Close
Faqja 21 prej 21 FillimFillim ... 11192021
Duke shfaqur rezultatin 401 deri 407 prej 407
 1. #401
  i/e regjistruar Maska e orlaes1
  Antarsuar
  18-02-2006
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  48
  Postime
  4

  Pr: Prshndes stafin e #shqiperia

  Pershendetje nga jo shume larg dhe ju pershendes me nje kenge qe kam shkruar une me grupin tim duke ju uruar nje te djele sa me te kendshme.Ne se ju pelqen akoma me mire.

 2. Anetart m posht kan falenderuar orlaes1 pr postimin:

  Xhenet.M.S. (25-05-2014)

 3. #402
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,783

  Pr: Prshndes stafin e #shqiperia

  Pershendetje stafi, pershendetje dhe komplimente per kengen Orlaes 1
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 4. #403
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-06-2014
  Postime
  20

  Pr: Prshndes stafin e #shqiperia

  Mir se u gjeta,e besoj se kem meu marrvesh

 5. #404
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824

  Pr: Prshndes stafin e #shqiperia

  Hellow staff #shqiperia

  A ka ngel no nji nga tvjetrit a jo...
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 6. #405
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Antarsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  938

  Pr: Prshndes stafin e #shqiperia

  Si iken vitet .. tani jemi te gjithe 30+ vjec ... Jemi bere prinder .. ju pershendes kudo te jeni stafin viteve 2002-2012 )
  ●∙ яєℓαιмιηg вαк мy ωσяℓ∂●∙

 7. Anetart m posht kan falenderuar MijnWonder pr postimin:

  Vinjol (26-01-2016)

 8. #406
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pr: Prshndes stafin e #shqiperia

  Pershendetje per ju miq te vjeter!  Po si jini shpija juaj!?
  a e keni ftoht ktej...se Llapi andej po ia ve flaken ahhhahahh

 9. Anetart m posht kan falenderuar legjenda12 pr postimin:

  legjenda12 (18-09-2015)

 10. #407
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824

  Pr: Prshndes stafin e #shqiperia

  Pershendetje Albasoul! Albo, na suporto ta ngreme edhe nje here dhomen #shqiperia, pse jo me pas ti ftojme userat e rinj te chatit ktu ne forum...
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

Faqja 21 prej 21 FillimFillim ... 11192021

Tema t Ngjashme

 1. Ju pershendes
  Nga harro n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 24-04-2007, 06:50
 2. Ju pershendes
  Nga GjilaniLover n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 15-10-2004, 21:24
 3. Ju pershendes te gjitheve!
  Nga epiriot n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 24-06-2003, 07:05
 4. Ju pershendes te gjitheve
  Nga ximiiii n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 14-06-2003, 22:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •