Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 54 prej 54
 1. #41
  Impossible is nothing! Maska e Cool_Durrsak
  Antarsuar
  29-03-2004
  Vendndodhja
  NY
  Mosha
  40
  Postime
  44
  Tjeta!Si ju kam? ka kohe qe jam jashte forumit per disa arsye te mija personale ene me nte hy ktu me ra ne sy kjo teme,kjo ndoshta per faktin qe ka te boj me i rastin tim konkret,ose te i shoqes time me sakte.spata kohe ti lexoj gjithe shkrimet tuaja por ne pergjithsi jam ne dijeni me opinionin tuaj. ti bim shkurt: du i mendim me prefesional ne lidhje me pytjen ne vijim...ose me sakte po konkretizoj pytjen fillestare te temes: a harohet dashuria e pare? jam icik konfuz ne lidhje me kte pytje pasi sme duket korrekte dhe e qarte(ne te juridikut kemi probleme me kshu lloj pytjesh)tani,lind pytje..bohet fjale per dashuri te pare apo per pervojen e pare sexuale? dmth kush harohet apo nuk harohet,dashuria e pare apo pervoja e pare sexuale.pasi njoh i rast konkret ku i shoqja ime ka pase mardhenie sexuale per here te pare me i cun qe i ka pelqy psh por ska qene dashuria e saj e pare. ju lutem me jepni nai mendim me prefesional.flm
  I like ur pants around ur feet, I like the dirt that's on ur knees, I like the way u still say please while ur looking up at me, ur like my favorite damn disease...!!!

 2. #42
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Antarsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nn hijen e Diellit
  Postime
  4,408
  Citim Postuar m par nga Cool_Durrsak
  Tjeta!Si ju kam? ka kohe qe jam jashte forumit per disa arsye te mija personale ene me nte hy ktu me ra ne sy kjo teme,kjo ndoshta per faktin qe ka te boj me i rastin tim konkret,ose te i shoqes time me sakte.spata kohe ti lexoj gjithe shkrimet tuaja por ne pergjithsi jam ne dijeni me opinionin tuaj. ti bim shkurt: du i mendim me prefesional ne lidhje me pytjen ne vijim...ose me sakte po konkretizoj pytjen fillestare te temes: a harohet dashuria e pare? jam icik konfuz ne lidhje me kte pytje pasi sme duket korrekte dhe e qarte(ne te juridikut kemi probleme me kshu lloj pytjesh)tani,lind pytje..bohet fjale per dashuri te pare apo per pervojen e pare sexuale? dmth kush harohet apo nuk harohet,dashuria e pare apo pervoja e pare sexuale.pasi njoh i rast konkret ku i shoqja ime ka pase mardhenie sexuale per here te pare me i cun qe i ka pelqy psh por ska qene dashuria e saj e pare. ju lutem me jepni nai mendim me prefesional.flm
  kjo eshte edhe me e rende sidomos per femren ta humb nderin ,ajo humb nje arme,dhe ajo nuk mundet ta perseris ate dashuri me ne te ardhmen ,eshet shkaterruese nje fakt i till per femren ,ajo ne dashurin e ardhshme mund te jet me trup formal dhe fizikisht i dashuris se ardhshme mirpo jo me mbrendesin dhe ndjenjat easja ,ajo vetem mund te aktroj se dashuron dashurin e ardhshme.

  kjo ishte .eshet diqka qe prek thell mua ne shpirt ,se si shum vajza nuk ekuptojn kete problem dhe nuk kan kujdes ndaj kesaj qeshtje , qe eshet fatale per karakterin efemres d.m.th nvaret lumturia e femres permes kesaj qeshtje.

 3. #43
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: A mendoni se dashuria e par harrohet leht?

  Ka fillua dashuria sikur me qe roman kapitulli pare i 2 i 3 i 4 e me rradhe kur ske fuqi mo myll kapitullin ngel ke i 5 haahhah
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pr: A mendoni se dashuria e par harrohet leht?

  krejte harrohen mbahet mend vetem e fundit
  Gjaku lahet me Gjak

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Aferim
  Antarsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  26
  Postime
  497

  Pr: A mendoni se dashuria e par harrohet leht?

  Dashuria sigurisht qe zbehet, ndersa personin, per te cilen dikur ti ndjeje, kurre s'ke per ta harruar. Nuk ke pare ne filmat e Hollywood-it?

 6. #46
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pr: A mendoni se dashuria e par harrohet leht?

  Nuk harrohet kurre dashuria e pare sidomos kur nuk e ka zevendesuar nje e dyte.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pr: A mendoni se dashuria e par harrohet leht?

  e para e dyta e treta krejt jan numra kur behet fjale te e fundit..me kohe harrojme edhe numrin e patikave qe mbajme vesh lere me gjerat tjera
  Gjaku lahet me Gjak

 8. #48
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pr: A mendoni se dashuria e par harrohet leht?

  Etno kur ke exprienca shum normal do Mendosh kshu , por kur ke perjetuar thjesht sex dhe ndjenja passionante nuk thuhet dashuri , them se njerezit i ngaterrrojn kto dy terma. Te besh sex dhe te dashurosh nuk eshte njelloj , dashuria eshte dicka teper e thelle per tu perjetuar shum here ne jete.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pr: A mendoni se dashuria e par harrohet leht?

  Citim Postuar m par nga Lulke Lexo Postimin
  Etno kur ke exprienca shum normal do Mendosh kshu , por kur ke perjetuar thjesht sex dhe ndjenja passionante nuk thuhet dashuri , them se njerezit i ngaterrrojn kto dy terma. Te besh sex dhe te dashurosh nuk eshte njelloj , dashuria eshte dicka teper e thelle per tu perjetuar shum here ne jete.
  Po edhe sexi nuk ndodh ashtu aq spontanisht nuk jam nga ata tipat qe paguajne per sex ..Zakonisht dalim njoftojme dikend etj e pastaj ndodhin ato gjonat tjera..
  Njerezit mesojne te luane futboll mesojne te vrapojne mesojne te bejne sherr edhe mesojne te dashurojne ...
  Gjaku lahet me Gjak

 10. #50
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pr: A mendoni se dashuria e par harrohet leht?

  Nuk e thash per ty ate o loqka jem e thash per meshkujt ne pergjithsi , ngaterrrojn kekun me byrekun.. Sex spontan sben ti ndoshta por un njoh qe e bejn sepse sjan mjaftueshem te kenaqur nga partneri/a qe kan .
  Ndryshuar pr her t fundit nga Lulke : 15-02-2015 m 16:49
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pr: A mendoni se dashuria e par harrohet leht?

  Citim Postuar m par nga Lulke Lexo Postimin
  Nuk e thash per ty ate o loqka jem e thash per meshkujt ne pergjithsi , ngaterrrojn kekun me byrekun.
  haha hmmm
  Se e huqa une prape ..
  te thashe ajo e fundit zakonisht mbahet mend sepse e e jeton me gjate ...Koha sheron plaget dashurite e vjetra behen histori ato te rejat krijojne familje
  Gjaku lahet me Gjak

 12. #52
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pr: A mendoni se dashuria e par harrohet leht?

  E fundit mund te jet ilac per dashurit e para mire e ke ti. Po ata qe se gjejne fundin Kurr ? Kte se kishe imagjinuar ma merr mendja .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pr: A mendoni se dashuria e par harrohet leht?

  Jam nga ata qe vras me paramendim lere me qe nuk flas fjalet te pa menduara mire..
  Per mendimin tem nje femer /mashkull qe jeton me dikend tjeter e akoma me permend dashurin e pare ka nevoje urgjente per psikolog/.
  Me teper se shumica e te rinjeve dashurine e pare e kan para matures me shume se 90% nuk perfundojne me ate qe i thone dashuri e pare ..
  Qfare din nje 16 vjeqar edhe nje 15 vjeqar se cila eshte dashuria e vertet ...Hollywodi duhet me maru filma per ate e ka ujdis aq fort kete punenn e dashurise se pare sa kannise me besu shumica ne te...
  Dashuri nuk do te thote ta mendosh dashurine e pare dashuri do te thote kur je ne gjendje te kuptohesh me shikime te lexosh mendimet e tij qofte edhe mes rreshtave etj..
  Gjaku lahet me Gjak

 14. Anetart m posht kan falenderuar Etno3 pr postimin:

  Lulke (15-02-2015)

 15. #54
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-08-2015
  Vendndodhja
  planet earth
  Postime
  10

  Pr: A mendoni se dashuria e par harrohet leht?

  ....hera e par plot dhimbje...me snoboi e me fjal shum te hidhura...me lendoi pa mase.....pastaj pas 23 vjetesh u takuam fale facebook dhe ma dha e harrova shpejt e me buzeqeshje ne fytyre

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema t Ngjashme

 1. DASHURIA NDAJ ARMIQEVE - Urdher i Krishti!!!
  Nga Rroni01 n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 16-09-2009, 10:13
 2. Dashuria
  Nga Arbushi n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 31-07-2007, 18:59
 3. Prse dashuroni?
  Nga YaSmiN n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 64
  Postimi i Fundit: 12-06-2007, 06:58
 4. SPIRITUALITETI: Kapitulli IV - Dashuria sht virtyti m i madh
  Nga Albo n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 01-10-2006, 14:57
 5. Shoqria, dashuria, dhe familja
  Nga Arbushi n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-11-2002, 22:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •