Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 21
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Jano
  Anėtarėsuar
  09-09-2006
  Vendndodhja
  Bukuresht
  Postime
  44

  Mirėsejugjeta!

  Hej shqiptarė, si ja kaloni ?

  Jam Jano, 28 vjec, nga Delvina. Tani pėr tani banoj nė Hollandė. Profesioni i tanishėm kopshtar.
  Hollandezėt janė nė veēanti tė apasionuar me lulet. Si duket kanė adoptuar fjalėn e urtė kineze:- Nėse do tė jesh gjithė jetėn i lumtur, kujdesu pėr kopshtin tėnd.
  Ishte kėnaqėsi qė gjeta Forumin Shqiptar. Forumi ėshtė si njė enciklopedi gjigande. Mund tė gjesh informacion pėr gjithēka tė intereson, sidomos pėr shqiptarėt nė mėrgim.
  Kėtu nuk njoh shumė shqiptarė. Nėse ka ndonjė patriot/e kėtu rrotull qė ka dėshirė pėr ndonjė dorė muhabet, le tė mė dėrgojė ndonjė rresht.

  Ju uroj tė gjithėve tė jeni tė lumtur kudo qė jeni !

  Gjithė tė mirat nga unė !
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ClaY_MorE : 22-06-2007 mė 13:35
  Feja e shqiptarit eshte shqiptariA

 2. #2
  Wćy ųf tħé Šąwņ Maska e _Elena_
  Anėtarėsuar
  06-02-2006
  Postime
  975
  Mire se erdhe ne F/Sh
  Kalofsh sa me bukure midis nesh

 3. #3
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Deutschland
  Mosha
  34
  Postime
  4,459
  Mire se erdhe mes nesh.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 4. #4
  JUVENTUS 4 EVER THE BEST Maska e bessycool
  Anėtarėsuar
  04-09-2006
  Vendndodhja
  Ferizaj
  Mosha
  35
  Postime
  417
  Mire se erdhe Jano, dhe kalofsh mir ne F/Sh.
  I will always remember the girl next door .........!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Jano
  Anėtarėsuar
  09-09-2006
  Vendndodhja
  Bukuresht
  Postime
  44
  Shume faleminderit njerez !
  Feja e shqiptarit eshte shqiptariA

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Ujmiri
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Usa
  Postime
  224
  Jano mir se ke ardhur ne mesin ton kalo sa me mir e bukur mes nesh

 7. #7
  ElBaSanLLiU PeR JeTe Maska e KiNgu_Elb
  Anėtarėsuar
  09-10-2005
  Vendndodhja
  elbasani
  Mosha
  39
  Postime
  109
  Mirse Ke ArDh Jano Edhe Kalofsh Bukur Midis Shoqeris Me Te Madhe Ne Shqiperi
  Respekte Nga Ana Ime
  Ēdo Gje Mbaron Aty Ku Ka Filluar

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e anila_gv
  Anėtarėsuar
  24-06-2006
  Postime
  54
  mir se erdhe jano e kalofsh sa me mir
  Mos e urre ate qe ke dashuruar,se do te ishte nje urrejtje plot dashuri

 9. #9
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,210
  Mire se erdhe kalofsh sa me mire

 10. #10
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,883
  Mireseerdhe.


  Dito.

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Postime
  97
  Mireseerdhe dhe kalofsh sa me mire ne forum.
  Pershendetje

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Jano
  Anėtarėsuar
  09-09-2006
  Vendndodhja
  Bukuresht
  Postime
  44
  Faleminderit per mikprittjen !

  Mirjacalacerrik...perreth firmes tende...une mendoj se shpirti dhe trupi jane NJE.
  Nese njera nga keto nuk eshte e shendetshme , do te ndikoje patjeter ne pjesen tjeter. (dhe anasjelltash sigurisht)
  Feja e shqiptarit eshte shqiptariA

 13. #13
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  Mire se erdhe midis nesh dhe kalofsh sa me mire

 14. #14
  Pro Floodist :D Maska e ino89
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  212
  mire se erdhe edhe ja kalofsh sa me mire

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  Mir se erdhe..
  kalofsh sa me bukur ne mesin ton
  #VamosArgentina

 16. #16
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  36
  Postime
  5,314
  Mire se erdhe Jano, te uroj te kalosh sa me mire midis nesh.

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,600
  Mire se Erdhe edhe kalofsh mire.

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-10-2006
  Postime
  2

  Thumbs up Mire Se Ju Gjeta.

  Pershendetje per te gjith forumistat, e sidomos stafin e forumit shqiptar.
  pra edhe une erdha ne mesin tuej qe te kalojme pak kohe s'bashkut me ju dhe t eknaqemi me njani tjetrin ne ket Forum te mrekullueshim.
  qe edhe disa info, per mue jam 32 vjecar,jeton ne SHBA.
  kaq i here sa per mue.
  kalofshi mire te gjith.

  me respekt.
  Murlani.

 19. #19
  TiRoNce Ose Herga Maska e Michelle
  Anėtarėsuar
  29-08-2006
  Vendndodhja
  Endless Sorrow
  Postime
  165
  mire se erdhe dhe kalofsh bukur ne forum
  Nuk duhet vetem te vdesesh fizikisht qe te jesh "pa jete"...

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Jano
  Anėtarėsuar
  09-09-2006
  Vendndodhja
  Bukuresht
  Postime
  44
  [QUOTE=Murlani]Pershendetje per te gjith forumist...

  Mire se erdhe Murlani !
  Do gjesh shume gjera interesante ne kete forum. Mjafton te kesh kohe te lexon.
  T'ia kalosh mire !

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •