Close
Faqja 1 prej 51 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 1001
 1. #1
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Tirana e dekadės se kaluar
  Per vete arsyen se Tirana eshte Kryeqytet dhe meriton vemendjen me te madhe,mendova ti dedikoj nje teme te vecante me fotot e mija nga me te fundit.

  Do u lutesha shume!

  Mundohuni te evitoni diskutimet rreth infrastruktures dhe urbanistikes te cilat shpesh kthehen ne debate politike !Ka tema te tjera ku mund te diskutoni rreth problemeve te tilla.Do isha shume mirnjohes nese moderatoret do e mbajne temen te paster nga chit chatet e tepruara.

  Faleminderit.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 2. #2
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 3. #3
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 4. #4
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 5. #5
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 6. #6
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 7. #7
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 8. #8
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 9. #9
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 10. #10
  Perjashtuar Maska e MICHI
  Anėtarėsuar
  14-09-2004
  Mosha
  37
  Postime
  1,537
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Shum foto te mira. te lumt zim

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MICHI pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 12. #11
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Fleminderit MICHI.

  Kisha vendosur qe fotot ti postoja pa komente rreth permbajtjes,sidocofte duke u nisur nga zygjerimi i disa anetareve po bashkangjes komente perkatese per c'do fotografi.

  Piramida gjate festave te fundvitit  Dhe ne 3 fotot e radhes...Ne mbrendesi te Piramides (Panairi i vitit te ri)  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 13. #12
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 14. #13
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Ne Rruga e Elbasanit

  Pregjate Lanes

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 15. #14
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 16. #15
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 17. #16
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 18. #17
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Citim Postuar mė parė nga majlinda1
  HEJ BARDHI....ajo parulla te galeria e arteve ka bere te veten .....u ndalnin njerzit te habitur!! nice!!
  E vertete! Megjithate jam i bindur se nuk u ben pershtypje atyre qe banojne ne Shqiperi.

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 19. #18
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 20. #19
  Perjashtuar Maska e MICHI
  Anėtarėsuar
  14-09-2004
  Mosha
  37
  Postime
  1,537
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  pamje te mira zim na sill te tjera aman.

 21. #20
  i/e regjistruar Maska e xxxl
  Anėtarėsuar
  20-10-2002
  Vendndodhja
  gjermani
  Postime
  277
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  na kenaqe shume faleminderit

Faqja 1 prej 51 12311 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Albtelecom
  Nga Dita nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 08-08-2017, 13:06
 2. 200 tė shumėkėrkuarit shqiptarė nė tė gjithė Botėn
  Nga Albo nė forumin Nė kėrkim tė personave tė humbur
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-02-2011, 10:52
 3. Tirana e ditėve tona
  Nga Edi-9/11 nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 1014
  Postimi i Fundit: 18-01-2011, 16:59
 4. Ku ishe deri dje Edi Rama?
  Nga DYDRINAS nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 10-04-2009, 06:52
 5. Dr Krist Maloki per Shtetin dhe Kombin
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-09-2007, 16:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •