Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 30
 1. #1
  ElBaSanLLiU PeR JeTe Maska e KiNgu_Elb
  Antarsuar
  09-10-2005
  Vendndodhja
  elbasani
  Mosha
  38
  Postime
  109

  U riktheva pas nj kohe t gjat

  Mirse ju gjej patriotat e mi
  e mirse kam erdh mbas nje kohe te gjat mendoj se do me shikoni pak me shpesh tani


  sic dihet edhe sic e shikoni edhe profilin tim jam po i njejti njeri ska ndonje ndryshim te madh

  flas nga elbasani mosha 26
  me pelqen cdo gje qe bej ne ket bot
  dhe nuk behem pishman per ate qe baj

  MENDOJ SE DO JA KALOJM MIRE PRAP ME JU

  do thoni ju po ky ku ka humbur
  kam qen me ban ne nje kohe te gjat per faj tim apo dikujt tjeter po pak rendesi ka tani rendesi ka qe uriktheva edhe jam prap midids jush

  ME RESPEKT PER TE GJITHE JU QE KENI PAS RESPEKT ER MU  RESPEKTE NGA ANA IME
  do Gje Mbaron Aty Ku Ka Filluar

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063

  Pnp...............................

  Citim Postuar m par nga KiNgu_Elb
  do thoni ju po ky ku ka humbur
  kam qen me ban ne nje kohe te gjat per faj tim apo dikujt tjeter po pak rendesi ka tani rendesi ka qe uriktheva edhe jam prap midids jush


  Mir Se Erdhe Kingu_el Byrazero ca ke ba mir tka baba ty 1sh!!!


  E Serjozisht po ku ke qen  Respekt From BaB-ELBaSaNi !!!!

 3. #3
  ElBaSanLLiU PeR JeTe Maska e KiNgu_Elb
  Antarsuar
  09-10-2005
  Vendndodhja
  elbasani
  Mosha
  38
  Postime
  109
  Citim Postuar m par nga BaLLaKumi
  Mir Se Erdhe Kingu_el Byrazero ca ke ba mir tka baba ty 1sh!!!


  E Serjozisht po ku ke qen  Respekt From BaB-ELBaSaNi !!!!

  FLM
  Per mikpritjen e me ke ba
  un kam en per pjeshka gjat gjith kesaj kohe

  kam qen me ban sic e kam then ne postimin qe kam ber


  kalo mire


  RESPEKTE NGA ANA IME
  do Gje Mbaron Aty Ku Ka Filluar

 4. #4
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551
  1 vit ke mer kaq shum t`paska mor molli

  ajde mir se erdhe ne mos bej shum rremuj
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 5. #5
  Mire se u rriktheve, and take it easy man

 6. #6
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Antarsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,754
  Welcome

  Shpresoj mos te kesh probleme te tilla

  Kalofsh kendshem ne forum

  Zemrushja
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 7. #7
  dua ate qe me do Maska e ELDORADO
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  atje ku jam rrit qysh i vogel se u lodha tu bredh
  Postime
  817
  mire se u riktheve mer cun ,ne mos ba hata te rilargohesh ashtu pa i thone gjo njeriu ne forum hahaha
  DHE NJE DITE TE GJITHE DO TAKOHEMI ATJE.....

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,600
  Mire se u rriktheve perseri.

 9. #9
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,834
  Welcome Kigu Elb

 10. #10
  ElBaSanLLiU PeR JeTe Maska e KiNgu_Elb
  Antarsuar
  09-10-2005
  Vendndodhja
  elbasani
  Mosha
  38
  Postime
  109
  faleminderit te gjith ju qe me keni shkruar jeni te respektuar nga ana ime

  sic e kam shpjegu pak me siper edhe arsyen e largimin jo qe kam dash te ik
  po me perzun me dhun se ka shum te forte ktu ne forumishqiptar nuk te jipet e drejta me asnje qoshe

  nejse nejse ska rendesi te pakten jam prap midis jush edhe ndjehem shum mire kur me respektojne edhe i respektoje


  ME RESPEKT NGA KiNgU_Elb
  do Gje Mbaron Aty Ku Ka Filluar

 11. #11
  Maska e *Babygirl*
  Antarsuar
  06-07-2006
  Vendndodhja
  Local Disk :D
  Postime
  910
  Mireseerdhe dhe ia kalofsh mire...!
  Mos jeto pa buzqeshur...sepse dikush n kt bot jeton nga buzqeshja jote ...!

 12. #12
  ElBaSanLLiU PeR JeTe Maska e KiNgu_Elb
  Antarsuar
  09-10-2005
  Vendndodhja
  elbasani
  Mosha
  38
  Postime
  109
  Citim Postuar m par nga *Babygirl*
  Mireseerdhe dhe ia kalofsh mire...!

  faleminderit
  per mikpritjen qe me beni jeni njisha


  ah si kur te isha edhe un ne zemren tende :P

  shaka kjo e fundit


  RESPEKTE NGA ANA IME
  do Gje Mbaron Aty Ku Ka Filluar

 13. #13
  Miree se na vjen brop

 14. #14
  ElBaSanLLiU PeR JeTe Maska e KiNgu_Elb
  Antarsuar
  09-10-2005
  Vendndodhja
  elbasani
  Mosha
  38
  Postime
  109
  Flm edhe prej teje per mikpritjen


  me respekt nga ana ime
  do Gje Mbaron Aty Ku Ka Filluar

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e XX22
  Antarsuar
  22-10-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  388
  Kingo bebi yt eshte ai tek avatari se qenka si yll,pershendetje

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  Mir se erdhe kalofsh sa me mir.
  #VamosArgentina

 17. #17
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,891
  Mire bere

  WeLcome [-_^]
  Feel the pump √

 18. #18
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Mire se erdhe shpresoj te kalosh sa me kendshem

 19. #19
  ElBaSanLLiU PeR JeTe Maska e KiNgu_Elb
  Antarsuar
  09-10-2005
  Vendndodhja
  elbasani
  Mosha
  38
  Postime
  109
  Citim Postuar m par nga XX22
  Kingo bebi yt eshte ai tek avatari se qenka si yll,pershendetje

  Jam ne kerkim se akoma se kam gjet kapakun
  ai bebi eshte nipcja im
  po sa her qe tashikon ate bebin e bukur qe kam van aty te beni marshalla se mos ma merrni msysh
  FLM te gjithe ju qe me keni shkruar jeni te respktuar nga ana ime  Me Respekt KiNgU_Elb
  Ndryshuar pr her t fundit nga KiNgu_Elb : 23-11-2006 m 08:51
  do Gje Mbaron Aty Ku Ka Filluar

 20. #20
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  WeLCoMe BaCK KiNgu_Elb Te uRoJe Do Te MiRe.....!

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Duke biseduar me nje ENGJELL(eja te udhetosh me mua ne shpirtin tim)
  Nga peshkaqeni33 n forumin Ditari i meditimeve
  Prgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 21-10-2007, 16:27
 2. Lajmet nga Superliga 2006/2007
  Nga OO7 n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 1035
  Postimi i Fundit: 26-08-2007, 16:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •