Close

Rezultati i Sondazhit: Lojtart e huaj q luajn n kampionatin shqiptar t futbollit...

Votues
13. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • E kan ngritur nivelin e kampionatit shqiptar

  8 61.54%
 • E kan ulur nivelin e kampionatit shqiptar

  0 0%
 • Numri i tyre sht shum m i madh sesa duhet

  0 0%
 • Duhet t aktivizohen m shpesh n ekipet shqiptare

  2 15.38%
 • Kan zn padrejtsisht vendet e lojtarve t talentuar shqiptar

  3 23.08%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
 1. #-19
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551

  Lojtart e huaj q luajn n kampionatin shqiptar t futbollit

  Anketa Lojtart e huaj q luajn n kampionatin shqiptar t futbollit...
  1 E kan ngritur nivelin e kampionatit shqiptar
  2 E kan ulur nivelin e kampionatit shqiptar
  3 Numri i tyre sht shum m i madh sesa duhet
  4 Duhet t aktivizohen m shpesh n ekipet shqiptare
  5 Kan zn padrejtsisht vendet e lojtarve t talentuar shqiptar
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 2. #-18
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  E kan ngritur nivelin e kampionatit shqiptar (JO) !!

 3. #-17
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Antarsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  28
  Postime
  437
  E kan ngritur nivelin e kampionatit shqiptar

 4. #-16
  i rregjistruar Maska e LaCosTa
  Antarsuar
  15-02-2007
  Vendndodhja
  Tetov
  Mosha
  29
  Postime
  249
  4 Duhet t aktivizohen m shpesh n ekipet shqiptare
  Dashuro Nese Done Te Jetosh,Pastaj Jeto Nese Te Lejon Dashuria

 5. #-15
  Perjashtuar
  Antarsuar
  14-11-2007
  Vendndodhja
  ne kabul tu bo plazh
  Postime
  784
  Citim Postuar m par nga rexha-2007 Lexo Postimin
  E kan ngritur nivelin e kampionatit shqiptar
  E KE GABIM LOL.PO TI SHOHESH TE RINJT E AKADEMIVE DHE DISA LOJTAR TE HUAJ SKA ASNJE NDRYSHI,MGJTH DISA PREJ TE HUAJVE KAN VLERA

 6. #-14
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  E kan ngritur nivelin e Kampionatit Shqiptar.
  Sui generis

 7. #-13
  Pasioni pr shkencn Maska e Qendi
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  2,102
  Mendoj Q E Kan Ngritur Nivelin e Lojs.
  Po Marr Nj Shembull , KF Besiana (Nga Kastrioti) Para Disa Viteve Ishte Ekip Shum I Dobt Ndrsa Vitin e Kaluar Dhe Sivjen Me Disa Lojtar Nga Nigeria E Vendet E Tjera E Kan Ngritur Nivelin E Lojs S Ekipit Dhe GJith kampionatit.
  Kampionateve Shqiptare T Futbollit Sidomos Kampionatit T Kosovs I Duhen Lojtar T Huaj Q T ngrisin Nivelin E Lojs Sepse Ekipet Tona Me Lojtart Vendas Kan Formacione Shum M T Dobta.

 8. #-12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  leshin kane ngritur
  po tirana dinamo partizani vllaznia vlora elbasani kavaja etj kane djem shume te talentum qe per hater te ktyre bethzive i digjet karriera
  JO SEKS PARA MARTESE

 9. #-11
  Ibracadabra! Maska e Besarb
  Antarsuar
  24-12-2007
  Vendndodhja
  Prishtin
  Mosha
  27
  Postime
  20
  E kan ngritur nivelin e kampionatit shqiptar

 10. #-10
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Votova: Kan zn padrejtsisht vendet e lojtarve t talentuar shqiptar.

  Sepse po te ishin keto lojtare te mire, nuk vinin dhe te luanin ne Shqiperi, duke pasur me qindra kampionate boterore me te forta dhe ku do te paguheshin me shume. Andaj, vota ime eshte se asgje nuk kane be, vetem se kane zene vendin e talenteve shqiptare dhe kane marre paga te majme.
  My silence doesn't mean I am gone!

Tema t Ngjashme

 1. 'mendim keni pr nacionalizmin shqiptar?
  Nga Anton n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
 2. Emrat gjeografike arberore te krishtera te masakruar nga Turqia
  Nga Conquistador n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 29-07-2010, 21:18
 3. Paketa e propozuar nga Ahtisari pr statusin final t Kosovs
  Nga Nice_Boy n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 451
  Postimi i Fundit: 21-10-2007, 12:59
 4. Cili sht synimi i AKSH-s?
  Nga Faik n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 04-12-2003, 04:22
 5. Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 18-12-2002, 09:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •