Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 89

Tema: Elvana Gjata

 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Thone qe e kam kushurire, te 2 a te 3, po per mua aq vlen sa kengetaret e tjera shqiptare, kopjacer, aspak origjinal, si te gjithe.

 2. #42
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Elavana Gjata eshte nje nga kengtaret me te bukura dhe me te mira te trevave SHQIPTARE...
  Nice..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #43
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  40
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga RaPSouL Lexo Postimin
  Ja Refreni I Kenges

  Si Ky Tekst Ske Ni
  Si Ky Bit Ske Ni
  Se Ky Sen Ske Ni
  Se Ky Osht Suksesi Jem
  Citim Postuar mė parė nga RaPSouL Lexo Postimin
  Si ky text ske ni
  si ky BEAT ske ni
  ..............
  flm

  Si ky text s'ki ni
  Si ky beat s'ki ni
  Si ky flow s'ki ni
  Se ky osht suksesi im
  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

 4. #44
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  Thone qe e kam kushurire, te 2 a te 3, po per mua aq vlen sa kengetaret e tjera shqiptare, kopjacer, aspak origjinal, si te gjithe.
  E ke kusherire????
  Aman ma prezanto se do ta di per nder ter jeten!
  un vdes per elvanen
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Citim Postuar mė parė nga Diesel Industry Lexo Postimin
  E ke kusherire????
  Aman ma prezanto se do ta di per nder ter jeten!
  un vdes per elvanen
  po ku me njeh mua ajo, une kesaj rradhe qe shkova e mora vesh, plasi babi me motren, eshte kusho eshte kusho,
  po kush po ma var mua re .
  Nejse, po qe se e takoj ne ndonje dasem ndonje dite do ti flas per ty .

 6. #46
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  30
  Postime
  1,770
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Elvana Gjata
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  God is coming and SHE is mad

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e il.Padrino
  Anėtarėsuar
  09-10-2007
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  131
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  e bukur, me stil deri diku, zo deri diku tmire..... prej shqiptareve ka sene qe mpelqejn nkendim... ama ende spo muj me besu qysh u lidh me at gorillen getoar selimi....

  kjo mbon me mendu se edhe kjo o si tjerat.

 8. #48
  INTER Maska e Fittox
  Anėtarėsuar
  05-12-2007
  Postime
  1,152
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Une mendoj se Elvana Gjata eshte mrekullia
  e skenes Shqiptare.
  Veq Suksese dhe Kenge me te mira.

  _____
  Inter Campione d'Italia!!
  2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013... 2500

 9. #49
  revolucionar Maska e bOndi_oo7
  Anėtarėsuar
  18-10-2005
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  37
  Postime
  705
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  mrekullia e muzikes shqiptare
  Punė, djersė, dashuri mes njerėzve dhe ndaj atėdheut.

 10. #50
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  33
  Postime
  1,277
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Duke u mundu te sjell ne skenen shqiptare stil te Rihannes dhe Beyonces
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 11. #51
  Little angle Maska e adela 16
  Anėtarėsuar
  23-01-2008
  Vendndodhja
  ne endrrat e nje dashurie te pamundur
  Mosha
  28
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pse genjeni mo popull rrenacak. ela ne rradh te par ska qen e lidhur kurr me getoarin. nr i saj eshte vod por jo me 20. dhe seshte as kopjace dhe as mendjemadhe si shumica e 'vip'. dhe sbesoj ta kesh kusho. nqs ti je kusho eles je dhe kusho im. ok. ela eshte goca dajes tim. por ska koh me dal per kafe me njerez dosido. sepse ka ne krah djalin e jetes se saj,dhe nuk eshte njeri i artit. besoj se kjo i jep fund thashethemeve per te. oooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Per zonjushen Gjata?

  Di vetem qe e ka te dashurin tek UNYT

 13. #53
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga adela 16 Lexo Postimin
  pse genjeni mo popull rrenacak. ela ne rradh te par ska qen e lidhur kurr me getoarin. nr i saj eshte vod por jo me 20. dhe seshte as kopjace dhe as mendjemadhe si shumica e 'vip'. dhe sbesoj ta kesh kusho. nqs ti je kusho eles je dhe kusho im. ok. ela eshte goca dajes tim. por ska koh me dal per kafe me njerez dosido. sepse ka ne krah djalin e jetes se saj,dhe nuk eshte njeri i artit. besoj se kjo i jep fund thashethemeve per te. oooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  me verte e ke gocen e dajes??????
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Helona
  Anėtarėsuar
  02-01-2008
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hmmmmmmmmmm...elvana duhet falenderuar kosoves per famen qe ka marruar,por,ne fakt s'me pelqen fare dhe nuk e shikoj kurre ,per mendimin time eshte kot

 15. #55
  Elbasanlli 4eve® Maska e AnGeL_DeViL
  Anėtarėsuar
  16-01-2008
  Vendndodhja
  As Ne Toke,As Ne Qiell
  Postime
  508
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Elvana eshte nje nder kengetaret me te bukura shqipetare.Per mua eshte me e bukura edhe me e mira si kengetare.Ca nuk do jepja per ta takuar njehere se me pelqen shume(si kengetare) :P
  Trimi Mire Me Shoqe Shume

 16. #56
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime

  Elvana Gjata ndahet nga i dashuri

  http://panorama.com.al/panorama/imag...us/elvana6.jpg “Jam e dashuruar dhe e lumtur me djalin qė kam zgjedhur”. E ka deklaruar pėr herė tė parė nė gazetėn “Panorama” nė maj tė vitit 2009, ndėrkohė qė askush nuk guxonte t’ia zinte mė gojė jetėn e saj private nėpėr intervista ku kėngėtarja ishte e vendosur qė tė na fliste vetėm pėr klipe, albume, koncerte dhe kaq…
  Njė vajzė e ėmbėl por shumė hermetike, Elvana ka ngjallur shumė kuriozitet pėr jetėn private dhe ka pasur raste kur nė media ėshtė aluduar pėr djem tė ndryshėm tė njohur ose jo, si tė dashur tė mundshėm tė kėngėtares. Fundja kush mund ta besonte qė njė vajzė e re, e bukur, e famshme dhe e talentuar si ajo tė ishte single. Por kyēja e gojės merr fund diku mė shumė se njė vit mė parė kur kėngėtarja e pranon qė ishte e dashuruar, duke mos preferuar gjithsesi tė japė detaje rreth tė zgjedhurit tė saj. Mirėpo, nuk kaloi mė shumė se dy javė nga ky prononcim dhe paparaci ynė arriti tė kapė Elvanėn me tė dashurin nė njė vend dhe nė njė orė qė vėshtirė tė tė shkojė mendja. Ishte ora 5 e mėngjesit, ku sipas informacioneve tona Elvana do tė gjendej nė aeroport pasi nisej pėr njė koncert nė Gjermani dhe natyrshėm ai qė e shoqėronte deri nė momentin e nisjes ishte i dashuri i saj, Rogerti. Ishte pikėrisht ai djalė pėr tė cilin gazeta “Panorama” kishte shkruar qė nė vitin 2007, duke zbuluar identitetin e tij, si dhe disa detaje tė tjera, fakt ky qė e nervozoi jo pak kėngėtaren, pasi kishim guxuar tė preknim privatėsinė e saj.
  Ėshtė njė nga rastet e rralla kur njė personazh kaq i njohur si Elvana Gjata me njė lidhje gjashtė vjeēare, tė mos shfaqej asnjėherė nė publik me tė dashurin e saj, nė lokalet e Bllokut apo nė pubet e natės ku zakonisht rrinė kolegėt e saj. U deshėn kėto foto tė njė viti mė parė tė cilat po i publikojmė edhe sot, tė bėra nė pesė tė mėngjesit nga tarraca e aeroportit, pėr t’i dokumentuar ata pėr herė tė parė bashkė. Mbase edhe pėr herė fundit…
  E themi kėtė pasi sipas informacioneve tė marra nga miq tė pėrbashkėt tė ēiftit, thuhet se ata kanė vetėm disa javė qė janė ndarė. Nė fakt po tė kthehemi pas nė kohė pėr tė analizuar se si ka qenė jeta e kėtij ēifti, gjen detaje pak tė ēuditshme. Ajo u lidh me Rogert Jasharin rreth gjashtė vite mė parė, kohė kur ajo nuk ishte akoma e famshme. Ai nė atė kohė ishte 20 vjeē ndėrsa ajo 17, pikėrisht nė kohėn kur merrte pjesė tek “Ethet”, program ku kėngėtarja u shfaq pėr herė tė parė nė njė skenė. Miqtė thonė se Rogerti, i cili ka mbaruar studimet pėr Administrim Biznesi dhe punon nė njė studio dizajni, pronė e tė jatit, ėshtė njė djalė i ndrojtur dhe mbase nuk ka qenė i pėrgatitur pėr tė pasur nė krah njė partnere, e cila fitoi menjėherė njė popullaritet aq tė madh. Ai dėshironte qė jetėn nė ēiftit tė mos e kishte tė aksesueshme pėr tė tjerėt, por ta shijonte i qetė. Mesa duket po kėtė mendje ka pasur edhe kėngėtarja, e cila sapo filloi tė fitojė popullaritet, mendoi si strategji tė vetėn fokusimin e publikut ekskluzivisht tek kėngėt e saj, si e vetmja rrugė pėr t’u bėrė e famshme, ndėrkohė qė koleget e saj bėnin namin me histori dashurie nėpėr faqe gazetash, tė cilat mė shpejt mbaronin se fillonin pėr t’i lėnė vendin partnerit tė radhės. Imazhi i Elvanės si njė vajzė serioze, paēka se merrej me muzikė, ishte ajo ēka kėngėtarja kėrkonte tė gdhendte pėr ditė nė mendjet e njerėzve. Temat e dashurisė nė intervista ishin tabu pėr tė dhe mesa duket edhe pėr familjen e saj, pėr tė cilėn thuhet qė ėshtė mjaft konservatore por qė gjithsesi kishin dhėnė “ok” dhe pėlqimin e tyre pėr lidhjen e Elvanės me Rogertin, duke e parė si njė bashkėshort tė ardhshėm shumė tė pėrshtatshėm pėr vajzėn e tyre. Megjithatė miq konfidencialė tė tyre rrėfejnė se kjo lidhje nuk ka qenė edhe aq e qetė. Fundjavat nė koncerte jashtė Shqipėrisė nuk priteshin aq mirė nga Rogerti dhe mesa dimė ne ai as nuk ka preferuar qė tė jetė prezent nė koncertet e saj jashtė. Megjithatė, lidhja ka funksionuar me ulje e ngritjet e saj plot gjashtė vite me radhė dhe mė nė fund ka ardhur momenti qė tė dy me qetėsi dhe racionalitet kanė kuptuar qė mbase mes tyre ka marrė fund gjithēka, qė lidhja e ngjizur nė moshė shumė tė re ishte e destinuar tė merrte fund, se arsyet pėr t’u ndarė ishin mė tė forta se ato pėr tė qėndruar bashkė.
  Pikėrisht gjatė javėve tė para tė ndarjes, Elvana ėshtė parė ndoshta nga herėt e rralla, nė klubet e natės me motrėn dhe miqtė e saj, ndėrkohė qė njerėzit e saj konfidencialė e dinin mirė qė Elvana tashmė dilte si beqare. Por ja ku erdhi momenti qė kėtė tė re nga jeta e saj private ta marrin vesh edhe fansat. Kėshtu pra djema, Elvana ėshtė single! Njė lajm ky mbase po aq i mirė pėr ta sa edhe kėngėt e reja tė saj, tė cilat nuk vonojnė tė bėhen hite.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 17. #57
  Ŗ Maska e Adna
  Anėtarėsuar
  30-07-2009
  Postime
  464
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 6 postime
  Jashtzakonisht mpelqen zani i saj.
  Paqė

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Anėtarėsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,972
  Faleminderit
  1
  13 falenderime nė 12 postime
  Elvana dhe Flori bėjnė publike lidhjen e dashurisė  Ky ėshtė momenti i tyre dhe pėr kėtė nuk ka mjaftuar vetėm bashkėpunimi e realizimi i hiteve muzikore, pėr tė cilat janė komentuar gjatė gjithė kėsaj periudhe. Kėto vite tė fundit, qė kur Flori mori nė menaxhim kėngėtaren Elvana Gjata, komentet se pas kėtij bashkėpunimi tė fortė patjetėr fshihej diēka mė shumė, natyrisht qė edhe u ka shėrbyer dy kėngėtarėve pėr karrierėn e tyre. Dhe ja ku janė Flori Mumajesi e Elvana Gjata nė njė “love story”, qė nuk kanė pse ta fshehin mė. Tė dy kanė statuset “single”, pasi u kanė dhėnė fund lidhjeve tė mėparshme dhe tashmė kalojnė 24 orė bashkė.

  Flori, krijues i shumė kėngėve “hit-e” nė kėto vitet e fundit, pasi ka investuar mirė pėr emrin e tij, tashmė po i dedikohet sė pari vetėm Elvanės. Ata kanė njė agjendė tė mirėmenduar koncertesh, dhe viti 2011 ishte viti kur ata shkelėn Kanadanė e Nju Jorkun, nė koncertet e tyre shumė fitimprurėse.

  Elvana dhe Flori, deri tani tė komentuar si “dyshja mė e famshme nė trojet shqiptare”, nuk kanė pushuar pėr as njė moment gjatė vitit 2011 duke sjellė hit pas hiti pėr publikun shqiptar, dhe duke u ndier tė favorizuarit e koncerteve jashtė vendit.

  Pėr Kėrshėndella, ata dy performuan nė Nju Jork, sė bashku me Andy Gramm. Koncerti u organizua nga “Dukagjini Production” dhe u mbajt nė “Highline Ballroom” (431 West 16 st Manhattan), njė koncert fill pas atij tė mbajtur nė Kanada. Ēifti atje ka shėtitur vendet mė tė bukura tė kryeqendrės amerikane dhe ka realizuar foto tė ndryshme me njėri-tjetrin, qė dėshmojnė qartė afeksionin e tyre, shkruan Panorama Plus.

  Nuk dihet se si do jetė viti 2012 pėr Florin dhe Elvanėn. Nėse do tė jenė tė preferuarit e menaxherėve sėrish, dhe nėse do tė hedhin njė hap mė shumė nė marrėdhėnien qė kanė me njėri-tjetrin. Gjithsesi, pėr ta viti 2011 ishte njė vit me shumė shkėlqim dhe mbresa. Nga njė anketė e realizuar nė Kosovė nė dhjetor, me mendimin e vetė kėngėtarėve, ata ishin dy emrat qė u pėrmendėn mė shumė herė pėr hitet e tyre nga kolegėt.

  Ndėrkohė qė si kėngėtarėt mė ‘in” pėr momentin nė trojet shqiptare e mė gjerė, Flori dhe Elvana nuk mund tė mungonin nė kėngėn “Jemi njė”, video e realizuar nga “Klan Kosova”, me pjesėmarrjen e Yllkės, Teutės, Lyrical Son, Julkės, Vedatit dhe Vesa Lumės.

  E, nė fund tė fundit, ajo qė ka mė shumė vlerė ėshtė paraja dhe ndoshta pėr hir tė kėsaj lidhjeje simpatike, ēmimi i tyre pėr koncerte jashtė tashmė ka kapur shifrėn 5 mijė euro.

  Zėri
  "Fet` e besėtė t`i kemi, po tė ndarė tė mos jemi." Naim Frashėri

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-09-2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  180
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime

 20. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Elvana Gjata

  E talentuar dhe e perkushtuar pas muzikes ! Nje Ethe-iste shume simpatike ..... qe beri shume rruge perpara ne kete 10 vjecar !

  Sukses jo me zhveshje por me pune . BRAVO ELVANA !!!

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Dhuna ndaj grave
  Nga blondina nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 343
  Postimi i Fundit: 24-11-2017, 03:59
 2. Tingulli 3
  Nga SUPERSTAR_N1 nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 11:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •