Close
Faqja 3 prej 20 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 384
  1. #41
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    02-09-2002
    Vendndodhja
    Myslym Shyri
    Postime
    644
    Kur isha tek concerti Zanfines, s'mu duk gjo mua kjo. Adelia, po

  2. #42
    ...beyond Maska e Alienated
    Anėtarėsuar
    19-09-2005
    Vendndodhja
    Cassiopeia Constellation
    Postime
    3,139

    Thumbs down

    Citim Postuar mė parė nga adhuruesi
    ******
    Eshte e vertet ajo qe thua sepse ka lloje dhe kategori te ndryshme, por Zanfina i takon asaj kategorie qe pelqehet nga publiku , e cte bejm ne he me vjen keq sepse si ti qe nuk e pelqen dhe nuk e ndegjon eshte 1 numer shum i vogel e .
    Pastaj ti jo qe vetem e shiqon dhe ndegjon , por edhe syte i hap kur Zanfina del ne TV.
    Pikerisht kete kam thene... kete te fundit. Zanfina nuk ka degjues pore ka SHIKUES.

    Citim Postuar mė parė nga adhuruesi
    *****
    Qfare talenti don ti te Zanfina ?
    Qfare talenti kerkon ?
    Je kritik i muzikes dhe mundesh te vleresojsh nje kengetare se ska vokal te mire ?
    *****
    Mos kishte Zanfina talent per muzike ajo motttii kishte rra nga lista si kengetare, dhe nuk do kishte fituar ndonje ēmim.
    *****
    Kerkoj qe Zanfina te kete talent per magjistare ...
    Talent per te bere dicka te vlefshme o zoteri adhuruesi... sa HITE ka kjo Zanfina... kush i mba mend? Dalin kete vere, veren tjeter zhduken.
    Sa per listen si kengetare, te siguroj se ato lista permbajne antivlera ne te shumten e rasteve duke nisur nga shume kengetare tjera si puna e kesaj Zanfines, pastaj Ermalit, Shpatit, Valonit, e ndonje gay tjeter artistik...
    Sa per cmimet qe ka fituar Zanfina, ato cmime i ka fituar edhe Valon Suma, edhe Ermali, edhe Big Mama, edhe Shpat Kasapi, edhe Nora Istrefi, edhe Genta... por te gjitha me muzika te vjedhura ... mos ma shpif me ato festivalet qe organizon cdokush qe i teket, te lutem shume...



    Citim Postuar mė parė nga Zevzeku
    P.S: Vazhdo te lexosh "Playboy",edhepse me tere dashamiresine do te sygjroja ndonje liber si p.sh. te Paulo Coelho-s mbi moralin e rreme te njerezve qe diten flasin per normat inekzistente te moralit,kurse naten...Viva Lepuroshet
    Pa keqkuptime,eshte mendim imi.
    Vdekje fashizmit,liri te drejtes se te menduarit individual.
    Pershendetje ZEVZEKU dhe flm qe gjete pak kohe t'i hidhje nje sy e nje koment shkrimit tim mbi Zanfinen. Gazeta EKSPRESS si shumica e gazetave tjera ate pune kane, te ngrejne yje ne qiell e te rrezojne yje nga qielli... Edhe politikanet i perdorin gazetat per ngritjen e tyre, edhe biznesmenet e bejne te njejten gje... mos me cito gazetat te lutem, se gazetat JO GJITHMONE PERMBAJNE FAKTE por me teper KOMENTE DHE MENDIME PERSONALE.
    Sa per PLAYBOY vazhdoj dhe do vazhdoj ta lexoj dhe nuk kam nevoje per libra qe flasim mbi moralin e rreme te njerezve.... sepse ne fakt une nuk jam nga ata qe flas per normat inekzistente te moralit kurse naten shoh Lepurushet...

    Une them qe nese eshte kengetare - le te fitoje me zerin e saj, le te behet kengetare me zerin e saj... le te behet e famshme me te arriturat e saj...

    Cfare pashe une ne kete teme ishin te gjitha ca foto te cilat (mbase) do i vendosnin edhe ne PLAYBOY.... ky eshte morali i rrem z. Zevzeku... Ju qe e "degjoni" Zanfinen me sy dhe flisni per "vokalin e saj" te shfaqur neper Gazeta EXPRESS e neper festivale lagjesh...
    Koha ėshtė e maskarenjėve
    Por atdheu i Shqiptarėve

  3. #43
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anėtarėsuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277
    Zanfina Ismaili - Dashuri emer per Femer

    Sikur dielli i Sahares
    E pervelon shpirtin e vajzes
    Si dukati i Sulltanit 2 here
    I verbon dy syte e djalit

    Kurse mua mka kushtuar
    Sa krejt nafta e Kuvajtit 2 here
    Ajo dashuri....

    Tu kam dridh ne duar
    Per ty kam jetuar
    1001 nete te kam enderuar 2 here
    E gjithe bota nthember vetem ti ne zemer
    Por dashuri qenka Emer per femer

    Shume me pelqen kjo kenge e Zanfines.

  4. #44
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anėtarėsuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277
    Citim Postuar mė parė nga Alienated
    Pikerisht kete kam thene... kete te fundit. Zanfina nuk ka degjues pore ka SHIKUES.



    Kerkoj qe Zanfina te kete talent per magjistare ...
    Talent per te bere dicka te vlefshme o zoteri adhuruesi... sa HITE ka kjo Zanfina... kush i mba mend? Dalin kete vere, veren tjeter zhduken.
    Sa per listen si kengetare, te siguroj se ato lista permbajne antivlera ne te shumten e rasteve duke nisur nga shume kengetare tjera si puna e kesaj Zanfines, pastaj Ermalit, Shpatit, Valonit, e ndonje gay tjeter artistik...
    Sa per cmimet qe ka fituar Zanfina, ato cmime i ka fituar edhe Valon Suma, edhe Ermali, edhe Big Mama, edhe Shpat Kasapi, edhe Nora Istrefi, edhe Genta... por te gjitha me muzika te vjedhura ... mos ma shpif me ato festivalet qe organizon cdokush qe i teket, te lutem shume...





    Pershendetje ZEVZEKU dhe flm qe gjete pak kohe t'i hidhje nje sy e nje koment shkrimit tim mbi Zanfinen. Gazeta EKSPRESS si shumica e gazetave tjera ate pune kane, te ngrejne yje ne qiell e te rrezojne yje nga qielli... Edhe politikanet i perdorin gazetat per ngritjen e tyre, edhe biznesmenet e bejne te njejten gje... mos me cito gazetat te lutem, se gazetat JO GJITHMONE PERMBAJNE FAKTE por me teper KOMENTE DHE MENDIME PERSONALE.
    Sa per PLAYBOY vazhdoj dhe do vazhdoj ta lexoj dhe nuk kam nevoje per libra qe flasim mbi moralin e rreme te njerezve.... sepse ne fakt une nuk jam nga ata qe flas per normat inekzistente te moralit kurse naten shoh Lepurushet...

    Une them qe nese eshte kengetare - le te fitoje me zerin e saj, le te behet kengetare me zerin e saj... le te behet e famshme me te arriturat e saj...

    Cfare pashe une ne kete teme ishin te gjitha ca foto te cilat (mbase) do i vendosnin edhe ne PLAYBOY.... ky eshte morali i rrem z. Zevzeku... Ju qe e "degjoni" Zanfinen me sy dhe flisni per "vokalin e saj" te shfaqur neper Gazeta EXPRESS e neper festivale lagjesh...

    PO ste pelqeu ndale TV ore ke edhe programe tjera ti qyyy
    leshoje diku ku kendon Dava Gjergji..

    Femer me trup te bukur eshte kjo sja kalon shoqe , veq inatin kush ja ka , femer jam por kur e shiqoj me dridhet trupi LOL

  5. #45
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anėtarėsuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277
    Ne ju kemi lajmeruar per mbajtjen e "Balkanvision" ne Prishtine kete nendor.Sot ju themi se organizatoret e spektaklit kane vendosur qe festivali te marri permasa evropiane duke ndryshuar keshtu edhe emrin nga "Balkanvision" ne "Eurofest". Ndersa vendet e Ballkanit, tashme kane konfirmuar pjesmarrjen,disa shtete te Evropes perendimore mesohet te jene te interesuara per "Eurofest", si psh Gjermania,Austria etj. Kosova do te prezantohet me Zanfina Ismailin, e cila e mori kete te drejte si fituese e festivalit "Ēelesi muzikor" mbajtur me gusht te ketij viti, nderkohe ende nuk dime se me cilin/cilen artiste do te prezantohet Shqiperia ne "Eurofest". Duke qene se ideja e ketij festivali eshte muzika-si nje ure nderlidhese midis popujve, edhe minoritetet ne Kosove do te prezantohen me krijimet e tyre ne naten "superfinale" te ketij festivali e cila do te transmetohet drejtpersedrejti nga RTK. Nuk kemi detaje ne lidhje me te ftuarit apo daten me egzakte ne te cilen do te mbahet ky festival, gjithsesi vazhdoni te na lexoni, do ju informojme sapo ta kemi kete mundesi.

    ohshqipe.com
    Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

  6. #46
    Citim Postuar mė parė nga LoveLyBruneTT
    Ju te Gajasni fare e dini apo jo? loooooool

    Zanfina..........? e kush nuk behet YLL ashtu si Kallaisen ato te dyja si e Motra edhe Zanfina , Se per nga ana Muzikore Vokale me falni per shprehjen po: ( e dini vete ju) mja se na Hapet Zorret e Barkut merni vesh nga YJET ju..........

    Zanfina sa per dijeni ka kenduar qe ne moshe te vogel neper festivalet kombetare per femije te zhvilluara ne SHkoder. Ajo eshte spikatur si talent qe e vogel nga ana vokale. Sot ka shume kengetare te mira , por qe me teper po bejne konkurim per bukurije sesa kenge. Do kisha qejf ti degjoja LIVE disa kengetare te lartpermendura.
    __________________________

    ec me shpejt ai qe ecen vetem...

  7. #47
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-11-2005
    Postime
    74

    Vetem pak dite e ndajne nga pjesmarrja ne "Eurofest", por Zanfina ka nje tjeter projekt me te rendesishem per te realizuar. Publikimin e albumit te saj te dyte i cili sot del ne qarkullim ne mbare Kosoven. Ka disa kohe qe prodhon veē hite, me i fundit eshte ai " As i fundit as i pari" me te cilin do te prezantohet edhe ne "Eurofest" si perfaqsuesja e Kosoves, ndaj dhe kersheria per albumin e saj te ri ka qene gjithmone e ne rritje.Posterat e Zanfina Ismailit do te shfaqen shume shpejt ne ēdo qytet te Kosoves ku paralajmerojne shitjen e albumit "Nje puthje" ne te cilin gjenden dhjete kenge te nje prej kengetareve me te kerkuara te momentit ne Shqipe.Jeni te paret qe e mesoni kete lajm eskluziv per Albaniac...e ku tjeter!

  8. #48
    i/e regjistruar Maska e cool_vl
    Anėtarėsuar
    13-11-2005
    Postime
    13
    Citim Postuar mė parė nga Kosowar
    Si Do E Te Jete Emri I Zanfina Ismailit U Shkruajt Ne Muziken Shqiptare Me Germa Te Arta.
    Tung.
    Emri i saj mund te shkruhet me cfardo lloj germash, po faktet nuk mbulohen dot as me ar e as me argjend.

    Zafina nuk ja ka fare haberin as artit as muzikes, sot me kohen qe ka ardhur behen te gjitha kengetare, aktore e ca te duash ti. Mjafton te veshesh ndonje minifund banal si ato miket te semaforat, dhe te tundesh vithet dhe gjokset, se per talent nuk ka me nevoj tani, ka humb pa nam e nishan, prandaj eshte katandisur kinematografia dhe muzika jon ne kete menyre ne ditet e sotme.

    Dhe sa per bukurin e saj qe disa e bejn yll, ajo eshte mese e zakonshme. Ketu ne Holland ku jam un, ajo as qe bie fare ne sy. Ke vajza ku e ku me te bukura se ajo. Po kot nuk i thon dhe asaj fjales se urte angleze /In the kingdom of the blind, the one-eyed is the king
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga cool_vl : 10-11-2006 mė 10:23
    Lidhjet e internetit nuk lejohen ne firme. Marrja e filmave pa leje, thyen ligjet e te drejtave te a

  9. #49
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    e mbeshtes mendimin e parafolesit
    vish nje minifund dhe behesh kengetare
    aktore,mesuese,sekretare etjjjjjjjjjj

  10. #50
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anėtarėsuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277
    Citim Postuar mė parė nga cool_vl
    Emri i saj mund te shkruhet me cfardo lloj germash, po faktet nuk mbulohen dot as me ar e as me argjend.

    Zafina nuk ja ka fare haberin as artit as muzikes, sot me kohen qe ka ardhur behen te gjitha kengetare, aktore e ca te duash ti. Mjafton te veshesh ndonje minifund banal si ato miket te semaforat, dhe te tundesh vithet dhe gjokset, se per talent nuk ka me nevoj tani, ka humb pa nam e nishan, prandaj eshte katandisur kinematografia dhe muzika jon ne kete menyre ne ditet e sotme.

    Dhe sa per bukurin e saj qe disa e bejn yll, ajo eshte mese e zakonshme. Ketu ne Holland ku jam un, ajo as qe bie fare ne sy. Ke vajza ku e ku me te bukura se ajo. Po kot nuk i thon dhe asaj fjales se urte angleze /In the kingdom of the blind, the one-eyed is the king
    Ouuu si duket ti nuk qenke ne rrjedha te ngjarjes ,
    Bash ne Hollande Zanfina ka reklamuar nje firme Holandeze me nje poster te saj, nuk mundem te postoj perseri sepse nuk me lejon forumi sepse eshte njehere ajo foto ketu.
    spaske info aspak kshtu mos fol te lutem
    Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

  11. #51
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    a ka adrese emailit a nr telefonit kjo
    se dosha me ja keku dhurate vetem tangat

  12. #52
    i/e regjistruar Maska e mitjuk
    Anėtarėsuar
    19-05-2005
    Vendndodhja
    Monaco
    Postime
    900
    Zanfina Ismajli-yll I Ri I Skenes Shqiptare

    PER MENDIMIN TIM ESHTE KENGETARE ??????????????????????????????????? jo krejt si thua ti Zevzeku
    kalo mir
    Sa bukur eshte kur ne shpirt ke gjithmone ngrohtesi. FaLeMiNdErIt.

  13. #53
    Femme Fatale Maska e Poison_Ivy
    Anėtarėsuar
    01-07-2006
    Postime
    121
    E rendomte!
    Sidomos kur sillet nga je ane e skenes ne tjetren si pule qe sa i kane keputur koken.

    Nje me shume per komerc.
    So the **** whaaaat??!!

  14. #54
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anėtarėsuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277
    ,, Nje puthje ,, Nga Zanfina
    ,, Nje Puthje ,, Per publikun shqipetar
    ,, Nje Puthje ,, Per adhuruesit e muzikes se paster shqipetare qe kendon vetem Zanfina.

    Mbas suksesit te albumit te par debutus ,, Zani ,,, Zanfina si kengetare e rre ne skenen shqipetare me shume ishte identifikuar si motra e Adelines.
    Ne albumin e par kishte shume HIT-e, siq ishin :
    - Dashnoret e ferarit - kenge e cila ende eshte HIT
    - Gajdexhiu ( Kenge popullore e perpunuar ne versionin modern dhe performin perfekt nga Zanfina, gjithashtu kesaj kenge te bukur ja bashkangjiti edhe videoclipin ku Zanfina shendriti si yll )
    - Dashuri emer per femer - Kenge ne te cilen tregon boten dhe dashurine femerore.
    - Kurr s'eshte vone - Kjo kenge si lloj balade e pelqyer teper - citoj disa rreshta dhe fjale qe i ka then nje vajze nje degjuese e kengeve te Zanfines :

    E_E writes on 06-13-2005 @ 10:08 AM
    Vetem Dua Te Ti Them Zanfines Qekjo Keng .6. Shum Um Ka Prek Edhe Um Ka Ndihmu Me Nje Send Te Till Ne Jeten Time Dhe Per Ta Shum Te Faleminderoj ....E Di Qe Shum Te Kritizojn Ty Me Motren Tane Mir Po Mos Haro Qe Jan Edhe Ma Shum Njerz Qe Te Dojn Sikur Une Zani....Thank U For Everything............


    - Pastaj edhe shume kenge te tjera te albumit te I -rė te cilat i pelqej shume si une ashtu edhe te tjeret.
    - Pas ketij albumi Zanfina ka pasur edhe shume e shume suksese te tjera dhe angazhime siē jan mbremjet rrinore , koncertet humanitare xhirimet per Vitin e Rri e shume angazhime tjera.
    - Pas clipit te I-re Gajdexhiu , ajo realizon edhe clipin e dyte ,, Cocaina ,, clip , kenge , stil dhe vallezim mjaft i pelqyer nga shikuesit ,
    Kenge kjo dedikuar personave te mvarur nga Droga , projekt i perkrahur edhe nga Ministria e Kultures e Kosoves dhe Zyra Amerikane ne Prishtine.
    - Me vone Zanfine ben boom edhe me clipin ,, Dy motra nje frajer ,, ku me motren e saj Adelinen paraqiten ne pozita te ndryshme , kenge e cila akoma mbetet e pelqyer nga degjuesit .

    - Gjithmone thojn se te gjithe eshte e 3-ta e verteta, por Zanfina suksesin me te madhe dhe largimin nga hija e motres se saj e ben me clipin ,, Partizani vogel ,, me nje tekst te Adelina Ismajlit, dhe me nje videoclip dhe fotografi te realizuara ne menyre perfekte Zani ben boom dhe tashme identifikohet me emrin e saj Zanfina Ismajli e jo motra Adelines edhe pse kjo gje nuk i pengon aspak asaj.
    Sukses pas suksesi ajo tash ka fituar eshte ēmimin e par me kengen ,, As i fundit as i pari ,, ne festivalin ,, Celsi Muzikore 2006 ,, ku automatikisht ajo mer te drejten per perfaqesimin e Kosoves ne EuroFest i cili festival europian do te mbahet ne Prishtine me 24 nentore.
    Keto dite ajo ka publikuar albumin e dyte , album ne te cilin ka punuar me shum se 1 vjet.

    - ,, NJE PUTHJE ,, album Nga Zanfina e cila ec dhe shkel ne rruge drrejt sukseseve, Do ja mbyll karieren dikujt ????

    Me Respekt per Zanfinen dhe familjes e saj , adhuruesi
    Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

  15. #55
    ReSpEcT Maska e Neo_AS
    Anėtarėsuar
    08-04-2005
    Vendndodhja
    i cik ne Shqipri, i cik ne Itali...
    Postime
    74
    Nuk kom pas na i dyshim qe Zafina do bohej e famshme.
    Qe heren e pare qe e kam par me ka bo pershtypje... esht femer shum terheqse. I ka te gjitha te mirat(dhe i ka ne venet e veta)

  16. #56
    i/e larguar Maska e dibrani2006
    Anėtarėsuar
    29-01-2006
    Vendndodhja
    Europe
    Postime
    2,693

    Red face

    Per mendimin tim eshte nje kengetare e thjeshte dhe hiq me teper,por por nese mund te kendon me nje festival te gjalle(live)siē eshte festivali i RTSH ateheres ndoshta ja kisha dhene nje vlersim te veēante por tani eshte vetem nje kengetare komerēiale sipas mendimit tim asgje me teper dhe qe eshte ritur pak me teper kjo eshte e gjitha.








    Dy motra me nje fraer.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

  17. #57
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anėtarėsuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277
    Dibranit

    - Nuk eshte e dmth patjeter te kendoje ne festivalin e RTVSH-se qe te deshmoje zerin e saj duke kenduar live,
    Zanfina ka kenduar live ne shume koncerte dhe shume raste tjera , ky festival une mendoj qe nuk ka vlera ?? mendimi im , me qen ndonje festival tjeter OK por ky tash qe eshte me ket juri se besoj qe ja vlen, gjeneratat ecin juria duhet te ndrohet .


    p.s. Ajo kenga Dy motra nje frajer nuk ka aspak lidhje me jeten private te Adelines dhe Zanfines.
    Keni pa ju ndonje rast ku dy motra kan 1 frajer dhe prap ja kalojn mire ne mes veti pa zenka ??
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Bl3ri : 12-11-2006 mė 09:58
    Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

  18. #58
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anėtarėsuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277
    Festivalet mund tė dėshtojnė, por Zanfina Ismajli nuk dėshton

    Adelina Rafuna
    adelina.rafuna@gazetaexpress.com


    Festivalet mund tė dėshtojnė, por Zanfina Ismajli nuk dėshton, ajo dje e ka edituar albumin e saj tė dytė, me titullin "Njė Puthje". Shumica e njerėzve vetėm sa e kanė marrė vesh qė kėngėtarja e tyre e preferuar ka edituar albumin e saj tė dytė.
    Njėra prej kėngėtareve e cilasynon suksesin gradual ėshtė Zanifina, ēika, e cila lė pa
    frymė gjithė boten mashkullore sa herė qė paraqitet nė skenė me vallėzimin e saj ekzotik. Ajo tregoi se tekstet e kėngėve tė saj i ka shkruar Arsim Bunjaku, Avni Qahili, Beka, Genc Prelvukaj dhe Flori, kurse njerėzit tė cilėt janė pėrkujdesur pėr muzikėn e kėngėve tė saja janė Flori, Florent Boshnjaku, Wirusi, Artan e Ardian Kastrati, Ocko, Arsim Bunjaku. Tė drejtėn pėr ta shpėrndarė projektin e saj tė dytė e ka marrė produksioni "Dea". Zanfina tregon se albumi i saj i ka dhjetė kėngė, pjesa mė e madhe e tyre janė kėngė tė reja sė bashku me dy videoklipet e fundit tė saj. "Jam munduar shumė, rreth kėtij albumi, kam dhėnė maksimumi nga vetja ime, shpresoj se publiku ta mirėpres kėtė punė qė e kamė punuar me kaq shumė pėrkushtim, vetėm pėr dėgjuesit e kėngės sime", shprehet pėr Express Zanfina Ismajli .
    Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

  19. #59
    ~Alb-Digital~ Maska e viganv
    Anėtarėsuar
    27-12-2004
    Vendndodhja
    Prishtinė
    Postime
    1,771
    hej adhuruesi qka e ki adelinen e zanfinen??cillen pe don ma shum??se spo mujshe hiq me ju nda

  20. #60
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anėtarėsuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277
    Qika teze i kam :P kishe nime
    Asgje nuk i kam per bese jo.

    I dua te dyjat
    Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

Faqja 3 prej 20 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Genta Ismajli
    Nga dodoni nė forumin Muzika shqiptare
    Pėrgjigje: 150
    Postimi i Fundit: 25-05-2011, 14:32
  2. Genta apo Zanfina
    Nga LOVE_ANGEL nė forumin Muzika shqiptare
    Pėrgjigje: 139
    Postimi i Fundit: 06-12-2007, 14:02
  3. Intervista me kėngėtarė shqiptarė!
    Nga ChuChu nė forumin Muzika shqiptare
    Pėrgjigje: 55
    Postimi i Fundit: 20-05-2007, 21:37
  4. Kenga magjike 2005
    Nga Moltisanti nė forumin Muzika shqiptare
    Pėrgjigje: 34
    Postimi i Fundit: 13-02-2006, 23:34
  5. Nena e Adelina Ismajlit nė burg
    Nga Shėn Albani nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 37
    Postimi i Fundit: 08-01-2003, 13:09

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •