Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Buzeqesh optimist ! Maska e Miremengjes
  Anėtarėsuar
  28-02-2004
  Vendndodhja
  -xyz-
  Mosha
  40
  Postime
  261

  Shembuj broshurash dhe fletpalosjesh

  Pershendetje

  Me duhet nje sajt qe jep ide dhe shembuj broshurash dhe fletepalosjesh jo nga ana e dizenjimit por nga ana e prerjes dhe formimit pra fantazi palosjeje dhe menyre prerje.

  Gjithe te mirat
  Koha eshte jeta!
  Koha eshte si shpata po se preve te pret ajo ty.
  Ditet jane si shigjeta kurse njerzit jane shenjestrat e tyre!
  Dora qe nuk shkruan eshte kembe!

 2. #2
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  Mirėmėngjes dhe mirėmbrėma :)

  Nuk e di nq se me pyetjen mė lart je duke kėrkuar shembuj origami apo nq se je duke kėrkuar diēka tjetėr?!

  Pėr shembuj origami mund tė shkosh tek http://dev.origami.com/diagram.cfm Nq se shtyp mbi figurat, mund tė shikosh shembujt e palosjes qė nga fillimi deri tek figura e krijuar.

  Fiori

 3. #3
  Buzeqesh optimist ! Maska e Miremengjes
  Anėtarėsuar
  28-02-2004
  Vendndodhja
  -xyz-
  Mosha
  40
  Postime
  261
  flm per ndihmen afersisht keto me duheshin
  Koha eshte jeta!
  Koha eshte si shpata po se preve te pret ajo ty.
  Ditet jane si shigjeta kurse njerzit jane shenjestrat e tyre!
  Dora qe nuk shkruan eshte kembe!

Tema tė Ngjashme

 1. Shembuj te inteligjences se Ebu Hanifes
  Nga ILyrium nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-04-2007, 12:26
 2. Shembuj te inteligjences se Ebu Hanifes
  Nga ILyrium nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-04-2007, 10:21
 3. Ku mund te gjeje shembuj skenaresh
  Nga Miremengjes nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-12-2006, 08:42
 4. Shembuj tipike te kultures shqiptare
  Nga elb77 nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-04-2002, 05:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •