Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Biznesmen i ardhshem Maska e Tepelenas_nr_1
  Antarsuar
  30-11-2005
  Vendndodhja
  Athina fck city
  Postime
  202

  Edhe pr sa koh do t ket ndarje mes popujsh?

  Dua te di deri kur mendoni ju se njerezit do jen te ndar ne kombesi .shtete kufinj etc...Me pak fjal deri kur mendoni se do ket njerez qe te quhen ..shqiptar...japonez...anglez,,,etc..?
  Mind is like a parachute it works best when it is open
  Dalai Lama

 2. #2
  Il padrino Maska e DEN_Bossi
  Antarsuar
  31-07-2006
  Vendndodhja
  Shkoder-Tirane
  Postime
  450
  Pyetja nuk ka sens nese nuk do te behej nje pyetje perpara....

  Nese bashkohen shtetet dhe humbet nacjonalizmi cili do jete motivi qe do ti bashkoje njerzit ???

  Pastaj shtrohet pyetja KURE...

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  gjithmone.
  perve ndonje rasti te pushimit alien, ku njerezit do i bashkoje fakti i te qenit njeri.

Tema t Ngjashme

 1. Ndarja etnike ne shkollen e Struges,paralajmrim per ndarje me te medha?
  Nga ngutu=ngadal n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-02-2009, 18:58
 2. Pavarsi apo ndarje t Kosovs?
  Nga mergimi98 n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 27-03-2006, 08:52
 3. Skenari serb pr ndarje dhe prsritja e marsit 2004?
  Nga EveryWare n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-12-2005, 15:14
 4. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-09-2005, 17:18
 5. GK: Jo ndarje, jo bashkim, jo ish statusit t Kosovs
  Nga Harudi n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 12-08-2005, 21:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •