Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-08-2005
  Postime
  439
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Kanale shqiptare edhe ne AZI

  Tani, eshte hapur nje pakete televizive shqiptare ku mund te shihen mbi 20 televizione shqiptare ne Amerike, Kanada, Azi etj...
  Per me shume informata vizitoni www.shqiptv.com
  Kanalet shihen te pastra, bile mund te them me te pastra se edhe me ane te cable apo satelit.
  Disa nga kanalet qe jane ketu, tvsh, rtk, vizionplus, tv koha, tv arberia, top-ch, tv teuta ( Mali i Zi), Tv KOha Tetove, Tv Dukagjini- Peje, TV VALI Gjilan, etj etj etj etj , Pra me shume se 20.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e capo
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  Ne Thellesine e Zemres se Nenes.
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Po me pagese e ke fjalen ti?!!

  Citim Postuar mė parė nga REALIST Lexo Postimin
  Tani, eshte hapur nje pakete televizive shqiptare ku mund te shihen mbi 20 televizione shqiptare ne Amerike, Kanada, Azi etj...
  Per me shume informata vizitoni www.shqiptv.com
  Kanalet shihen te pastra, bile mund te them me te pastra se edhe me ane te cable apo satelit.
  Disa nga kanalet qe jane ketu, tvsh, rtk, vizionplus, tv koha, tv arberia, top-ch, tv teuta ( Mali i Zi), Tv KOha Tetove, Tv Dukagjini- Peje, TV VALI Gjilan, etj etj etj etj , Pra me shume se 20.
  Te gjithe kto kanale te lartepermendura mund ti shikosh dhe me ane te internetit, me regjistrim free, ndoshta nuk i kap xham fare por...mire, mund te kapesh esencen e asaj qe sheh
  Pas c'do gezimi dhe hidherimi mbetet pas vetem kujtimi.
  Ah...! Dhe i shkreti mallengjim.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e lunalove
  Anėtarėsuar
  15-07-2008
  Vendndodhja
  pekin
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ej me fal po me u regjistru ne internet si behet sep un sapo e bera sign up nuk me del asnje faqe e re. si i behet? un jeto ne kine dhe kam sh deshire te jem ne dijeni te ngjarjeve ne shqiperi

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-07-2005
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  A jeni te sigurt se ne Azi mundesh me i pa keto kalale???

Tema tė Ngjashme

 1. Sulė Hotla (1875-1947), Njė Jetė Pėr Shqipėrinė
  Nga strong_07 nė forumin Shqipe nga Maqedonia
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-04-2019, 16:32
 2. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-07-2015, 13:25
 3. Kristo Frashėri: Dilema pėr Himarėn
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 12:56
 4. Letėrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02
 5. Cili ėshtė synimi i AKSH-sė?
  Nga Faik nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 04-12-2003, 03:22

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •