Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 68 prej 68
 1. #61
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Anėtarėsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,169
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga REG99
  bajko mos u ban si albin kurti krejt grupi negociator tradhtar veq une patriot
  pse ca te duket ty ALBIN KURTI mor vlla normal qe eshte patriot
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 2. #62
  i/e regjistruar Maska e Jimmi_1978
  Anėtarėsuar
  09-11-2006
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  40
  Postime
  443
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga strong_07
  pse ca te duket ty ALBIN KURTI mor vlla normal qe eshte patriot
  Hahahhaa mire e ke po po albin kurti eshte patriot por ke harruar ti se albin kurti deshiron ta shpetoj Kosoven sepse po humbin tradhetaret si Naim Maloku, Ramush Haradinaj, Fatmir Limaj, e shume te tjere. Po si mund te krahasohet atdhetarizmi i tyre karshi protestave te albin kurtit me ve ne duar
  Barca

 3. #63
  ...orfeu... Maska e bajko
  Anėtarėsuar
  26-01-2003
  Vendndodhja
  UTOPIA
  Mosha
  42
  Postime
  151
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga REG99
  bajko mos u ban si albin kurti krejt grupi negociator tradhtar veq une patriot
  REG99
  ku lexova qe un them se vetem une jam patriot?
  ti nese ke te thuash per temen dicka, urdhero thuaj, dhe mos me trego se kush sa eshte patriot, ok?
  une sjella do te dhena, meqe ne disa postime pash se disa thone, jo kjo parti do ndarjen jo ajo do ndarjen... dhe nuk thash se PDSH ose BDi pengon ndarjen.
  Mos u merzit...as njera, as tjetra nuk jane parti qe po punojne per popullin... kjo po shihet... por uroj qe ne te ardhmen bile te punojne, ciladoqofte ajo.

  Sa per ndarjen e maqedonise, e ke ne fund te postimit tim te meparshem ate qe mendoj une.
  bajko

 4. #64
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Maqedonine e ka ndajt vet zoti me lumin Vardar ne mes qe rjedh besoj se ne nuk do kemi shum pune per ta ndare por ne pyetje eshte koha
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e Centaurus
  Anėtarėsuar
  10-04-2007
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Do tė ndahet Maqedonia?
  JO

  Nuk do te ndahet por do ta marrim te teren pas disa viteve.
  [[[[[[Proudly to be a son of the Eagle]]]]]]

 6. #66
  i/e larguar Maska e GL_Branch
  Anėtarėsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  Arbany
  Postime
  1,600
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga KUSi
  Maqedonine e ka ndajt vet zoti me lumin Vardar ne mes qe rjedh besoj se ne nuk do kemi shum pune per ta ndare por ne pyetje eshte koha
  hajt se e mashtrojme diqysh Kohen

 7. #67
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ja dhe koha po afrohet dhe makedonēinkat do te pordhaēin

 8. #68
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-02-2016
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Do tė ndahet Maqedonia?

  Citim Postuar mė parė nga koder kiss Lexo Postimin
  Te Ndahet Maqedonia Hahahahahahahah Po Ajo Eshte Ndare Edhe Dhje,,,,re Se Shqipet Dhe Qedonsat E Serbuar Nuk Do Te Shkojne Asnjehere
  Bashke
  Pyetja Eshte Jo A Do Te Ndahet Maqedonia

  Po Ado Te Bashkohen Shqiptaret

  Bashkimi Shqiptare Alternativa E Vetme E Paqes Ne Rajon
  Vazhdo ti te jetosh me peralla dhe me fantazit e tua femijrore .
  Kush te ka thene qe Maqedonia eshte e ndare apo ja fute kot kshu.
  Maqedonia do te egzistoj si shtet por ti ku do shkosh me ate injorancen tende shtazarake .
  Injoranca jote ska kufi.
  Te lutem shfleto pak libra se paske nevoj per njohuri,si dhe shkruaj pak me qarte qe te te kuptojm te gjithe se cfare ke shkruar.

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

 1. Sllavomaqedonizimi i historisė shqiptare
  Nga Artti nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-06-2012, 17:46
 2. Danaj: Maqedonia do tė ndahet
  Nga babadimri nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 29-04-2010, 18:22
 3. Maqedonia e “Sėmura e re e Ballkanit“
  Nga Henea nė forumin Shqipe nga Maqedonia
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-06-2009, 19:05
 4. Ndodhitė nė Maqedoni
  Nga babadimri nė forumin Shqipe nga Maqedonia
  Pėrgjigje: 1075
  Postimi i Fundit: 16-10-2007, 12:25
 5. Maqedonia e don Kosovėn, por jo edhe sovranitetin e saj
  Nga Kosovari_78_Ca nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-05-2005, 13:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •