Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  38
  Postime
  11,960

  Vdes pas gjrave t imta

  N jet ka gjra t vogla t mbla, dhe knaqsi t mdha! Gjrat e vogla, fshihen pas gjrave q ndodhin pr do dit: nj bilbil q fluturon pran dritares suaj duke ciceruar, nj arom lulesh sapo zbret n trotuar n nj mengjez pranvere, kamarierja e lokalit posht pallatit me nj buzqeshje mngjesore q ju thote: mirmengjez, si e doni kafen e mengjezit?.

  ka ju bn t gzuar, pa mos fituar llotarin amerikane, apo kapur skedinn e javs? (LOL)

  *Ideja per kete teme me lindi lexuari librin e poetit tetovar, Salajdin Salihu - 'Vdes pas gjrave t imta'.
  My silence doesn't mean I am gone!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,808
  llotaria amerikane mua me merziti!!!

  nejse mua
  zhurma e dallgeve te detit naten
  kur hipi ne makin ne mengjes dhe shikoj qe eshte plot me gas (kjo eshte puna e vellait zakonisht)

Tema t Ngjashme

 1. Roli i Akides s Selefve n bashkimin e muslimanve
  Nga abdurrahman_tir n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 06:28
 2. Per Motrat Muslimane
  Nga abdurrahman_tir n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 04-02-2009, 11:12
 3. Justin Dshmori: Apologjia e par
  Nga Kryeengjelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-03-2007, 07:48
 4. Fragmente nga Shn Grigor Teologu
  Nga Kryeengjelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-03-2007, 07:40
 5. Feja islame ka ardh pr ruajtjen e pes gjerave
  Nga agim77 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-03-2006, 11:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •