Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Administratore Maska e Fiori
  Antarsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  115 falenderime n 104 postime

  Si t postojm nje video nga youtube/google n forum

  Rregullore :

  Duhet t keni parasysh:
  1. Vidiot pornografie, reklamat, vidio t prdorura pr propaganda personale, nuk do t lejohen n forum.
  2. Vendosja e shum vidiove n nj faqe ngadalson hapjen e faqes pr vizitort me lidhje t ngadalta interneti, ndaj tregohuni t arsyeshm.
  3. Vidiot e vendosura duhet t ken lidhje me temn q po diskutoni.
  Shmbuj:


  1.
  Nq se vendosni kt lidhje:
  Kodi PHP:
  [urlhttp://www.youtube.com/watch?v=1SIcW6xhDRc[/url] 
  Do t merrni kt resultat:
  2. Nq se vendosni kt lidhje:
  Kodi PHP:
  [urlhttp://video.google.com/videoplay?docid=7055845518602909745&q[/url] 
  Do t merrni kt resultat:
  http://<object class="restrain" type...f]--></object>
  Kshilla :

  -N kryen e djatht t vidios q sht duke luajtur keni dhe dy shigjeta t vogla. Ekrani sht i mbyllur kur shigjetan jan t drejtuara posht, ndrsa n t kundrt ekrani sht i hapur pr t luajtur vidion. Mjafton t shtypni mbi shigjet pr t'i ndryshuar drejtimin.
  -Vidiot nuk luhen automatikisht kur ju hapni nje postim qe ka vidio (qe te mos pengojne programet e tjera qe jeni duke luajtur ne kompjuter). Per te luajtur nje vidio, mjafton te shtypni ne mes te ekranit butonin qe thote "click to play".

  Nq se nuk jeni t sigurt si t postoni lidhjet pr vidiot e youtube dhe google n forum, ndiqni udhzimet tek fotoja m posht. Kur jeni duke postuar mesazhin, mjafton t shtypni shkronjn M, si m posht dhe n mesin e dy kodeve Media, mund t vendosni lidhjen e youtube ose t google.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Fiori : 14-01-2007 m 02:02

 2. Anetart m posht kan falenderuar Fiori pr postimin:

  verda123 (15-02-2017)

 3. #2
  18 scudetti Maska e Gjinokastra
  Antarsuar
  29-08-2009
  Mosha
  31
  Postime
  1,164
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime

  Si postohet nj video ?

  Kam par disa her q postojn video nga Youtube , por nuk e kuptoj sesi bhet ! Ndonj ide ?
  (Flasim pr t postuar video n kt forum)

 4. #3
  ufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Antarsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,592
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Emri: hapi 1.jpg

Shikime: 1181

Madhsia: 43.1 KB
  Emri: hapi 2.jpg

Shikime: 1208

Madhsia: 25.9 KB
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

Tema t Ngjashme

 1. Disa grimca humoristike :D
  Nga sLimShady n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 88
  Postimi i Fundit: 25-06-2006, 11:52

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •