Close
Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789
Duke shfaqur rezultatin 161 deri 164 prej 164

Tema: Elvana Gjata

 1. #161
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,333

  Pėr: Elvana Gjata  ELVANA GJATA - DEKADA (Live Concert at Air Albania Stadium)

 2. #162
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,333

  Pėr: Elvana Gjata

  Dekada Kuqezi! Elvana Gjata rikthehet me njė super koncert .

  Elvana Gjata, pėrmes njė postimi nė Instagram, bėri me dije se rikthehet me njė super koncert nė Gjermani, nė “Lanxess Arena”, Kėln. Elvana do tė performojė hitet e saj mė 14 Qershor, 2024.

  Koncerti vjen njė ditė para ndeshjes sė shumėpritur Itali – Shqipėri nė “BVB Stadion Dortmund”, e cila do tė zhvillohet nė orėn 21:00.


  “Vitin e kaluar, DEKADA nė “Air Albania Stadium”, shėnoi njė nga momentet mė tė rėndėsishme tė karrierės sime. I mbaj nė shpirt kujtimet, dashurinė dhe emocionet e asaj mbrėmjeje, nė atė stadium plot e pėrplot. Akoma i dėgjoj koret e zėrat tuaj tė asaj nate…Mė keni dhėnė shumė dashuri, shumė forcė e shumė ėndrra tė reja”, shkroi kėngėtarja nė Instagram.

  Mė tej, Elvana vijoi:

  “DEKADA KUQEZI ėshtė njė ėndėrr qė ka filluar me shpresėn dhe dėshirėn qė kombėtarja jonė tė kualifikohej nė EURO24. E ja ku jemi…Vetėm njė muaj para EURO24. Nė datėn 14.06 ju ftoj tė mblidhemi siē na ka hije, tė festojmė, tė kėndojmė e tė ėndėrrojmė bashkė si KUQEZI. Nga Gjermania, Zvicra, Italia, Belgjika, Holanda e ēdo cepi tė Europės e botės. Bashkė si SHQIPTARĖ”.


  DEKADA rikthehet pas njė suksesi tė jashtėzakonshėm nė “Air Albania”, kėtė herė nė mbėshtetje tė kombėtares sonė, pėr tė bėrė bashkė shqiptarėt, para njė prej momenteve historike tė futbollit shqiptar.


  Anabel Magazine.com

  https://www.anabelmagazine.com/news/...-super-koncert
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-05-2024 mė 19:42

 3. #163
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,333

  Pėr: Elvana Gjata

  Premierė  Ledri Vula x Elvana Gjata - NO LOVE

 4. #164
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,333

  Pėr: Elvana Gjata

  Premierė  Elvana Gjata x Dardan x Ēelik Lipa - Nihna

Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789

Tema tė Ngjashme

 1. Dhuna ndaj grave
  Nga blondina nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 345
  Postimi i Fundit: 27-03-2024, 04:16
 2. Tingulli 3
  Nga SUPERSTAR_N1 nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 12:16

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •