Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 45 prej 45
 1. #41
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,299
  Faleminderit
  175
  120 falenderime nė 105 postime

  Pėr: Bashkpunoni me ne!!

  Fajtori ka qene dhe eshte serveri me i madh shqiptar me mbi 500 usera ne kanalet e tij si #shqiperia etj.

  Momentalisht kemi kete website.

  https://chat.shqiperia.org

  Ju mirepresim, nese dikujt nuk i ka ikur akoma nostalgjia dhe deshira per bashkpunim.
  Silence is golden.

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-03-2019
  Vendndodhja
  Drenicė
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Bashkpunoni me ne!!

  @Lazo ke harru me e shtu subdomainin ^_^

 3. #43
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  688
  Faleminderit
  2
  22 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Bashkpunoni me ne!!

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Fajtori ka qene dhe eshte serveri me i madh shqiptar me mbi 500 usera ne kanalet e tij si #shqiperia etj.

  Momentalisht kemi kete website.

  https://chat.shqipopedia.org

  Ju mirepresim, nese dikujt nuk i ka ikur akoma nostalgjia dhe deshira per bashkpunim.
  Mos eshte http://chat.Shqipopedia.org ?

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar driniluka pėr postimin:

  Lazo (14-03-2019)

 5. #44
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,299
  Faleminderit
  175
  120 falenderime nė 105 postime

  Pėr: Bashkpunoni me ne!!

  Po, jam ngaterruar une. :/
  Silence is golden.

 6. #45
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  223
  Faleminderit
  23
  39 falenderime nė 38 postime

  Pėr: Bashkpunoni me ne!!


Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •