Close
Faqja 26 prej 26 FillimFillim ... 16242526
Duke shfaqur rezultatin 501 deri 507 prej 507
 1. #501
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: far ju ka msuar jeta?

  Youre smart boy............
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 2. Anetart m posht kan falenderuar Busy Girl pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #502
  i/e regjistruar Maska e ArlingtonHTS
  Antarsuar
  09-11-2014
  Vendndodhja
  Chicago
  Postime
  98

  Pr: far ju ka msuar jeta?

  E gjetaaaa Vangjel.
  Vangjeeeeeeel e gjetaa.

 4. Anetart m posht kan falenderuar ArlingtonHTS pr postimin:

  Busy Girl (03-01-2015)

 5. #503

  Pr: far ju ka msuar jeta?

  prej pervojave te jetes kam mesuar qe kjo bote ka dy lloje njerezish , ata qe ndezin zjarre dhe ata qe shuajne zjarre , ka nga ata qe jane cekane , ka dhe nga ata qe janew gozhda , ka nga ata qe shkaktojne presion dhe ata qe jane nen presion ,jo te gjithe e dine se cfare jane , ose te pakten e dine por nuk bejne dot gje per te ndryshuar pasi eshte thjesht ceshtje virtutesh karakteri shpirterore edukimi apo dreqi e mer vesh cfare


  ti cfare je ? cekan apo gozhde?

 6. #504
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,864
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: far ju ka msuar jeta?

  ...Jeta me ka mesuar se ndoshta ajo nuk eshte vecse nje ender e gjate dhe casti i vdekjes,nje zgjim i papritur...

 7. #505
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-04-2017
  Postime
  4

  Pr: far ju ka msuar jeta?

  Duhet te qendrrosh gjithmone me kembe ne toke...ne momentin e pare qe te japin krahe qe te fluturosh eshte po ai person qe te qellon qe te biesh dhunshem perdhe...pra mos i beso askujt...dhe hija jote zhduket sapo shfaqet erresira...

 8. #506
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  978

  Pr: far ju ka msuar jeta?

  Jeta me ka mesuar qe eshte moster me gersheta dhe pa koke really. Me ka mesuar really te mos shaj Perendine, zamren apo qendren e cdo gjeje qe frymon apo shfaqet really sepse sapo shfaqet Hija e Tij hija jote zhduket dhe perplaset perdhe really.

 9. #507
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,819
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: far ju ka msuar jeta?

  Q asnjher mos u dorzo edhe n situatat m t vshtira..

Faqja 26 prej 26 FillimFillim ... 16242526

Tema t Ngjashme

 1. 'mendoni mbi akademik Rexhep Qosja?
  Nga kosovar n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 1189
  Postimi i Fundit: 14-10-2009, 17:52
 2. Cfare kemi mesuar prej filmave te frikshem
  Nga Leila n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 01-05-2009, 12:37
 3. Meditime t krishtera
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 135
  Postimi i Fundit: 16-06-2007, 18:36
 4. Justin Dshmori: Apologjia e par
  Nga Kryeengjelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-03-2007, 07:48
 5. cfare keni mesuar nga filmat gjat jetes?
  Nga ^Pretty_Girl^ n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 04-12-2002, 12:13

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •