Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 15
 1. #1
  N3ra5htarja Maska e rina_
  Anėtarėsuar
  17-10-2006
  Vendndodhja
  Diku....
  Mosha
  34
  Postime
  450

  Ku do te kaloni festat e Vitit te Ri dhe Bajramin

  Po e hap kete teme sepse jam kurioze ta dij ku do jene forumistet tane per keto festa????????
  un ne shtepi me familje............

 2. #2
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  34
  Postime
  1,277
  Kam shpresa ti kaloj ne vendlindje diku me dika s'di tash ta shohim si do jete
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 3. #3
  Vlonjat sa te jete jeta Maska e Igli_Vlonjati
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  Vlore/Tirane
  Mosha
  34
  Postime
  439
  Vlores nuk i ndahem Kurre
  Ne Jete Duhet Te Udhehiqemi Nga Arsyeja Dhe Jo Nga Pasioni

 4. #4
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465

  GeZuaR FesTen :)

  Festen e vitit te ri dhe Festen e Kurban Bajramit do i kaloj ne vendlindje ose ne Shkup

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-04-2006
  Vendndodhja
  Ne Endrrat E Tua!
  Postime
  83
  Do ikim me familje per Gjermani per festat
  me shum do doja ne Ks por ja qe deshira tjeter e mundesia tjeter

  E te tjerva qe tani ju uroj qdo te mir per festat

 6. #6
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  festat e vitit te ri me shoqerine diku (nuk i dihet se ku ) a per festen e bajramin ne shtepi me familje
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  01-08-2006
  Postime
  143
  urime festat dhe festat do ti kaloj ne prishtine

 8. #8
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  41
  Postime
  3,139
  Une ne shtepi, me familjen time...
  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

 9. #9
  e embel
  Anėtarėsuar
  12-10-2004
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  173
  Viti i Ri dhe Bajrami perkojne ne te njejten date (per ata qe se dine).

  une per vete deri ne oren 12:00 ne shtepi pastaj do dalim me te dashurin dhe shoqerine po ende skemi prenotuar asgje deri tani.
  mbase nje bar me muzike live do ishte kendshem.

  GEZUAR!!

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344
  VITIN E RI NE ALBANIA ,me shoqerin time po keshtu edhe ne STRUGE .....
  KENI INAT JU QE JENI JASHTE SHTETIT???

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063

  Pnp...............

  Citim Postuar mė parė nga alnosa
  VITIN E RI NE ALBANIA ,me shoqerin time po keshtu edhe ne STRUGE .....
  KENI INAT JU QE JENI JASHTE SHTETIT???

  O Hallall Me bahet qefi per ty ec do pim kemi sebet

  PS: BaBa Gjithmon ne Shqiperi e ka festu Edhe ne Funde te Botes te Jemi vi me Vrap ne Shqiperi :0

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344
  Une Atje Babe Mezi Po Pres Dhe Ca Dite ,qe Ti Hipi Avionit Dhe Te Vij Ne Shqiperi .
  Sme Ka Marre Malli Per Shqiperine Ore Jo Po Per Shoqerin Dhe Njerezit E Mij .qe Me Mungojne Shume .
  Kurse Bajramin ,une Bajram E Kam Perdite Ketej ,se Vras Shuime Mendjen Pewr Keto Festat Fetare ....

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e tani_26
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  Ne vendin e shqiponjave ku tani ka vetem korba!
  Postime
  1,113
  Se kam vendos akoma ose ne Albani ose ne ishullin e Kretes, e sigurta eshte qe do largohem nga Athina.
  Nuk ka njerez te perkryer ka vetem qellime te perkryera!

 14. #14
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,487
  Citim Postuar mė parė nga kumbulla
  Viti i Ri dhe Bajrami perkojne ne te njejten date (per ata qe se dine).

  GEZUAR!!
  Une per vete nuk e dija. Thx.

  Gezuar edhe ju andej !
  Where does a thought go when it's forgotten?

 15. #15
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Pas nje vjeti kurbet, askund tjeter pervec se afer rrethit familjar nuk me shkon mendja te kaloj netet me festive te vitit.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

Tema tė Ngjashme

 1. Ku do ti kaloni pushimet e veres?
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 208
  Postimi i Fundit: 14-08-2014, 13:41
 2. Ku do i kaloni Festat e Fundviti
  Nga ||xXx|| nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 18:41
 3. A lejohet qė muslimanėt ta festojnė vitin e ri?
  Nga llokumi nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 04-01-2009, 11:33
 4. Festat E Vitit Te Ri
  Nga rolua nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-12-2004, 15:05
 5. Shqiptaret dhe festat kombetare :
  Nga Kryeplaku nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2004, 06:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •