Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 45 prej 45
 1. #41
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,818
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Bashkpunoni me ne!!

  Fajtori ka qene dhe eshte serveri me i madh shqiptar me mbi 500 usera ne kanalet e tij si #shqiperia etj.

  Momentalisht kemi kete website.

  https://chat.shqiperia.org

  Ju mirepresim, nese dikujt nuk i ka ikur akoma nostalgjia dhe deshira per bashkpunim.

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-03-2019
  Vendndodhja
  Drenicė
  Postime
  3

  Pėr: Bashkpunoni me ne!!

  @Lazo ke harru me e shtu subdomainin ^_^

 3. #43
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  709

  Pėr: Bashkpunoni me ne!!

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Fajtori ka qene dhe eshte serveri me i madh shqiptar me mbi 500 usera ne kanalet e tij si #shqiperia etj.

  Momentalisht kemi kete website.

  https://chat.shqipopedia.org

  Ju mirepresim, nese dikujt nuk i ka ikur akoma nostalgjia dhe deshira per bashkpunim.
  Mos eshte http://chat.Shqipopedia.org ?

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar driniluka pėr postimin:

  Neteorm (14-03-2019)

 5. #44
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,818
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Bashkpunoni me ne!!

  Po, jam ngaterruar une. :/

 6. #45
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pėr: Bashkpunoni me ne!!


Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •