Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 29 prej 29
 1. #21
  askushi
  Anėtarėsuar
  02-12-2009
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Lere lere ca u beka ketu, u be kohe e gjat qe skam shkruajtur po tani do i futem punes prap : ka shum si ky rroku ne US, kadal kadal do i dali koka...

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  marjan rroku ishte spiun i klosit..prandaj nuku kapet..

 3. #23
  Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
  Anėtarėsuar
  04-04-2009
  Postime
  1,746
  Faleminderit
  121
  180 falenderime nė 135 postime
  Vetem Brari e din se ku fshihet ky..

  Per me teper informacion kontaktojeni ne privat
  No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  e adhuroke kte rrokun mo merihamun..

  hmm..

  e keshet agjent te tos klosit kte vampir..
  me guximin qe ish spiun klosi.. e beri ai krimin makaber duke vrare nje mama me vajzen e saj ne mes te dites e u zhduk.. sic jan zhdukur shum klosiste e altin arapoiiste mbas krimeve..fale shpejtesise qe sigurimi enverist u a plotson letrat e pasoshat e u pret buletat per ne boten e huaj matane.. detrave..

  hmmm..

 5. #25
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  E mbaj mend historine e ketij 007. Pjesa e Italise nuk eshte e vertete. Ajo goca shkrete ishte tek Gjuhet e Huaja (e mesmja). Ketij i kishte pas hip iēik vetja ne qejf, se helbete Sigurims. Biles thuhej qe ishte me perspektive ne fushen e spiunimit. Por e kishte zene sevdaja shume keq me kete gocen e shkrete. Ishte kthyer ne stalker, deri sa e vrau ne krahet e nenes vet. Ngjarja ka ndodh tek ato rrugicat tek pallati sportit.
  Por nuk e dija qe ky Rroku spiunonte kete grupimin fetar. Sa mire e paskan infiltruar, biznesmen dhe pd-ist !!! He Tos Klosi, te dhjefsha Kim Filbin ...
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e kleos
  Anėtarėsuar
  28-04-2006
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  433
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim

  Pėr: Kėrkohet nga policia krimineli Marjan Rroku

  Denuar me burgim te perjetshem , kapur ne USA , ekstraduar dhe vuan denimin ne Shqiperi robqiri ....uroj te kalbet ne burge te vdese si qen.

 7. 2 antarėt mė poshtė falenderuan kleos pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  martini1984 (02-03-2016)

 8. #27
  i/e regjistruar Maska e par
  Anėtarėsuar
  10-09-2010
  Postime
  821
  Faleminderit
  13
  54 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Kėrkohet nga policia krimineli Marjan Rroku

  krimi qe rehabilitohet nga gazetaria dhe jo pak por nga emisioni I ardit gjebrese; m rroku eshte rehabilituar nga kjo gazetari sot edhe pse ka marr jeten e 2 femrave te pafajshme; Turpi nuk paska kufij ne vendin e cudirave.
  Morali & Miresia
  Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar par pėr postimin:

  martini1984 (02-03-2016)

 10. #28
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Kėrkohet nga policia krimineli Marjan Rroku

  Nuk ka dallim sipas meje midis ketij FUNDERRINES rroku, nga <artistat> dhe <politikanet> e nje vendi te percudnuar.Keta te fundit e ushqejne!

 11. #29
  BeLeGu Maska e KaLajsi
  Anėtarėsuar
  19-05-2004
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  36
  Postime
  366
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Kėrkohet nga policia krimineli Marjan Rroku

  Citim Postuar mė parė nga Robbery Lexo Postimin
  Ambjenti shqiptar eshte ambjenti me i pershtatshem qe te rriten mikrobet ti thua paska dhe ēuna shqiptar ne kete far feje..ēa thu mi goc?
  Kto mostra jan ne cdo cep te botes , sic i thojn nje fjala te urt ^Ska pyll pa derra^ kshu esht dhe kjo pun..
  Por ama nuk jam dakort kur thua qe ambjenti Shqiptar esht vendi i pershtatshem qe rriten kto mikrobe
  Jufka ime ...

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. 200 tė shumėkėrkuarit shqiptarė nė tė gjithė Botėn
  Nga Albo nė forumin Nė kėrkim tė personave tė humbur
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-02-2011, 10:52
 2. Tahir Zemaj
  Nga Brari nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 01-01-2011, 10:45
 3. Mbulimi i krimeve te kryera gjate luftes ne Kosove
  Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-01-2009, 07:43
 4. Interpoli Spanjoll dhe Portugez mbi Sokol Olldashin
  Nga Hyllien nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 01-05-2007, 00:18
 5. Policia e vret. Kush do ta mbrojė qytetarin shqiptar...
  Nga ex-x nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-08-2003, 05:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •