Close
Faqja 31 prej 31 FillimFillim ... 21293031
Duke shfaqur rezultatin 601 deri 605 prej 605
 1. #601
  6-Kateshi Maska e VL.TX.US
  Anėtarėsuar
  18-09-2010
  Vendndodhja
  ATX
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Lineage 2

  Ish serveri i nBd aka L2INC 500x ( kopje pak e ndryshuar e L2PWNAGE )  Ish Serveri yne i L2 aka L2RaceSupremacy  Duke luajt ne serverin tone .... hajde admin hajde mo
  E, ca loje ka qene ... po na fshiu fare nga lista e te gjalleve, na nguli aty, lere mo si u behej kur vinin leket me westernunion..... po na fiku fare, as dite as nate smerrej vesh ...


  Zgjedhja me e mire qe kemi bere eshte dhenia e komandes : //server_shutdown FOREVER
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga VL.TX.US : 20-01-2011 mė 03:22
  Dy emra kam nė zemėr unė
  Para mė je ti o Vlorė

  I dyti ėshtė ekipi ynė
  Flamurtari madhėshtor

 2. #602
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-12-2010
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kam luajtu ,luaj ,dhe do vazhdoj te luaj deri sa te vdes

 3. #603
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  315
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Call of duty : black ops e luajta ne laptop sony vaio nje loje shum mbreslenese. Jua keshilloj.
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 4. #604
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-10-2011
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kush o adhurus i lojrave me futboll nPC ju kisha preferu Pro Evolution Soccer 12


  Kodi:
  http://www.world4free.in/2011/09/pes-2012-2011-pc-mediafire-links-pro.html

 5. #605
  FC Barcelona Maska e mad[D]ison.'
  Anėtarėsuar
  20-12-2011
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Battlefield 3 njera nga lojrat me te mira qe ekziston, duhet ta provoni gjithsesi!

Faqja 31 prej 31 FillimFillim ... 21293031

Tema tė Ngjashme

 1. Si te luaj lojrat e Playstation ne PC
  Nga gigabyte nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-11-2008, 17:01
 2. Lojrat qe luani
  Nga Xemlo nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 03-10-2008, 13:27
 3. Kush kanė qėnė lojrat tuaja mė tė preferuara nė fėmijėri?
  Nga PINK nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 20-08-2008, 18:26
 4. Lojrat Olimpike nga nje sy tjeter
  Nga rolua nė forumin Emigracioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-09-2004, 10:23
 5. Lojrat e MtrX - Kush i gjen? NO.1
  Nga MtrX nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 20-08-2003, 21:13

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •