Close
Faqja 2 prej 21 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 407
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Glamorous
  Antarsuar
  31-03-2005
  Vendndodhja
  Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
  Postime
  354
  Albo Flm per pershendetjen, gjithashtu edhe ne te pershendesim pavaresisht nga mungesat e shumta qe ben ne chat, gjithsesi mendoj se fakti qe kujtohesh me raste per ne qe ndihmojme ne mbarevajtjen e dhomave eshte mjaft ngushellues:P.
  Te uroj gjithe te mirat ty dhe stafit te albasoul!
  Respekte Sui

 2. #22
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Antarsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  1,771
  Si ish-pjesetar i ketij stafi te mrekullueshem ju pershendes te gjitheve,dhe shum pershendetje per ish koleget e mij

 3. #23
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Antarsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,754
  Pershendetje te gjitheve..!!

  Pershendetje Albo.. Te falenderoj per mundesine qe u ke dhene te gjith shqiptareve kudo qe jane neper bote duke patur mundesine te komunikojne me njeri tjetrin permes forumit dhe chatit

  Falenderoj dhe une stafin albasoul per punen e mbrekullueshme qe ben ne server. Si dhe gjith userat qe e frekuentojne dhe e bejne me te larmishme gjithmone e me teper kete server

  Zemrushja
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 4. #24
  RebeL AnGeL /IrC STaFF Maska e angel_guy
  Antarsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  Hic
  Postime
  322
  Pershendetje te gjithe stafit Albasoul pa perjashtim aop sop founder ircop admin . Per punen dhe perkushtimin e sejcilit nga ju qe keni dhene per kete komunitet te mrekullueshem .


  Enio [ Angel_Guy ]
  DasHuRia PerBeheT NgA dY PjeSe NdJeNjaT DhE PreKjA

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,600
  Pershendetje edhe nga une edhe per mundesine qe me jepet te frenkuentoj kete forum edhe chatin qe eshte e vetmja menyre per mua te komunikoj shqip.Edhe jam shume e gezuar qe jam pjestare e ketij stafit edhe i ketij forumit.

 6. #26
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  Pershendetje dhe nga ana ime si Ish-pjestar i ketij
  stafi te mrekullueshem, Dhe ju deshiroj suksese te me tutjeshme.
  Edhe i pershendetje per gjith antaret e Forumit
  #VamosArgentina

 7. #27
  arkitetkt i ardhshem Maska e klajd
  Antarsuar
  06-05-2002
  Vendndodhja
  itali
  Mosha
  36
  Postime
  23
  Flm Albo do te vazhdojme ti perkushtojme te njetin pasion mirvajtjes se kanalit dhe do bejme maksimumin tone per te eliminuar problemet dhe per te ruajtur harmonin midish nesh "stafi" dhe userave sidomos ata qe jan te ri dhe kan me shume nevoje per ndihme.
  Pershendetje te gjitheve
  Jeto per veten tende jo per opinionin e te tjereve.

  Your Ip: here

 8. #28
  i/e larguar Maska e selina_21
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Pershendetje Dhe Nga Ana Muve Si Ish-Pjestare e Ketij Stafi...Albo thnx per Perthendetjen tate..je Shume i Embel...
  Kiss Njenin Ne veqanti...thek.boy

 9. #29
  AlWaYz KeEpIn' It ReAl
  Antarsuar
  25-01-2003
  Vendndodhja
  Michigan
  Mosha
  34
  Postime
  31
  Flm per pershendetjen Albo, gjithashtu te pershendes dhe une. Pershendes gjithe stafin dhe ish-koleget e mij!

  Me Respekt,

  Erinda
  Ndryshuar pr her t fundit nga Erinda : 02-12-2006 m 22:39

 10. #30
  Prshndeje dhe nga un Albo
  Gjithashtu prshndes t gjith kolegt e mi, antart e Forumit Shqiptar dhe t gjith ata q vizitojn Albasoul
  Ndryshuar pr her t fundit nga _Elena_ : 02-12-2006 m 22:58

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Pershendetje keni edhe nga Stafi i Serverit IRC Albasou.com.. per kanalin #Shqiperia..

  Staff IRCop i Serverit.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Shpirt Njeriu : 03-12-2006 m 15:50
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 12. #32
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464

  Wink Hey

  Gjilo Pershendetje Gjithashtu Per Ty Bro
  Ndryshuar pr her t fundit nga Shpirt Njeriu : 03-12-2006 m 15:50

 13. #33
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551
  pershendetje dhe nga un per te gjith stafin kam par nje permirsim te stafit . Te serioziteti dhe te mirpritjes dhe mirkputimit nga te gjith pjestaret . uroj qe te rritet ende me shum niveli i stafit . qe kjo gje te sjell dhe rritjen e userave .

  ps : albo ishte ti qe e krijove stafin dhe e ke organizuar shum mir , dhe tashme e ke ne duar te sigurat

  Ju pershendes te gjithve si nje ish antar i stafit !

  _FlorI_
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 14. #34
  dua ate qe me do Maska e ELDORADO
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  atje ku jam rrit qysh i vogel se u lodha tu bredh
  Postime
  817
  te Perzemerta Edhe Pershendetjet E Mia Per Stafin,po Ama Ne Chat Ma Bete Jeten Zeher Po Leshoni Cikez Pe
  Me Respekt Niku
  DHE NJE DITE TE GJITHE DO TAKOHEMI ATJE.....

 15. #35
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  varavingo
  Mosha
  44
  Postime
  1,084
  Si boni ktu gjithe respekte ene fjale te omla per njoni tjetrin pahhh te ishit kshtu ne realitet sa mire do ishte ... shume veshtire te zgjedhesh liders ne virtualitet

  Nejse thashe tu pershendes ene un i her se jeni llafazon te mdhenjte te gjithe pa perjashtim perfshi ene mua.

 16. #36
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Antarsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  sot paguaj un se u mallengjeva


  esh kenaqsi qe kam njohur shum prej jush dhe kjo esh mundesuar prej Forumit dhe #shqiperia


  gjithashtu esht nje kenaqsi akoma me e madhe qe jam pjes e ktij stafi


  PERshendetje te gjithe
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 17. #37
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249
  Pershendetje edhe prej Meje per te gjithe.

 18. #38
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,314
  Pershendetje te gjitheve!

  Pershendetje Albo dhe faleminderit per urimin. Pershendes te gjithe ata qe vizitojne Albasoul.com, stafin e kanalit #Shqiperia dhe Adminet e rrjetit. Ju uroj pune te mbare dhe me perkushtim te gjitheve.

  Lukas
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e EMBELSIRA1
  Antarsuar
  01-12-2006
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  6
  hei u all how is the night going

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e EMBELSIRA1
  Antarsuar
  01-12-2006
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  6
  I'd like to run away
  From you,
  But if you didn't come
  And find me ...
  I would die.

Faqja 2 prej 21 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Ju pershendes
  Nga harro n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 24-04-2007, 06:50
 2. Ju pershendes
  Nga GjilaniLover n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 15-10-2004, 21:24
 3. Ju pershendes te gjitheve!
  Nga epiriot n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 24-06-2003, 07:05
 4. Ju pershendes te gjitheve
  Nga ximiiii n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 14-06-2003, 22:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •