Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do fitojė kėtė sezon tė "Dancing with the stars"

Votues
13. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
  • Joey Lawrence

    1 7.69%
  • Sara Evans

    2 15.38%
  • Mario Lopez

    5 38.46%
  • Jerry Springer

    1 7.69%
  • Emmitt Smith

    0 0%
  • Shanna Moakler

    0 0%
  • Harry Hamlin

    0 0%
  • Vivica A. Fox

    0 0%
  • Willa Ford

    0 0%
  • Monique Coleman

    1 7.69%
  • Tucker Carlson

    1 7.69%
  • Nuk e ndjek emisionin

    2 15.38%
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 26
  1. #-19
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016

    Dancing with the stars - Duke kėrcyer me yjet

    Filloi sot sezoni i tretė i "Dancing with the stars" tek ABC. Konkurentė pėr kėtė sezon janė:

    1. Joey Lawrence
    2. Sara Evans me Tonin
    3. Mario Lopez
    4. Jerry Springer
    5. Emmitt Smith
    6. Shanna Moakler
    7. Harry Hamlin
    8.Vivica A. Fox
    9. Willa Ford
    10. Monique Coleman
    11. Tucker Carlson

    Dy tė preferuarit e mi janė Joey dhe Mario edhe pse Sara ėshtė shumė e lezetēme pėr tė humbur.

    Ndėrsa Shanna (ish Miss Amerika) mendohet tė jetė nė njė farė mėnyre sozia e Stacyt (nga sezoni i 2-tė), kjo falė bukurisė dhe gjatėsisė sė saj. Gjithashtu mendohet se ka shumė shanse pėr tė fituar kjo e fundit falė fotografive tė saj tek revista "Playboy". Megjithėse tani qė e pashė nuk mė pėlqeu aq shumė nė kėrcim.

    Erdhi vjeshta pėrsėri si duket ... (na mblodhi tv para orės 11p.m.)
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 12-09-2006 mė 21:18

  2. #-18
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anėtarėsuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Diten dhe oren, te lutem.
    Where does a thought go when it's forgotten?

  3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MI CORAZON pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  4. #-17
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016
    Nesėr ėshtė pėrsėri nė orėn 8:00pm (7c). Mund tė shkosh dhe tek abc.com pėr tė votuar ose pėr tė parė orarin.

  5. #-16
    .... ...
    Anėtarėsuar
    30-01-2005
    Postime
    4,049
    Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON
    Diten dhe oren, te lutem.
    Te marten 8:00 pm.

  6. #-15
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-05-2006
    Postime
    97
    Lere se keto emisionet na kane lene pa pare futboll...
    nuk na lene grate dhe femijet te nderojme kanalin e TV
    dancing with the stars
    dancing on the ice

    kush i ben keto emisione aman?

  7. #-14
    i/e regjistruar Maska e lorina
    Anėtarėsuar
    14-11-2002
    Vendndodhja
    Middle Earth- :)
    Postime
    79
    Jam e gezuar qe patrioti yne Toni nuk iku, sa per Tucker ai nuk duhet ta le punen e tij te perditshme

    Une ia jap gjithnje voten time Tonit, megjithse kesaj here partnerja e tij mu duk shume e ngrire, por mund te permiresohet. Joey (WOHW - ne qofte se e mbani mend nga "Blossom") eshte shume si Drew nga radha e pare, por me pelqen me shume Mario dhe Emmitt . Ky i fundit dha nje shfaqje shume te kendshme dhe ai i fitoi te gjitha piket e mia.. hehehhee

    L..
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 14-09-2006 mė 00:50
    I can't understand why people are frightened by new ideas. I'm frightened of old ones

  8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar lorina pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  9. #-13
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016
    lol edhe une "skuadres" se Tonit ja jap piket tek abc.com edhe pse dua qe te fitoje Mario : )

    Megjithese dhe Sara kish bere permiresime kete javen e fundit, plus ajo ka gjithe ata admirues andej nga jugu dhe nuk do e kene problem. Me shkriu si e beri fytyren Toni kur ju thane qe nuk ishin ne dyshen e fundit kete jave lol

    Koreografite e javes se fundit qe kish pergatitur Toni i pate?! Ato po qe ja vlejne te ndiqen...Sec me eshte futur nje humor per te kercyer kohet e fundit. Dje pashe dhe "Take the lead" dhe ēa ēa ēa me ben koka lol (vura re qe artistja kryesore e "Step up" luan dhe ketu rol disi kryesor, dhe ka nje kercim qe me pelqeu shume nga fundi i filmit)

    Kush ka qejf te marre klasa kercimi mund te shikoje ketu per ndonje ide .

    Emisioni eshte te martave dhe te merkurave ne 8:00 (te merkurave bejne skualifikimet dhe kercejne keta profesionistet). E kane cik si shpejt kete orarin, nuk guxon njeriu te dale per qejf se keta ja dhane kenges dhe kercimit pa te ftuar : )

  10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Fiori pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  11. #-12
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anėtarėsuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Citim Postuar mė parė nga Lioness
    Te marten 8:00 pm.

    Nė 8 ??? Po unė nė tetė dal da da da , moj .

    S'qenka gjė. Po qe se nė juri ka ndonjė HOT si Simon Cowell, atėhere hajt mo, po rri brenda ndonjė natė.
    Ngela duke fol pėr hot-tėt, a thu se janė mbaruar kėndej...

    Kam shkuar nė 2 -3 sezone e kam marrė klasa vallėzimi, jo se kam dash me msu gjė, por kam shku me gju..... I mean me pa tė tjerėt si vallėzojnė. Ka qenė experiencė interesante.
    Just kidding...( qė ėshtė gjysma e sė vėrtetės)
    Where does a thought go when it's forgotten?

  12. #-11
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016
    hahahaha dmth e vėrteta ėshtė qė ti nuk ke marrė klasa kėrcimi por ke dalė pėr tė gjujtur kur ishte koha e "Dancing with the stars" tsk tsk tsk

    Edhe une ate permenda me lart, qe eshte pak si shpejt si orar. Nq se do ishte ne fundjave po ne te njejtin orar do ishte ndryshe pasi do mund te dilnin njerzia pasi te shikonin emisionin dhe pastaj shkonte c'shkonte. Por edhe te martat duken si te hena nganjehere dhe perton te dalesh pas pune ndaj ndoshta nuk e kane menduar aq keq. Ndersa pjesa e te merkurave eshte vertet ters...

    Kur isha ne Shqiperi jam marre me aerobi (10te vjet te shkuara kjo pune - marramėndėse si ka ikur koha), dhe tani kam dashur te marr klasa kercimi por gjithmone nderroj mendjen ne llojin e kercimit qe dua te marr. Pastaj me dalin projekte te tjera rruges dhe harroj ca kam vendosur gjate javes se famshme Me pak fjale shprehu nq se ke ndonje ide se ku eshte gjahu me i majme se ku i dihet me mbushet mendja si sezon vjeshte qe eshte...

  13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Fiori pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  14. #-10
    i/e regjistruar Maska e lorina
    Anėtarėsuar
    14-11-2002
    Vendndodhja
    Middle Earth- :)
    Postime
    79
    hehehe
    Shpejt eshte shpejt se puna mezi na mbledh ne shtepi. Ju edhe dilni per qejf, po une mavria qe jam ne pune. rrime bejme edhe overtime dhe duhet te vrapoj pastaj te ze emisionin ne orar. U futa me bela dhe me ata te punes sepse u iki pa u thene. lol
    Une kur isha ne shkolle u futa tek Latin group edhe jepnin mesime salsa, merengue, pachanga etc. Shoqja ime qe mesuesja (eshte nga Ukraina - se ato andej vdesin te kercejne pak) dhe i kam mesuar nja dy hapa.

    Nejse, aftesite e mia nuk do i shoh njeri ne televizor, ndaj votoni te mbajme Tonin ne pastaj e bejme edhe nje show per ne shqiptaret vete. lol

    Ia kalofshi mire, Shkoni sot programin dhe flasim serish.

    Lorina
    I can't understand why people are frightened by new ideas. I'm frightened of old ones

  15. #-9
    i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Postime
    2,659
    Po ai tjetri qe kerceu mbreme me Vivica Fox, shqiptar eshte, Nick Kosovich? Aty thonte me origjine nga Australia po ky shqiptari Tony Dovolani kishte qene best man on his wedding. Ai ishte vesh kuq e zi mbreme

  16. #-8
    i/e regjistruar Maska e lorina
    Anėtarėsuar
    14-11-2002
    Vendndodhja
    Middle Earth- :)
    Postime
    79
    hehehe

    Epo Toni ishte "Albanian John Wayne" keshtu qe i la detyre Nick te perfaqesonte vendin.
    I can't understand why people are frightened by new ideas. I'm frightened of old ones

  17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar lorina pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  18. #-7
    .... ...
    Anėtarėsuar
    30-01-2005
    Postime
    4,049
    Citim Postuar mė parė nga D&G Feminine
    Po ai tjetri qe kerceu mbreme me Vivica Fox, shqiptar eshte, Nick Kosovich? Aty thonte me origjine nga Australia po ky shqiptari Tony Dovolani kishte qene best man on his wedding. Ai ishte vesh kuq e zi mbreme
    D&G, Nick duhej te kombinohej me Vivica, se e kishte ajo fustanin e kuq (mgjth, per ndjenja patriotike, lol, po shpresoj sic thua ti qe po na perfaqeson ngjyrat.)

    Meqe ra fjala, e qau Vivica, dhe sa e pashe ne fillim, m'u kujtua filmi me Hally Berry, per Dorothy Dandrige ... kur tha pastaj me vone qe ate kishte ne mendje si rol.
    Edhe shqiptari "John Wayne" superb me Saren. Po do i shkonte me shume qeleshja me duket se kapelja e cowbow-s .
    Veshtire eshte te zgjedhesh, por mendoj qe futbollisti te shkoj kete jave, se mezi leviz i shkreti.

    Fiori, me ke borxh a te kam, nuk e di si i bie, po na more ne qafe, se une vjet s'e kam pare kete, dhe kete vit, u ngjita pas TV, sikur s'me dalin te djelen "Desperate Housewives" dhe te enjten "Grey's Anatomy" lol, edhe dy dite te tjera kisha manget.

  19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lioness pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  20. #-6
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016
    hahaha e pe sot?!

    Une ne fakt nuk ndjek asgje ne tv pasi gjithmone harroj kur e kane orarin. Po mos me kujtonin as keto nuk do i kisha pare, por kam disa ketu rrotull qe e ndjekin gjithmone dhe une pas tyre : ).

    Sot me pelqeu shume kercimi i profesionisteve kur kendonte ai tenori. Ndersa Marios si per inat e komentojne, sa te keq...Megjithese publiku nuk te le rradhe, dhe ate qe skualifikuan sot sikur te me kishin lexuar mendjen.

    Sa per Vivica mendoj duhet te ike radhen tjeter se vertet me "terrorizon" kur fillon flet sikur po shpeton ndonje jete ne salle operacioni dhe pastaj ja fut dhe nje "yeah yeah yeah" ne fund si ne gheto


    Ne pergjithesi eshte qejf ky emisioni. Tani tek borxhet qe mos harojme, te enjteve e jep Gray's Anatomy huh?!...lol

  21. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Fiori pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  22. #-5
    i/e regjistruar Maska e lorina
    Anėtarėsuar
    14-11-2002
    Vendndodhja
    Middle Earth- :)
    Postime
    79
    Whoowhooo whoooo Toni prape javen tjeter. PO mua te shkretes qe me fillon edhe "Lost" javen qe vjen ne te njejten kohe si do ia bej. Ke te le e ke te marr ai muhabet. Do me duhet te vedos dy televizora krah me krah qe te shikoj programet. lum doktori im i syve do e le rrogen tek ai per nje pale syze te reja pasi syte do me ikin anash deri ne fund.

    Naten dhe shihemi javen qe vjen.

    Lorina
    I can't understand why people are frightened by new ideas. I'm frightened of old ones

  23. #-4
    i/e regjistruar Maska e lorina
    Anėtarėsuar
    14-11-2002
    Vendndodhja
    Middle Earth- :)
    Postime
    79
    he, asnje nuk e pa dje emisionin??? Apo jeni aq te merzitur sa nuk mund te flisni fare. Epo une do e them jam shume e zhgenjyer dhe nuk e besoj qe doli i fundit patrioti yne. Ai duhet te punoj shume me partneren sepse ajo eshte si akull qe do shume per tu shkrire.

    Mario ama qe ultra fare. Dhe thoni cfare te doni por Jerry Springer doli shume mire. hehehe. Vivica dhe Mario Lopez per mua jane shume mire.

    Edita me Joey nuk me pelqejne shume sepse nuk e kuptoj kush i heq me shume vetullat ai apo ajo. Ata te dy kane marre shume rreze nga sallonet per tanning dhe jane shume krispy dhe toasted. hehehehe.

    Keto qene mendimet e mia te dites per kete problem qe na ka rene...

    Lorina
    I can't understand why people are frightened by new ideas. I'm frightened of old ones

  24. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar lorina pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  25. #-3
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016
    Shumė halle mbi krye s'ke faj

    Mario nė fakt ishte i padiskutueshėm (se mos e vuri njeri nė diskutim qė nė fillim). Lol unė u ngrita po kėrceja dhe vetė kur ishte ai hihihi

    Jerry vėrtet mė suprizoi...megjithėse ato tė qarat (jo vetėm nė kėtė rast, por tė tė gjithė skuadrave) nė pėrgjithėsi nuk mė pėlqejnė, shumė teatro pėr shijėt e mia.

    Vivica, jo keq kėtė radhė dhe nuk shpėrtheu me ndonjė "yo yo yo", por gjithsesi mė duket si shume "volum" pėr kėrcime elegante.

    Ndėrsa Tony, ah ... ku i ka rėne kjo qė vetėm syēkat dhe floēkat ka tė bukura : ) Ajo e heq veten dhe pėr kėngėtare dhe nuk lidhet hiē me muzikėn.

    Edhe Willa Ford dukej e mirė dje. Me gjithė atė dashuri qė ka pėr Maksim, shiko kur tė bėjnė ndonjė ba ba bum lol dhe tė fejohen nė fund tė emisionit


    Fiori

  26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Fiori pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  27. #-2
    i/e regjistruar Maska e lorina
    Anėtarėsuar
    14-11-2002
    Vendndodhja
    Middle Earth- :)
    Postime
    79
    hehehe ke shume te drejte.. edhe une u merzita me te gjithe. ne vend qe te fitojne cmime duke kercyer po mundohen te fitojne vota shpirterore.
    lol
    I can't understand why people are frightened by new ideas. I'm frightened of old ones

  28. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar lorina pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  29. #-1
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016
    Tė thashė qė Vivica i kish ditėt tė numuruara tek ky emision Ishte pak ironike nė fakt, se ky kėrcim me tė cilin u skualifikua mua mu duk mė i miri nga ana e saj.

    Oh dhe sa pėr thashetheme, u regjistrova pėr klasa kėrcimi, tė shikojmė sa "yllka" do marr nė fund

    Fiori

  30. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Fiori pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  31. #0
    .... ...
    Anėtarėsuar
    30-01-2005
    Postime
    4,049
    Citim Postuar mė parė nga Fiori
    Tė thashė qė Vivica i kish ditėt tė numuruara tek ky emision. Ishte pak ironike nė fakt, se ky kėrcim me tė cilin u skualifikua mua mu duk mė i miri nga ana e saj.

    Oh dhe sa pėr thashetheme, u regjistrova pėr klasa kėrcimi, tė shikojmė sa "yllka" do marr nė fund

    Fiori
    E pra, me thene te drejten kisha shume frike se do skualifikonin Saren dhe Tonin, se ne fakt si robote kerceu ajo. Te merkuren se c'ngaterroi gjoja fustani e pengonte.
    Skualifikimi i Vivikes me cuditi, por ajo sikur luan rol ne piste jo sikur kercen.

    PS: Per thashetheme, po mendoja te njejten gje , por s'kam ndonje vend ketu afer , te shohim ...

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. David Bowie
    Nga Zombi nė forumin Muzika botėrore
    Pėrgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 08-01-2011, 21:10
  2. Granit Zela
    Nga Granit Zela nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
    Pėrgjigje: 48
    Postimi i Fundit: 01-07-2007, 06:23
  3. Sezoni IV - 'Duke kėrcyer me yjet'
    Nga Fiori nė forumin Kinematografia dhe televizioni
    Pėrgjigje: 16
    Postimi i Fundit: 04-04-2007, 10:39
  4. London__boy duke kercyer
    Nga london--boy nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 06-11-2003, 10:53

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •