Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 111
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-05-2005
  Postime
  154
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Organizime dhe aktivitete

  Se shpejti do na vin Humoristet e Shkodres dhe kengetarja e mrekullueshme e shqiperis se mesme ARTIOLA TOSKA

  kur te mar me shum info dhe numrat e tel. do i vendos ketu....  booooh do na mushet salla me shkodran
  LOL

 2. #2
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,752
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Dhe te bezdis ty gje ai fakt??? lol.

 3. #3
  Ikon-thyes Maska e Qafir Arnaut
  Anėtarėsuar
  27-07-2002
  Vendndodhja
  Shum po shndrit aj Diell, e pak po nxeh
  Postime
  1,542
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 20 postime
  Citim Postuar mė parė nga anabanana
  Se shpejti do na vin Humoristet e Shkodres dhe kengetarja e mrekullueshme e shqiperis se mesme ARTIOLA TOSKA

  kur te mar me shum info dhe numrat e tel. do i vendos ketu....  booooh do na mushet salla me shkodran
  LOL
  Ti qenke bo si the Albanian 411 mi shpirto.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2005
  Postime
  89
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  dje isha deri ne new york ne nje party aty me agron llakaj, aurela gace dhe nja 2 kengtare te tjere dhe te them te drejten u knoqa shume. Pervec se ksaj ato kishin mor dhe orkester te modhe qe kishte lezet jo si kto partyt e gjonat qe organizojn knej nga Toronto vetem me ta fut pa pik organizimi. Edhe per koncerte anej i kon bo mo mire. Pranej duhen ca organizatore te rinj. Artiola mund te vij po prap do gjejn nai skene pabukse si ajo e Arditit.

 5. #5
  Anetar Maska e Toni_23
  Anėtarėsuar
  13-11-2005
  Vendndodhja
  Canada
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Atrjola do vite nga marsi, kushu nigjova.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-05-2005
  Postime
  154
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Bleona Qereti & Sinan Vllasalliu Ne Kanada Ne Shkurt

  ME 17,18,19 SHKURT PER HER TE PAR BLEONA QERETI & PER HER TE DYT SINAN VLLASALLIU


 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-05-2005
  Postime
  154
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  INFO: LONDON,ON
  02.17.2006 E premte
  Prej 7pm-1 am

  Adresa: 120 Clarke rd

  tel: Bekim @ 519 951 9632 ose
  Halime @ 519 473 6869
  -----------------------------------

  Mississauga ON
  02.18.2006
  Prej 7pm-1am

  Adresa: 2185 Stavebank rd

  tel: Bujar @ 416 669 27 59

  biletat: 45$ per te rritur
  25$ mosha 6-12
  free mosha 5 e posht


  -----------------------------------

  MOntreal
  02.19.2006
  Prej 7pm-1am

  Adresa: 75 Sir Georges
  Ettiene Cartier

  tel: Genci @ 514 733 3569 ose
  Besnik @ 514 808 4061

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-05-2005
  Postime
  154
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  un meziiiiiiiii pres te vi data 18 do shkoj tek mbremja ne Misisaga

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2005
  Postime
  89
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  bobobo...po bleona vetem kongtare qe nuk osht. sinanin nuk e njof mire...apo vetem se osht bleona nuk hiki...

 10. #10
  Ikon-thyes Maska e Qafir Arnaut
  Anėtarėsuar
  27-07-2002
  Vendndodhja
  Shum po shndrit aj Diell, e pak po nxeh
  Postime
  1,542
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 20 postime
  Hellooo Albanian 411--- ckemi

  Sa per Qeonen ishalla vishet ashtu si di vete...heheh. I lumte ketyre djemve Kosovare qe
  po organizojne gjera te tilla.

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-05-2005
  Postime
  154
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  dmth sdo na vinka njeri nga forumi eeee
  mir mir si te doni
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga anabanana : 22-01-2006 mė 06:48

 12. #12
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Anėtarėsuar
  10-05-2002
  Mosha
  38
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Une me gjithe qef do vijsha .. po sdo jem ketu ..
  Qafiri me duket se paska qef se do vinka bleona ....lol

 13. #13
  i/e larguar Maska e Benn
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ndryshoheni emrin e kengetares dhe ne faqen e pare sepse ka rendesi te jete i sakte nga Artila te behet Artjola Toska. Tani ne Shqiperi kane dale shume kengetare te rinj dhe nuk eshte mire qe ky lapsus tu kushtoje atyre qe duan ta shohin e takojne kengetaren.

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-05-2005
  Postime
  154
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Party Ne Canada Toronto Per 14 Shkurtin

  Organizohet Nje Party Me Rastin E 14 Shkurtit Ne Toronto Canada
  Organizatoret Jan, Gjergji, Niku & Enri..
  Emri partit eshte - Valentine's Fever, Party eshte ne daten 14 shkurt
  Fillon ne oren 6pm,
  Adresa eshte - 1573 Bloor st west, Toronto (Canada)
  per me me shum info te kontaktoni dj-Modo@hotmail.com

  Me Rrespekt anabanana

 15. #15
  Anetar Maska e Toni_23
  Anėtarėsuar
  13-11-2005
  Vendndodhja
  Canada
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  A i njeh organizatoret ti anabana?

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  vetem na emrat duken ata qe nuk bejn per organizator j/k

 17. #17
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  30
  Postime
  1,770
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  uuuuu niceeeee po prisja per nji kshuuu lool

 18. #18
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  30
  Postime
  1,770
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  flyer i ksaj thot qe osht ne dat 13 mos i ke mor infot gabim ti? lol
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-05-2005
  Postime
  154
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ka qen me daten 14 po e ndrryshuan se mendun me 13 do ishte mo mir


  Toni_23 vetem njerin nga ato njof

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2005
  Postime
  89
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  anabanana ke njef mi? pervec gjergjit qe e njof vetem si ftyre ato dy te tjeret i kom shok. gjithsesi une gjithmon shkoj tek kto partyt dhe naiher dalin mire naiher keq, por shpresoj qe te dali mire ksaj radhe...

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Aktivitete dhe organizime nė Greqi
  Nga rolua nė forumin Shqipe nė Evropė
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 09-11-2013, 05:59
 2. Aktivitete dhe organizime nė Itali
  Nga katana nė forumin Shqipe nė Evropė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 23-10-2012, 10:47
 3. Aktivitete, organizime ne PA, SHBA
  Nga Fiori nė forumin Shqipe nė SHBA
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 10-11-2011, 09:05
 4. Ne cfare aktivitete beni pjes?
  Nga *~Rexhina~* nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-10-2006, 15:40
 5. Aktivitete, organizime, ne Angli
  Nga Shijaksi-London nė forumin Shqipe nė Evropė
  Pėrgjigje: 173
  Postimi i Fundit: 06-10-2003, 21:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •