Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7

Tema: Mosbesimi

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e hope31
  Anėtarėsuar
  23-11-2002
  Vendndodhja
  ketu
  Postime
  1,054

  Mosbesimi

  ndodh qe te mos ju besohet nje sekret/hall nga ana e nje njeriu, ne nje kohe qe mendonit se ju i ndanit bashke shqetesimet e njeri tjetrit (kjo ne rrethet shoqerore, miqesore, familjare.......)

  si do ndjehenit ne kete situate
  Fjalet e pa thena nuk lendojne kurre.
  Don't wait for extraordinary circumstances to do good,try to use ordinary situations
  :^proton

 2. #2
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249
  Normal si me pare pasi eshte e drejte e cdo njeriu te vendosi per Problemet e veta ti bisedoj me 1 tjeter person apo ti mbaj per vete.Nuk eshte ceshtje mosbesimi por eshte zgjedhje personale nga personi qe ka problemin pasi ndoshta e ka gjukuar me te drejte ta bej sa me pak Publike.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e hope31
  Anėtarėsuar
  23-11-2002
  Vendndodhja
  ketu
  Postime
  1,054
  problemi qendron ne ate qe nje njeri tregon mosbesim ne ty, por ti nuk e ke pritur kete

  kjo krijon nje ndjesi jo te mire apo..........
  Fjalet e pa thena nuk lendojne kurre.
  Don't wait for extraordinary circumstances to do good,try to use ordinary situations
  :^proton

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344
  aha nuk i besoj njeriut vec vetes time .,kam besuar po tani jo me .....

  i kam inat paragjykimet e te tjereve .

  nuk me ka ndodhur ndonje mosbesim fatal po po te me ndodhi nuk diskutohet se do ndjehesh keq .do mallkosh veten duke thene pse ?pse?PSE ?

 5. #5
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Mosbesimi eshte mungese konfidence ! C'do njeri (edhe shoqeria me e ngushte) ka gjera konfidenciale qe spara ja beson njeriut dhe mendoj qe eshte e drejte.Ka gjera qe njeriu i mban ne vetvete gjer ne varr.Nese dikush tregon mosbesim ndaj meje nuk eshte aspak problemi im sepse ne vetvete une e di se kush jam.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 6. #6
  www.pogradecaret.com Maska e pikachu
  Anėtarėsuar
  24-01-2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  7
  cdo njeri e vendos vete se ca do ndaje me te tjeret dhe cfare jo, shpesh here nuk tregohen te gjitha.. Nuk do te cuditesha nqse nje shoqja ime e ngushte sdo me thoshte nje sekret te sajin, eshte zgjedhja e saj , nqse do mbeshtetjen time apo jo..

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e hope31
  Anėtarėsuar
  23-11-2002
  Vendndodhja
  ketu
  Postime
  1,054
  sa mire, keshtu mendoj dhe une
  Fjalet e pa thena nuk lendojne kurre.
  Don't wait for extraordinary circumstances to do good,try to use ordinary situations
  :^proton

Tema tė Ngjashme

 1. Psikologjia nė shėrbim tė shėndetit
  Nga salihaj nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 143
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 12:42
 2. Mosbesimi ndaj partnerit/partneres.
  Nga bebushja nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 07-05-2009, 11:20
 3. Poni: Rama, doreheqje ose mocion mosbesimi, shpėrfilli Festėn e Pavarėsisė
  Nga Barlet23 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 54
  Postimi i Fundit: 13-12-2008, 06:20
 4. Dua tė "zgjohem" dhe unė
  Nga FLORIRI nė forumin Agnosticizėm dhe ateizėm
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 24-05-2005, 15:16
 5. Mocioni rrezohet, opozita braktis sallen e kuvendit
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 20-01-2004, 13:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •