Close
Faqja 2 prej 31 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 605
 1. #21
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ok sa mbarova Dirge of Cerberus dhe per mendimin tim ishte loje shume e bukur per fansat, edhe pse disa kishin mbetur te zhgenjyer nga ndryshimi i tipit te lojes loja, historia(edhe se disa pjes nuk me pelqyen sesi shkuan personalisht do kisha preferuar te shkonin gjerat ndryshe dhe pjesa kur Vincent[per ato qe sduan ta dine mos te vazhdojne te lexojne] vret Omega vetem me nje pushke dhe Weiss i cili behet bashke me Omegan kur Sephiroth tek 7 duheshin 8 veta per ta vrar dhe mezi e vrisje ishte pak budallik per mendimin tim. Do kisha preferuar sikur ta kishin ber qe ne nje menyr dhe te tjeret te kishin ndihmuar dhe jo vetem te kishin pare) ishte perseri e bukur dhe terheqese.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Gerdi
  Ok sa mbarova Dirge of Cerberus dhe per mendimin tim ishte loje shume e bukur per fansat, edhe pse disa kishin mbetur te zhgenjyer nga ndryshimi i tipit te lojes loja, historia(edhe se disa pjes nuk me pelqyen sesi shkuan personalisht do kisha preferuar te shkonin gjerat ndryshe dhe pjesa kur Vincent[per ato qe sduan ta dine mos te vazhdojne te lexojne] vret Omega vetem me nje pushke dhe Weiss i cili behet bashke me Omegan kur Sephiroth tek 7 duheshin 8 veta per ta vrar dhe mezi e vrisje ishte pak budallik per mendimin tim. Do kisha preferuar sikur ta kishin ber qe ne nje menyr dhe te tjeret te kishin ndihmuar dhe jo vetem te kishin pare) ishte perseri e bukur dhe terheqese.
  Need for speed carbon eshte loja e re qe kam per momentin. Kurse loja pakashume e re qe me ka pelqyer per ps 2 eshte devil may cry III (kam pare vllain qe loz ne ps 2 , ai le koken pas ksaj loje por ka nje problem e ka nxjerre te gjithe lojen por nuk po gjen Secret mission #11 me duket nga ju qe e keni luajtur e ka gjet ndonjeri sm #11?)

 3. #23
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ok po e provoj njehere ne gamefaqs!

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Provova edhe Fifa 07 , dhe prisja me shume!

 6. #26
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  per mendimin time PES6 eshte me e bukur se FIFA07 dmth 2 lojra jane per te qene lojra futbolli, fifa ka me shume te drejta etj por PES6 ka nje gameplay me te bukur per mendimin tim.

 7. #27
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  dje mbarova .hack//G.U. vol.1 edhe ne krahasim me noten qe i kishte dhen Gamespot opinioni im eshte shume ndryshe. Mua me pelqeu shume si loje, paksa e shkurter nqs nuk i mbaron gjith questet dhe sekretet qe jane ne loje (vetem 25 ore) per historine dhe menyren se si zhvilloheshin gjerat, dialogjet, personazhet me pelqyen shume. Me siguri qe do e luaj dhe Vol.2 kur te dali se e lan historine ne gjysem te kjo e kan bere si telenovele

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-06-2006
  Vendndodhja
  ne mes tuaj
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ej cuna me gjeni dot nje crack ose serial per cossack 2?
  thanks.
  Edhe 99 here te rrezohemi perseri duhet te ngrihemi....

 9. #29
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  38
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime

  Post

  Une ju sugjeroj te merrni lojen The Sims 2 e cila eshte ne formatin PS dhe ne DVD. Eshte nje loje e mrekullueshme e cila te ndihmon te mesosh shume gjera mbi nevojat jetesore te njerezve.

  Pershkrimi: Eshte nje loje qe te kerkon te krijosh nje familje duke mundur te zgjedhesh "lojetaret" dhe t'i krijosh ashtu si i do vet. "Qyteti" SimCity te jep 20.000 Simoleona (njesi monetare e SimCity) dhe me to ju duhet te ndertoni nje shtepi, te bleni ca orendi dhe te llogarisni qe te keni mjete te mjaftueshme financiare per nje kohe te caktuar.

  Simsat tuaj qe do zgjedhni kane mundesi te aftesohen ne disa sfera, sic jane Kreativiteti, Shkenca, Mekanika, Gatimi, Pastrimi, Zhvillimi Fizik i trupit, Karizma, e te tjera, te cilat iu ndihmojne te gjeni pune per "lojtaret". Pasi te keni gjetur pune, cdo nate ktheheni ne shtepi me shume te caktuar SIMOLEONESH. Dhe normalisht qe keto para mund te shpenzohen per te nderruar orendite shtepiake, per te blere te tjera, duke i shitur te vjetrat per nje cmim simbolik.

  Ka dhe cheats per kete loje te cilat shume lehte i gjeni ne Google Search, por do ju preferoja qe te mos i perdorni se i humbet lezeti lojes.

  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

 10. #30
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  provo kete per cossacks 2, NKW9-324L-MT3T-ZRZX

 11. #31
  ElvisTe Maska e el7
  Anėtarėsuar
  16-02-2005
  Vendndodhja
  Vancouver, Canada
  Mosha
  39
  Postime
  164
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Smile

  Luaj pro evolution 6, dhe need for speed. Megjithate lojrat qe me pelqejne me teper jane ato qe mbledh pike ose gjera te ndryshme gjate lojes dhe zbulon vende te fshehta dhe fiton bonus. Kush mund te me sugjeroje ndonje loje te tille. Psh stil donald duck ose sonic,te tilla lojra dua per pc.
  LI BE
  "Everything is an Idea"

 12. #32
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Tani po luaj Halo 2 ngaqe me dhuruan nje Xbox me 15 lojera per Krishtlindje.
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 13. #33
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  tani jam duke luajtur Disgea 2: Cursed Memories. Loja eshte interesante dhe ne te njejten kohe komike dhe kur ne nje ane ajo nuk e merr shume seriozisht historine e saj nga ana tjeter te terheq te desh ca do ndodhi.

  Halo 2 me duket loje fantastike nga menyra e realizimit dhe nuk jam tip qe shan lojrat sepse e di gjith punen qe eshte dashur per te bere nje loje por si kam shume qejf lojrat FPS qe bazohen ne te ardhmen dhe te vrasesh aliene.

 14. #34
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Eh edhe une te njejtin mendim kam per sci-fi FPSs, sidomos i kam inat armet qe zakonisht jane lazera edhe budallalleqe te tilla. Nuk ndihen si arme. Halo 2 ama sic e the edhe ti nuk bie ne kete kategori. Disgaea kam patur qejf ta luaj por keto dite sikur nuk kam kohe te merrem me lojera shume te gjata. TBS e fundit qe kam perfunduar ka qene Final Fantasy Tactics (PSX).
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 15. #35
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  TBS e fundit qe kam perfunduar une ka qen FF Tactics Advance. Disgaea eshte shume me e ngatarruar se ajo dhe ka me shume gjera ne krahasim me FF Tactics gjithashtu eshte me e nderlikuar per tu kuptuar dhe mund te zgjasi mbi 100 ore nqs do te gjesh te gjitha sekretet e lojes

 16. #36
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Per momentin kur kam kohe te lire po luaj LineAge II/Chronicle 5, eshte loje qe luhet online, ka nje paraqitje shume te bukur te grafikes 3D. Per momentin po luaj ne nje server spanjoll. Eshte loja qe me ka pelqyer me shume deri tani, pasi kam luajtur shume lojra te tjera. Nese doni te dini me shume rreth kesaj loje do shkruaj ndonje gje ne vazhdim.

 17. #37
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  A ti le nom Akoma i fiksum pas kesaj lojes mer ?

 18. #38
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  une kam pas serverin tim bashk me dike tjerer, echoKinetics PvP server nqs e ke degjuar, Lineage 2 e kam ne comp por nuk e luaj sepse nuk me pelqejne community e tjera te servera. une bashk me eKoRuby jemi duke punuar mbi disa projekte te reja pasi serverin e mbyllin disa muaj perpara. Kemi ven prap online website dhe forumin

 19. #39
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Gerdi Nuk e kam degjuar kete server, une kam luajtur ne disa servera, si psh ne fillim fare ka qene nje server grek 4x qe emri nuk me kujtohet fare, ka qene chronicle 4, pastaj kam luajtur ne nje elite qe u mbyll nga FBI ishte server amerikan, pastaj te nje moonlight. Ndersa ne c5 kam luajtur ne l2fortuna i cili ishte gjerman, ndersa tani po luajme ne nje server spanjoll sic te thashe dhe me lart. Theksoj se ne fortuna kishim pushtuar Giranin dhe Adenin Clani i Shqiptareve.

  Nese serveri yt do vihet serish ne funksionim deshiroj te me japesh adresen nga ku mund te shkarkoj patch dhe ta shikoj njeher. Nuk me theksove cfare chronicle eshte.

  Dhe nje pyetje, kam mare vesht se ne shkurt te ketij viti del chronicle 6, eshte e vertete?

  PS: Albanez, po me nje gje do merem se nuk shtyhet dhe gjith koha, por tani luaj rralle, te shtune ose te diel.

 20. #40
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Lukas Ciuuuu ciuuuu cerrrrrrr,akoma me cinglamingla adoleshentesh merresh ore ?!!

  Une te kam gjet nuse ty ore,ik o shoku ik se ske mendje per..nuse ti
  Feel the pump √

Faqja 2 prej 31 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Si te luaj lojrat e Playstation ne PC
  Nga gigabyte nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-11-2008, 17:01
 2. Lojrat qe luani
  Nga Xemlo nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 03-10-2008, 13:27
 3. Kush kanė qėnė lojrat tuaja mė tė preferuara nė fėmijėri?
  Nga PINK nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 20-08-2008, 18:26
 4. Lojrat Olimpike nga nje sy tjeter
  Nga rolua nė forumin Emigracioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-09-2004, 10:23
 5. Lojrat e MtrX - Kush i gjen? NO.1
  Nga MtrX nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 20-08-2003, 21:13

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •