Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 56 prej 56
  1. #41
    Impossible is nothing! Maska e Cool_Durrsak
    Anëtarësuar
    29-03-2004
    Vendndodhja
    NY
    Postime
    44
    Tjeta!Si ju kam? ka kohe qe jam jashte forumit per disa arsye te mija personale ene me nte hy ktu me ra ne sy kjo teme,kjo ndoshta per faktin qe ka te boj me i rastin tim konkret,ose te i shoqes time me sakte.spata kohe ti lexoj gjithe shkrimet tuaja por ne pergjithsi jam ne dijeni me opinionin tuaj. ti bim shkurt: du i mendim me prefesional ne lidhje me pytjen ne vijim...ose me sakte po konkretizoj pytjen fillestare te temes: a harohet dashuria e pare? jam icik konfuz ne lidhje me kte pytje pasi sme duket korrekte dhe e qarte(ne te juridikut kemi probleme me kshu lloj pytjesh)tani,lind pytje..bohet fjale per dashuri te pare apo per pervojen e pare sexuale? dmth kush harohet apo nuk harohet,dashuria e pare apo pervoja e pare sexuale.pasi njoh i rast konkret ku i shoqja ime ka pase mardhenie sexuale per here te pare me i cun qe i ka pelqy psh por ska qene dashuria e saj e pare. ju lutem me jepni nai mendim me prefesional.flm
    I like ur pants around ur feet, I like the dirt that's on ur knees, I like the way u still say please while ur looking up at me, ur like my favorite damn disease...!!!

  2. #42
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anëtarësuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nën hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    Citim Postuar më parë nga Cool_Durrsak
    Tjeta!Si ju kam? ka kohe qe jam jashte forumit per disa arsye te mija personale ene me nte hy ktu me ra ne sy kjo teme,kjo ndoshta per faktin qe ka te boj me i rastin tim konkret,ose te i shoqes time me sakte.spata kohe ti lexoj gjithe shkrimet tuaja por ne pergjithsi jam ne dijeni me opinionin tuaj. ti bim shkurt: du i mendim me prefesional ne lidhje me pytjen ne vijim...ose me sakte po konkretizoj pytjen fillestare te temes: a harohet dashuria e pare? jam icik konfuz ne lidhje me kte pytje pasi sme duket korrekte dhe e qarte(ne te juridikut kemi probleme me kshu lloj pytjesh)tani,lind pytje..bohet fjale per dashuri te pare apo per pervojen e pare sexuale? dmth kush harohet apo nuk harohet,dashuria e pare apo pervoja e pare sexuale.pasi njoh i rast konkret ku i shoqja ime ka pase mardhenie sexuale per here te pare me i cun qe i ka pelqy psh por ska qene dashuria e saj e pare. ju lutem me jepni nai mendim me prefesional.flm
    kjo eshte edhe me e rende sidomos per femren ta humb nderin ,ajo humb nje arme,dhe ajo nuk mundet ta perseris ate dashuri me ne te ardhmen ,eshet shkaterruese nje fakt i till per femren ,ajo ne dashurin e ardhshme mund te jet me trup formal dhe fizikisht i dashuris se ardhshme mirpo jo me mbrendesin dhe ndjenjat easja ,ajo vetem mund te aktroj se dashuron dashurin e ardhshme.

    kjo ishte .eshet diqka qe prek thell mua ne shpirt ,se si shum vajza nuk ekuptojn kete problem dhe nuk kan kujdes ndaj kesaj qeshtje , qe eshet fatale per karakterin efemres d.m.th nvaret lumturia e femres permes kesaj qeshtje.

  3. #43
    Omelsin me krip Maska e Busy Girl
    Anëtarësuar
    04-02-2012
    Vendndodhja
    Here and there I'm everywhere
    Postime
    4,491

    Për: A mendoni se dashuria e parë harrohet lehtë?

    Ka fillua dashuria sikur me qe roman kapitulli pare i 2 i 3 i 4 e me rradhe kur ske fuqi mo myll kapitullin ngel ke i 5 haahhah
    "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

  4. #44
    i/e regjistruar Maska e Etno3
    Anëtarësuar
    10-03-2014
    Vendndodhja
    Peje
    Postime
    775

    Për: A mendoni se dashuria e parë harrohet lehtë?

    krejte harrohen mbahet mend vetem e fundit
    Gjaku lahet me Gjak

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e Aferim
    Anëtarësuar
    11-02-2015
    Vendndodhja
    Suedi
    Postime
    497

    Për: A mendoni se dashuria e parë harrohet lehtë?

    Dashuria sigurisht qe zbehet, ndersa personin, per te cilen dikur ti ndjeje, kurre s'ke per ta harruar. Nuk ke pare ne filmat e Hollywood-it?

  6. #46
    ..Mos me prek!! Maska e Lulke
    Anëtarësuar
    18-11-2014
    Postime
    1,679

    Për: A mendoni se dashuria e parë harrohet lehtë?

    Nuk harrohet kurre dashuria e pare sidomos kur nuk e ka zevendesuar nje e dyte.
    It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e Etno3
    Anëtarësuar
    10-03-2014
    Vendndodhja
    Peje
    Postime
    775

    Për: A mendoni se dashuria e parë harrohet lehtë?

    e para e dyta e treta krejt jan numra kur behet fjale te e fundit..me kohe harrojme edhe numrin e patikave qe mbajme vesh lere me gjerat tjera
    Gjaku lahet me Gjak

  8. #48
    ..Mos me prek!! Maska e Lulke
    Anëtarësuar
    18-11-2014
    Postime
    1,679

    Për: A mendoni se dashuria e parë harrohet lehtë?

    Etno kur ke expérienca shum normal do Mendosh kshu , por kur ke perjetuar thjesht sex dhe ndjenja passionante nuk thuhet dashuri , them se njerezit i ngaterrrojn kto dy terma. Te besh sex dhe te dashurosh nuk eshte njelloj , dashuria eshte dicka teper e thelle per tu perjetuar shum here ne jete.
    It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e Etno3
    Anëtarësuar
    10-03-2014
    Vendndodhja
    Peje
    Postime
    775

    Për: A mendoni se dashuria e parë harrohet lehtë?

    Citim Postuar më parë nga Lulke Lexo Postimin
    Etno kur ke expérienca shum normal do Mendosh kshu , por kur ke perjetuar thjesht sex dhe ndjenja passionante nuk thuhet dashuri , them se njerezit i ngaterrrojn kto dy terma. Te besh sex dhe te dashurosh nuk eshte njelloj , dashuria eshte dicka teper e thelle per tu perjetuar shum here ne jete.
    Po edhe sexi nuk ndodh ashtu aq spontanisht nuk jam nga ata tipat qe paguajne per sex ..Zakonisht dalim njoftojme dikend etj e pastaj ndodhin ato gjonat tjera..
    Njerezit mesojne te luane futboll mesojne te vrapojne mesojne te bejne sherr edhe mesojne te dashurojne ...
    Gjaku lahet me Gjak

  10. #50
    ..Mos me prek!! Maska e Lulke
    Anëtarësuar
    18-11-2014
    Postime
    1,679

    Për: A mendoni se dashuria e parë harrohet lehtë?

    Nuk e thash per ty ate o loqka jem e thash per meshkujt ne pergjithsi , ngaterrrojn kekun me byrekun.. Sex spontan sben ti ndoshta por un njoh qe e bejn sepse sjan mjaftueshem te kenaqur nga partneri/a qe kan .
    Ndryshuar për herë të fundit nga Lulke : 15-02-2015 më 16:49
    It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e Etno3
    Anëtarësuar
    10-03-2014
    Vendndodhja
    Peje
    Postime
    775

    Për: A mendoni se dashuria e parë harrohet lehtë?

    Citim Postuar më parë nga Lulke Lexo Postimin
    Nuk e thash per ty ate o loqka jem e thash per meshkujt ne pergjithsi , ngaterrrojn kekun me byrekun.
    haha hmmm
    Se e huqa une prape ..
    te thashe ajo e fundit zakonisht mbahet mend sepse e e jeton me gjate ...Koha sheron plaget dashurite e vjetra behen histori ato te rejat krijojne familje
    Gjaku lahet me Gjak

  12. #52
    ..Mos me prek!! Maska e Lulke
    Anëtarësuar
    18-11-2014
    Postime
    1,679

    Për: A mendoni se dashuria e parë harrohet lehtë?

    E fundit mund te jet ilac per dashurit e para mire e ke ti. Po ata qe se gjejne fundin Kurr ? Kte se kishe imagjinuar ma merr mendja .
    It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

  13. #53
    i/e regjistruar Maska e Etno3
    Anëtarësuar
    10-03-2014
    Vendndodhja
    Peje
    Postime
    775

    Për: A mendoni se dashuria e parë harrohet lehtë?

    Jam nga ata qe vras me paramendim lere me qe nuk flas fjalet te pa menduara mire..
    Per mendimin tem nje femer /mashkull qe jeton me dikend tjeter e akoma me permend dashurin e pare ka nevoje urgjente per psikolog/.
    Me teper se shumica e te rinjeve dashurine e pare e kan para matures me shume se 90% nuk perfundojne me ate qe i thone dashuri e pare ..
    Qfare din nje 16 vjeqar edhe nje 15 vjeqar se cila eshte dashuria e vertet ...Hollywodi duhet me maru filma per ate e ka ujdis aq fort kete punenn e dashurise se pare sa kannise me besu shumica ne te...
    Dashuri nuk do te thote ta mendosh dashurine e pare dashuri do te thote kur je ne gjendje te kuptohesh me shikime te lexosh mendimet e tij qofte edhe mes rreshtave etj..
    Gjaku lahet me Gjak

  14. Anetarët më poshtë kanë falenderuar Etno3 për postimin:

    Lulke (15-02-2015)

  15. #54
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    01-08-2015
    Vendndodhja
    planet earth
    Postime
    10

    Për: A mendoni se dashuria e parë harrohet lehtë?

    ....hera e par plot dhimbje...me snoboi e me fjal shum te hidhura...me lendoi pa mase.....pastaj pas 23 vjetesh u takuam fale facebook dhe ma dha e harrova shpejt e me buzeqeshje ne fytyre

  16. #55
    i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
    Anëtarësuar
    03-11-2023
    Vendndodhja
    Tokë
    Postime
    669

    Për: A mendoni se dashuria e parë harrohet lehtë?

    Poo.
    Unë kam njoft tjetrin
    Sdo qaj për at tvjetrin 😋😋😆
    (Cit big mama).

  17. #56
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    13-12-2023
    Vendndodhja
    shkoder
    Postime
    1

    Për: A mendoni se dashuria e parë harrohet lehtë?

    Njerzit mund te lendohen por po futet trurin ne pune dhe ta merrni veten ne dore mund te harrohet gjithcka(por gjithmone duhet te beni pyjtje vedit se do gjeni pergjigjen gjithmone)

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema të Ngjashme

  1. DASHURIA NDAJ ARMIQEVE - Urdher i Krishti!!!
    Nga Rroni01 në forumin Komuniteti katolik
    Përgjigje: 24
    Postimi i Fundit: 16-09-2009, 10:13
  2. Dashuria
    Nga Arbushi në forumin Në kërkim të romancës
    Përgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 31-07-2007, 18:59
  3. Përse dashuroni?
    Nga YaSmiN në forumin Në kërkim të romancës
    Përgjigje: 64
    Postimi i Fundit: 12-06-2007, 06:58
  4. SPIRITUALITETI: Kapitulli IV - Dashuria është virtyti më i madh
    Nga Albo në forumin Komuniteti orthodhoks
    Përgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 01-10-2006, 14:57
  5. Shoqëria, dashuria, dhe familja
    Nga Arbushi në forumin Grupmoshat e komunitetit
    Përgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 04-11-2002, 22:00

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •