Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 21
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Jano
  Antarsuar
  09-09-2006
  Vendndodhja
  Bukuresht
  Postime
  44

  Mirsejugjeta!

  Hej shqiptar, si ja kaloni ?

  Jam Jano, 28 vjec, nga Delvina. Tani pr tani banoj n Holland. Profesioni i tanishm kopshtar.
  Hollandezt jan n veanti t apasionuar me lulet. Si duket kan adoptuar fjaln e urt kineze:- Nse do t jesh gjith jetn i lumtur, kujdesu pr kopshtin tnd.
  Ishte knaqsi q gjeta Forumin Shqiptar. Forumi sht si nj enciklopedi gjigande. Mund t gjesh informacion pr gjithka t intereson, sidomos pr shqiptart n mrgim.
  Ktu nuk njoh shum shqiptar. Nse ka ndonj patriot/e ktu rrotull q ka dshir pr ndonj dor muhabet, le t m drgoj ndonj rresht.

  Ju uroj t gjithve t jeni t lumtur kudo q jeni !

  Gjith t mirat nga un !
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 22-06-2007 m 13:35
  Feja e shqiptarit eshte shqiptariA

 2. #2
  Mire se erdhe ne F/Sh
  Kalofsh sa me bukure midis nesh

 3. #3
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Mire se erdhe mes nesh.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 4. #4
  JUVENTUS 4 EVER THE BEST Maska e bessycool
  Antarsuar
  04-09-2006
  Vendndodhja
  Ferizaj
  Mosha
  34
  Postime
  417
  Mire se erdhe Jano, dhe kalofsh mir ne F/Sh.
  I will always remember the girl next door .........!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Jano
  Antarsuar
  09-09-2006
  Vendndodhja
  Bukuresht
  Postime
  44
  Shume faleminderit njerez !
  Feja e shqiptarit eshte shqiptariA

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Ujmiri
  Antarsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Usa
  Postime
  224
  Jano mir se ke ardhur ne mesin ton kalo sa me mir e bukur mes nesh

 7. #7
  ElBaSanLLiU PeR JeTe Maska e KiNgu_Elb
  Antarsuar
  09-10-2005
  Vendndodhja
  elbasani
  Mosha
  38
  Postime
  109
  Mirse Ke ArDh Jano Edhe Kalofsh Bukur Midis Shoqeris Me Te Madhe Ne Shqiperi
  Respekte Nga Ana Ime
  do Gje Mbaron Aty Ku Ka Filluar

 8. #8
  mir se erdhe jano e kalofsh sa me mir
  Mos e urre ate qe ke dashuruar,se do te ishte nje urrejtje plot dashuri

 9. #9
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,210
  Mire se erdhe kalofsh sa me mire

 10. #10
  Perjashtuar Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,883
  Mireseerdhe.


  Dito.

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-05-2005
  Postime
  97
  Mireseerdhe dhe kalofsh sa me mire ne forum.
  Pershendetje

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Jano
  Antarsuar
  09-09-2006
  Vendndodhja
  Bukuresht
  Postime
  44
  Faleminderit per mikprittjen !

  Mirjacalacerrik...perreth firmes tende...une mendoj se shpirti dhe trupi jane NJE.
  Nese njera nga keto nuk eshte e shendetshme , do te ndikoje patjeter ne pjesen tjeter. (dhe anasjelltash sigurisht)
  Feja e shqiptarit eshte shqiptariA

 13. #13
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,835
  Mire se erdhe midis nesh dhe kalofsh sa me mire

 14. #14
  Pro Floodist :D Maska e ino89
  Antarsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  212
  mire se erdhe edhe ja kalofsh sa me mire

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  Mir se erdhe..
  kalofsh sa me bukur ne mesin ton
  #VamosArgentina

 16. #16
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,314
  Mire se erdhe Jano, te uroj te kalosh sa me mire midis nesh.

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,600
  Mire se Erdhe edhe kalofsh mire.

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-10-2006
  Postime
  2

  Thumbs up Mire Se Ju Gjeta.

  Pershendetje per te gjith forumistat, e sidomos stafin e forumit shqiptar.
  pra edhe une erdha ne mesin tuej qe te kalojme pak kohe s'bashkut me ju dhe t eknaqemi me njani tjetrin ne ket Forum te mrekullueshim.
  qe edhe disa info, per mue jam 32 vjecar,jeton ne SHBA.
  kaq i here sa per mue.
  kalofshi mire te gjith.

  me respekt.
  Murlani.

 19. #19
  TiRoNce Ose Herga Maska e Michelle
  Antarsuar
  29-08-2006
  Vendndodhja
  Endless Sorrow
  Postime
  165
  mire se erdhe dhe kalofsh bukur ne forum
  Nuk duhet vetem te vdesesh fizikisht qe te jesh "pa jete"...

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Jano
  Antarsuar
  09-09-2006
  Vendndodhja
  Bukuresht
  Postime
  44
  [QUOTE=Murlani]Pershendetje per te gjith forumist...

  Mire se erdhe Murlani !
  Do gjesh shume gjera interesante ne kete forum. Mjafton te kesh kohe te lexon.
  T'ia kalosh mire !

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •