terrorizmi
  i brendshm. Edhe zyrtart n Washington than se nuk
  kishte t dhna paraprake se bhej fjal pr nj skenar ndrkombtar.
  Gazeta lajm
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 19. #19
  Bogdan Chmielnicki Maska e antares
  Antarsuar
  19-08-2004
  Vendndodhja
  Ukraine
  Postime
  880
  Le te pranojme per nje moment se arma eshte prodhim Kinez i "ardhur" nga Shqiperia.
  E pastaj?
  Kur bushtra Lino "Ambasadore Amerikane ne Shiperine e asaj kohe (96-97) i frynte zjarrir te rebelimit qe coi ne dezintegrimin e Shtetit Shqiptar, duhet te dinte se Shqiperia ishte njekohesisht "depo" dhe prodhuese e armeve te ndryshme te ketyre tipeve......
  Kur i ve zjarrin shtepise se "komshiut", nuk ke pse ben "uau uau moj mami" nese zjarri te merr shtepine tende.........
  Kot qurraviten me teorite "rakete Rusee ose Kinze", se nje te tille per 1000$ e ble kudo!
  Po sikur protestuesit Greke, qenefin Amerikan ta kishin goditur me Rakete Amerikane??????
  "The United States appear to be destined by Providence to plague America with misery in the name of liberty"
  -Simn Bolvar

 20. #20
  Perjashtuar
  Antarsuar
  07-03-2006
  Postime
  74
  Citim Postuar m par nga Llapi
  Raketa q goditi Ambasadn erdhi nga Shqipria

  Policia greke vazhdon hetimet mbi sulmin ndaj Ambasads Amerikane n Athin
  Policia e Athins po prpiqet t provoj vrtetsin e nj telefonate
  sipas s cils grupi ekstremist i s majts greke "Lufta
  Revolucionare" merr prgjegjsin pr kt sulm mbi ambasad

  Athin, 14 janar - Hetuesit grek po shqyrtojn t dhnat lidhur me
  sulmin e s premtes ndaj Ambasads Amerikane n Athin.
  Sulmi ka rizgjuar frikn e rigjallrimit t grupeve t majta
  ekstremiste n Greqi. Autoritetet than se arma e prdorur
  pr sulmin ishte nj granat RPG-7 e viteve '70. Ata
  thon se nj arm e ktij lloji nuk ishte prdorur pr sulme t tjera
  m par. Raketa q u prdor pr t sulmuar Ambasadn
  Amerikane n Athin dyshohet t jet bler n Shqipri. Policia
  greke bri t ditur se arma e prdorur pr t sulmuar ambasadn
  sht prodhim kinez, i vitit 1974. Sipas specialistve grek t
  armve, ushtria greke nuk ka disponuar asnjher nj tip t
  till rakete. Kshtu n qendr t vmendjes t policis greke, pr
  hetimin e ksaj ngjarjeje t rnd jan vn t gjitha rastet e
  trafikut t armve me Shqiprin. "Sipas specialistve grek t policis,
  t cituar t shtunn nga radio "Sky", po punohet n
  mnyr q t shikohen t gjitha rastet e trafikut me Shqiprin
  pr zbulimin e ndonj baze apo rruge t jashtligjshme t trafikut
  t armve. Por nuk prjashtohet mundsia q raketa t ket hyr
  edhe nga Kosova apo Maqedonia.
  Arma e prdorur sht nj kundrtank i prodhimit kinez
  dhe policia tashm ka dyshime se ajo sht bler n Shqipri nga
  trafikant armsh, shkruan "Gazeta Shqiptare".
  Policia po prpiqet t provoj vrtetsin e nj telefonate n t
  ciln pretendohej se grupi ekstremist "Lufta Revolucionare"
  sht organizator i sulmit. Grupi i s majts ekstreme ka kryer disa
  sulme me bomba q nga viti 2003. Ministri grek i rendit publik
  Vyron Polydoras tha t shtunn se dukej q sulmi ishte nj akt terrorizmi
  i brendshm. Edhe zyrtart n Washington than se nuk
  kishte t dhna paraprake se bhej fjal pr nj skenar ndrkombtar.
  Gazeta lajm

  llapi ke mjekerr ti sikur ata popat e greqise dhe te serbise apo je revolucionar i moderuar,d.m.th. pa mjekerr.Paskeni furnizuar vellezerit me raketa ne greqi.
  Fjala ishte dikur qe shqiptaret te fillojne luften kunder greqise dhe jo jevgjit kunder amerikes.Bej te pakten pak dallim midis ardhacakeve dhe vendalinjeve.
  ndonje fjale apo mendim tendin nuk je ne gjendje te thuash ,me sa duket vetem si papagall te perserisesh fjalet e tjereve qenke ne gjendje,ske faj se aq kapacitet ke ti.
  Ndryshuar pr her t fundit nga lissius : 13-04-2007 m 07:34

Tema t Ngjashme

 1. A sht krcnim Amerika pr paqen botrore?
  Nga ORIONI n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 212
  Postimi i Fundit: 09-05-2011, 09:49
 2. Dilemat e Kastriot Myftarajt.
  Nga Brari n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-02-2009, 16:23
 3. Topi, Fahriu dhe gazetaret..
  Nga Brari n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-02-2009, 16:14
 4. Mbi politikn e jashtme t SH.B.A.-s
  Nga Eni n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 175
  Postimi i Fundit: 13-02-2004, 11:06
 5. Politika e SHBA-se karshi Shqiperise
  Nga Brari n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-10-2002, 22:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •