Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 54
 1. #1
  Jeta sht e bukur! Maska e Elna Durrsi
  Antarsuar
  15-06-2002
  Postime
  922
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime

  Hey m n fund mbrrita n mesin tuaj dhe un!

  Po provoj dhe un t prezantohem !

  Jam lindur e rritur n qytetin bregdetar t Durrsit, ku kam kaluar fmijrine dhe nj pjes t rinis.  Jetoj ktu n Gjenev me princin tim t mrekulleshm 3 vjear .  Sa pr gjndjen shoqrore , bj pjes n at grup njerzish t cilt i ka pushtuar moda e fundit e ktyre viteve q po vjen rrmbimthi dhe tek shqiptart , pra e divorcuar.  Shkollimi im ka qen n degn pedagogjike , gj q m ka ndihmuar ta ushtroj si profesion , ndoshta jo vrtet msuese por aty afr, edhe ketu ku jam. M plqen shum dega e psikologjis dhe jam duke u interesuar nse ekziston mundsia e ndjekjes s universitetit psikologjik ktu n Gjenev nprmjet internetit, sepse kshtu sdo kisha nevoj t shkputesha nga puna, ndryshe nuk besoj se e prballoj jetesn pa pun ?!  Punoj edukatore fmijsh n nj kopsht .  Hobi tek un sht radhitja e ndonjhert e vargjeve , q jan m t bukura n momente emocionesh dhe q jan m t zbehta n momente bosh.  Dshira ime sht ( nuk e di sa e realizoj dot) t prfundoj studimet n psikologji dhe n nj t ardhme t kthehem n Shqipri me nj kabinet timin n kte fush.  ndrra ime sht t fitoj llotarin e t bj Le Tour du Monde d.m.th turnen botrore duke udhtuar.  N kt forum m plqen pothujse gjithka q e prbn at.  Dhe m n fund do doja t prshndetja t gjith shqiptart kudo jan , pa dallim feje apo krahine.  (uuuuuuufffffffffffffff, m n fund iu prgjigja t gjitha pikave se si t mund t prezantohemi n forum . )

 2. #2
  Dielli eshte jeta Maska e Ada
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  ne jete
  Postime
  205
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Mireseerdhe ne forum Elna.
  Jemi dhe komshije vecse na ndajne 400 km

  Shpresoj tja arrish kesaj endrre dhe me sa di une mundesh dhe nepermjet internetit.
  E sigurt nuk jame nuk dua te blefoj por kam nji shoqe qe ka te njejten pune si ty dhe ajo enderron te njejten gje por sic e dime zvicra eshte qe po deshe dicka duhet tja arrish me forcat e tua dhe ndihma e komunes eshte zero.
  Nejse do e pyes e do te coj mail.
  Prezantimi eshte super por dicka i mungon

  Kalofsh sa me mire ketu mes nesh.

  Ada
  Es git Lt di magi, anderi hani grn, anderi hani lieb und dnn gits no derig wi dich, di hani tf i mim Herze und wett sie nie meh verlre!!

 3. #3
  OBEN OHNE Maska e MISTRECE22
  Antarsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  tirane
  Mosha
  39
  Postime
  211
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Elna, mire se erdhe dhe nga mua!

  Jakalofsh sa me mire ne mesin tone dhe te uroj mbaresi ne piksynimet e tua.
  Gjithashtu, per princin tend, fat e shendet.
  :brire
  PARTY KA GJITHMONE TE DREJTE!

 4. Anetart m posht kan falenderuar MISTRECE22 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 5. #4
  Original! Maska e twist
  Antarsuar
  28-07-2002
  Vendndodhja
  ku me do mu
  Postime
  203
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Mireserdhe Elna!!
  Te uroj qe te realizohen te gjitha endrrat dhe qe tia kalosh sa mire mes nesh...
  prezantim i lezetshem

  gjithe te mirat twist
  The man is back.

 6. Anetart m posht kan falenderuar twist pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 7. #5
  i/e regjistruar Maska e Steve
  Antarsuar
  02-10-2002
  Vendndodhja
  France
  Mosha
  38
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Elna ku je moj qytetarja ime? ku ka si Durresi, mirserdhe ne mesin tone, te uroj fat dhe suksese te me teperta......Pershendetje nga steve.!
  Shqiponja

 8. Anetart m posht kan falenderuar Steve pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 9. #6
  Jeta sht e bukur! Maska e Elna Durrsi
  Antarsuar
  15-06-2002
  Postime
  922
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Flm t gjithve pr mikpritjen tuaj n forum.

  Ada komshia
  E di q i mungon dika prezantimit , por sinqerisht kam q n ora 23 e mbrmjes q mundohem t v foton time si dhe nj ku jam me princin tim t vogl , por nuk ia arrij dot. Ishalla ndonjri m shpjegon si vendoset fotoja, kshtu q nuk mbetem dhe un injorante n kt e fush , ose mbase ndonjri di si vendoset , le t m thot t'ia drgoj fotot n e-mail dhe le ti vendos.

 10. Anetart m posht kan falenderuar Elna Durrsi pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 11. #7
  Original! Maska e twist
  Antarsuar
  28-07-2002
  Vendndodhja
  ku me do mu
  Postime
  203
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Elna po pate veshtiresi me bashkangjitjen e fotos dergoje ne kete email onelove266@hotmail.com qe ta vendos une

  bye
  The man is back.

 12. #8
  i/e regjistruar Maska e Benyy
  Antarsuar
  20-10-2002
  Vendndodhja
  zvicer
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pershendetje te gjitheve apo vetem ty Elana!

  Them keshtu sepse as e marr vesh fare se ku do perfundoj ky shkrim imi ke ty apo tek te gjithe.
  Une besoj se po sikur vetem ke ty do vije ky, do ta kuptosh sepse edhe ti e di qe une posa u futa ne ketu ne kete forum dhe me thene te drejeten nuk me duket keq fare.
  Prezatimi yt sic e pashe ishte i kendshem shume me pelqeu me verte.
  Shpresoj se do me mesosh dhe mua te beje kete gje se as po marr vesh se ku duhet , thashe me duket deh me pare.

  Pershendetje
  per ty benny

 13. Anetart m posht kan falenderuar Benyy pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 14. #9
  GO MILAN GO Maska e EndTironci
  Antarsuar
  05-05-2002
  Vendndodhja
  Toronto
  Mosha
  36
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Elna mir se erdhe nforum lalo jakalofsh mir mes nesh
  Forca Milan Kick Juventus @$$ And Win Champion League

 15. #10
  Original! Maska e twist
  Antarsuar
  28-07-2002
  Vendndodhja
  ku me do mu
  Postime
  203
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  ..

  Kjo zonjusha simpatike ketu eshte Elna Durresi mireserdhe Elna
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  The man is back.

 16. Anetart m posht kan falenderuar twist pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 17. #11
  Jeta sht e bukur! Maska e Elna Durrsi
  Antarsuar
  15-06-2002
  Postime
  922
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime

  Faleminderit twist

  Flm twist pr vendosjen e fotos time. Shum e sjellshme nga ana tnde.
  T prshndes Elna .

 18. Anetart m posht kan falenderuar Elna Durrsi pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 19. #12
  In Flames Maska e dimegeni
  Antarsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Gteborg
  Postime
  371
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Mire se erdhe Elna!
  ja kalofsh mire dhe suksese !!Sa here e beja kete rrugen e liqenit dhe une po gjithmone me goca te ndryshme.
  Ada ti ne Lucerne je komshie me duket se une kam qene atje dhe 400 km ishte me duket.Ose ne Zyrih.
  Discover me like emptiness.......

 20. Anetart m posht kan falenderuar dimegeni pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 21. #13
  Jeta sht e bukur! Maska e Elna Durrsi
  Antarsuar
  15-06-2002
  Postime
  922
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Ja dhe nj foto me princin tim t vogl.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 22. Anetart m posht kan falenderuar Elna Durrsi pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 23. #14
  Jeta sht e bukur! Maska e Elna Durrsi
  Antarsuar
  15-06-2002
  Postime
  922
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Ada

  Mos u qani pr moskingllik ju t zvicrs gjermane se e pash dhe foton tnde , dhe sykat q me kishe moj , aman , aman.

  Po mendohem mos duhet ta zvndsoj peshqeshin e dikurshm prej nj pal kpucs me ndonj tastier kompjuteri , se konsumohet e shkreta duke i shkruar her dimigenit , her mua .

  Dimigen, Kapedani 2001, twist etj

  Flm pr urimin e mirseardhjes.

  Benny

  Do ti v n dispozion, pr prezantimin tnd n forum, njohurit e mia n kt fush. I vetmi problem mund t jet windows , sepse ti e ke n gjermanisht programin e un n frngjisht. Por nse hasim probleme i krkojm ndihm atyre t zvicrs gjermane q e kan windows n gjermanisht.

  Ju prshndes t gjithve Elna.

 24. Anetart m posht kan falenderuar Elna Durrsi pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 25. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2002
  Vendndodhja
  usa
  Mosha
  36
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  sa i lezecem

  oioioi mi Elna sa te lezecem e paske princein, uii sa i kedshem. Muahhh jepi nji puthje prej meje, femije e kam pasion dehsire enderr gjithcka cmendem per ta ndaj vendosa te them se e ke si shpirt. ptuu mos ta marr msysh, po mos u boj merak se i kam syckat e zinj nuk marr msysh. po miresenaerdhe ne forum, dhe befsh qejf.
  pacim
  te fala princit.
  IRENA
  :H :T :-ime

 26. Anetart m posht kan falenderuar modestja_02 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 27. #16
  Made in Me!
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  u.s.a
  Postime
  187
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Elna mirserdhe ne forum apo mbase duhet te them teta Elna e lem si te duash ti............dhe te uroj t'ia kalosh me ne sa me mire.............ai princi i vogel ishte per marshallah dhe ju ngjante shume nga syte dhe buzqeshja.......puthe princin nga ana ime............shnet e jete cristal
  * x 0 and case closed!

 28. Anetart m posht kan falenderuar cristal pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 29. #17
  Jeta sht e bukur! Maska e Elna Durrsi
  Antarsuar
  15-06-2002
  Postime
  922
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Irena
  porosin e e puthjes pr princin tim ta mbaroj nesr n mngjes sapo t zgjohet nga gjumi . Kshtu q e hap dhe faqen ku ndodhet fotoja tnde dhe i them q ja kjo teta t ka drguar nj puthje.

  Cristal

  Thuam 't duash teta apo Elna , nuk ka asnj problem. Si t t vij ty pr m mbar kur shkruan thuaj.

  Ju prshndes Elna.

 30. Anetart m posht kan falenderuar Elna Durrsi pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 31. #18
  Dielli eshte jeta Maska e Ada
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  ne jete
  Postime
  205
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  waw sa i bukur : Mashallah mi amon se une vdes per femijet dhe gjithmone me thoshin me bo mashallah se syte jane larush e thon anej nga ana ime qe merr mesysh

  Te paska ngjare ty Elna komplet !
  Amon mi ti e ke emrin elna apo e ke marre nga marka e makinave qepese ???

  te pershendes
  Es git Lt di magi, anderi hani grn, anderi hani lieb und dnn gits no derig wi dich, di hani tf i mim Herze und wett sie nie meh verlre!!

 32. Anetart m posht kan falenderuar Ada pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 33. #19
  Jeta sht e bukur! Maska e Elna Durrsi
  Antarsuar
  15-06-2002
  Postime
  922
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Ada
  Elna me ka mbetur nga bashkimi i dy shkronjave te par te emrave te prinderve te mi. Njri quhet Elmaz e tjetra Nazmie ( q ta din q po ua nxjerr emrat n tellall m bjn nj mbrmje leksion morali) dhe ja mbeti mua Elna.

 34. #20
  Dreq uni Maska e Kanani
  Antarsuar
  20-09-2002
  Vendndodhja
  shqiperi tirane - itali torino
  Mosha
  43
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  mire se erdhe elna ktu ke ky forum

  po pate nej paqartesi na pyt neve durrsakve pa me te voglen medyshje se qeke e dores time dmth durrsake.

  ps: mos i vej re shkrimeve te mia se un shkruj simas deshirave dmth si e do tema ashtu shkruj dhe une.
  pacim
  dhe e pac me jet cunin mi se qesh tu harru.
  kapa hunen mos e mor m'sysh
  Femra eshte motorri me i mire qe egziston! i pershtatet cdo lloji Pistoni, vajiset vet, per ta ndez mjafton nje gisht, cdo 4 jave ndron "vajin", dhe 1 e mbushur serbatori mjafton per 9 muaj!!!!!........:)

 35. Anetart m posht kan falenderuar Kanani pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Policia zbardh vrasjen mafioze n Tiran t Vajdin Lamaj
  Nga zeus n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 100
  Postimi i Fundit: 09-02-2015, 14:04
 2. Me ne fund mberrita!
  Nga Danger Boy n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 09-05-2005, 13:15
 3. Mberrita ne Kanada!
  Nga Gege Toska n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 20-03-2004, 16:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •