Close
Faqja 3 prej 21 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 407
 1. #41
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  ppershendetje stafi jeni te mrekullueshem , dhe keshtu duhet ta mbani gjer ne fund
  Ndryshuar pr her t fundit nga Shpirt Njeriu : 28-12-2006 m 18:55
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 2. #42
  femmedecarriere Maska e Visage
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  LarG ... aty ke veriu i veriut
  Postime
  588
  Pershendetje Albo dhe faleminderit qe n'a kujton.

  Pershendes te gjithe bashkekoleget e stafit albasoul qe punojne per t'e patur nje atmosfere sa me te kendshme dhe argetuese per frekuentuesit e chatit.

  Falenderoj gjithashtu dhe vizitoret e #shqiperia, vecanerisht ata qe i respektojme dhe n'a respektojne.

  Gjithe te mirat te gjitheve

 3. #43
  pershendetje edhe nga mua edhe per ata qe shajne ne chat po me mend ne koke ishalla ne vitin 2007 !!! hajde ia kalofshi sa me mire !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 4. #44
  Pro Floodist :D Maska e ino89
  Antarsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  212
  pershendetje edhe nga ana ime edhe vazhdoni keshtu qysh jeni tani

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,488
  Pershende Stafin Shqiperija dhe punen e bukur qe bajn ...
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 6. #46
  FiErAk4EvER Maska e ILLUZION
  Antarsuar
  27-12-2006
  Vendndodhja
  united state of america
  Postime
  29
  ups un ish stafi pershendetje
  lagja
  PrOuD To Be AlBaNIAN

 7. #47
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-11-2006
  Postime
  8

  Urime

  Falenderoj edhe nga une STAFIN...per mundesin qe na jepni.
  Ju uroj nje fantasticoooooooooooo2007.
  Pershendetje

 8. #48
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249
  Pershendetje edhe prej meje.

 9. #49
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  hajt nje pershendetje per te gjith stafin , ne vecanti TIRONCJA_MISTRECE , RapSouL dhe Zemrushja
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 10. #50
  .:: Garda e VjeTeR ::. Maska e engjulli_peje^
  Antarsuar
  15-11-2002
  Vendndodhja
  Jetoj ne Hen Ne Boten E Dashuris ,Larg Fierit Tim Te Dashur Larg Miqeve TE Mi Edhe Shqiperis.
  Mosha
  41
  Postime
  430
  Nje Urim Special Per Stafin Ton Gezuar Vitin e Ri Gjithashtu Pershendesim Dhe Gjith Chatista i/e Qe Na kan Mbajt Gjall NGa Mot Gezuar Nje Vit i Mbare Paqe Dhe Begati Ne Jet Gezuar


  Me Respekt Saimiri
  FieRaK

 11. #51
  Talentja Maska e etno_melaqja
  Antarsuar
  22-02-2003
  Vendndodhja
  Zvicerr
  Mosha
  33
  Postime
  7
  Edhe nga une Urime Viti i Ri 2007. Ju deshiroj cdo te mire ne kete vit. Poashtu edhe te gjith antarve jua uroj Vitin e Ri dhe do t mire n jete.

  E juaja

  Shptimja

 12. #52
  Nje Pershendetje Per Albo-n Edhe Te Gjith Stafit #Shqiperia
  What Goes Around, Comes Around

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e Tigers
  Antarsuar
  27-05-2006
  Vendndodhja
  Lugano_zvicerr
  Postime
  25
  Pershendetje te sinqerta stafit te ketij forumi dhe te gjith forumistave

  Me respekt TIGERS

 14. #54
  Prshendetje per gjith staffin e forumit shqipetar,dhe dua te ju them se jeni per do lavdat!!!

  Me te mira!!!
  ...::Presheva Online::...
  ...::Internet Service Provider::...

  Preshevalee Lind,Kurr Nuk Bhesh

 15. #55
  *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
  Antarsuar
  18-05-2005
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  42
  Postime
  591
  Pershendetje Albo dhe te gjithe kolegve te Albasoul.
  Duaje ate qe ke dhe jo ate qe do kesh


  Albi

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Antarsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  33
  Postime
  2,169
  pershendetje per te gjithe koleget e #shqiperia po ashtu dhe stafin Ircop...............
  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

 17. #57
  Larguar Maska e Gerrard
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Anfield Road
  Postime
  1,603
  Pershendetje!!

  Suksese gjith staffit #Shqiperia dhe Staffit IRCop. Ju uroj gjith te mirat suksese ne jeten tuaj reale po ashtu dhe ne kete virtuale.

  Kalofshi sa me mire.

  Endri
  Liverpool is now where it belongs
  The cry was no surrender,
  We'll fight for the boys in red,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The team that Shankly bred.
  We'll fight for Alun Evans,
  We'll fight for Ian St.John,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The pride of division one - two- three - four
  Listen to the Kopites roar

  LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

 18. #58
  M1ST3R10Z3 @k47 Maska e Michaela
  Antarsuar
  27-03-2007
  Vendndodhja
  BrEnDa NjE mIsTeRi
  Postime
  487
  Pershendetj edhe na une #shqiperia!

  Thekthin pershendes me shume ,visage,zemrushja etj etj Qofte lumturia gjithmon midis jush!
  GjERMONE E LOGEL SA NJE GOGEL!

 19. #59
  Pasioni pr shkencn Maska e King_Arthur
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  pershendetje te gjitheve

  Clay_More , Zemrushja , London_girl , Visage , Elena . etj .

  jeni 1-sha te gjithe

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Antarsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  33
  Postime
  2,169
  Citim Postuar m par nga SKORPIONSKING
  , London_girl ,
  thank you,, te pershendes edhe un ty shume kissssssssssssss lol  pershendes stafin Ircop
  Qukapiku
  Genti
  Bledari
  Djal{serioz}
  Mrzoro
  Macho
  ClaY_MorE
  GjIlAnAsI_cSi
  Korn
  Eros
  Bek
  Ardi_Pg_Id
  Hakelberifini
  AlbScanner
  Noerti
  frenky
  AlbaGuard
  Boy_Uk [Disabled]
  Silv3r-ArRoW
  morfeus
  Warrior
  MrZoro
  SantaKruz

  Pershendetje per stafin Sop
  kacaku_basket
  Zemrushja
  Andixx
  [TrEnDaFiLi-BlU]
  Ujori
  Darwin
  Macho


  pershendetje per stafin Aop

  VlONjATi_Si_ShpirT
  ASSAS|NS-
  SaS
  Eddie_London
  James_Douglas
  YaSmiN
  erNis
  biondi_izmir
  DaJeTiRoNe
  xhuliano
  hermes
  Master^BoY
  Lindi
  redi
  Angel_Guy
  ice_storm
  PoGrAdEcI-BoY
  gjyshiii
  DEMI_KUQ
  DANIELA
  Visage
  Reveng_Vlora
  KlaJd
  C0d3r
  Diavoletto
  Zebrone
  ShkeLqeSia_E_Tij
  Recoba
  Rapsoul
  ChaTi_Me_ShkaTrOi
  No_Name
  pRiShTiNaSja
  Korbi
  adidas
  Kalajsi
  Idushe
  EDA-TR
  Z3r0
  red_dragon
  Klodi
  _FlorI_
  Daddy
  Perla
  Jack_Daniel`s
  Sy_Bukuri
  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

Faqja 3 prej 21 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Ju pershendes
  Nga harro n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 24-04-2007, 06:50
 2. Ju pershendes
  Nga GjilaniLover n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 15-10-2004, 21:24
 3. Ju pershendes te gjitheve!
  Nga epiriot n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 24-06-2003, 07:05
 4. Ju pershendes te gjitheve
  Nga ximiiii n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 14-06-2003, 22:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •