Close
Faqja 18 prej 18 FillimFillim ... 8161718
Duke shfaqur rezultatin 341 deri 344 prej 344
 1. #341
  i/e regjistruar Maska e Selena1
  Anėtarėsuar
  24-02-2016
  Postime
  50
  Faleminderit
  7
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Dhuna ndaj grave

  Gjithkush duhet te respektoje ..eshte reciproke ...

 2. #342
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Dhuna ndaj grave

  Dhuna ndaj grave eshte e kote! Vetem meshkujt pa karakter apo me probleme nervore bejne dhune ndaj qenes se brishte, gruas!

 3. #343
  i/e regjistruar Maska e crudelia
  Anėtarėsuar
  02-11-2006
  Postime
  123
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Dhuna ndaj grave

  @blondina

  Nese kjo eshte nje experience personale e jotja, duhet patjeter te dalesh nga kjo lidhje. me dergo mesazh nese deshiron te flasesh me dike.
  "bukuria perfekte eshte mjeti me i mire per te percmuar te miren perfekte" Konfuci

 4. #344
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Dhuna ndaj grave

  ..sepse femra shqiptare nuk eshte femer por nje lloj geji, me kltior te ashper dhe midis te piset edhe nese do pastrohej!
  cdo gje lindore eshte e piset, prmitive dhe stagnuese dhe te vret nje dite, nese nuk ta marrin shpirtin problemet qe pjell ajo bote dhe femra lindore eshte shume e poshter, por cdokush ka te drejte te rilinde dhe kjo eshte e bukura apo misteri i gjegjezes bote!

Faqja 18 prej 18 FillimFillim ... 8161718

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •