Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Postime
  1,683
  Faleminderit
  2
  25 falenderime nė 22 postime

  Pije artizanale Permetare

  Pekmezi i menit te zi ose te bardhe

  Merret méni i zi shtypet ne nje ene kullohet mire dhe lengu qe del hidhet ne nje ene tjeter ku i hidhet sheqer dhe lihet te zieje derisa te trashet mund ti hedhesh pak karafil leshohet si pije grash por mund te haet edhe me buke ne darke kur ske cfar ha, por sherben edhe si ilac per bajamet po te pishe cdo mengjes nga nje luge per disa muaj nuk ke me infeksion bajamesh per disa vite rrjesht, e kam provuar vete.

  e njejta gje edhe me menin e bardhe.

  neser ju them per Rehanine dhe Nardenin pastaj rakine e menit.
  larguar forever

 2. #2
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  134
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Cfare eshte meni

 3. #3
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  meni eshte mani
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 4. #4
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  115 falenderime nė 104 postime
  Ndoshta do tė thotė 'mani' (raki mani etj). Edhe fjalėn narden e kisha dėgjuar, megjithėse s'e di ēfarė ėshtė. Ndėrsa 'rehaninė' jam kurioze tė lexoj ē'do jetė se as emrin s'ja kam dėgjuar : )

  Shumė njerėz kėtej jashtė nuk e dinė qė manat rriten dhe nė pemė (dmth ka mana ferra dhe mana peme ) - sa pėr kuriozitet.

 5. #5
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  faktikisht jane 2 te ndryshme me duket. manaferrat rriten si shkurre plus qe jane te rrumbullkta dhe gjithmone te zeza. dhe ajo ngjyra del me zor shume. ndersa mani rritet ne peme te medhaja dhe ka dhe te bardhe. raki turbo
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 6. #6
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ja dhe nje foto nga motorri se tani u kujtova.

  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  Pse leng mani qenka pekmezi? E kam pare ketu neper dyqane greke, eshte si nje mase e trashe me duket...As nuk e di si pihet.

  Mani dhe manaferrat jane te ndryshme, true. Mani i bardhe me vjen ndermend tani, e kishte kokrren te madhe dhe plot leng. Yum.

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrmeti i Edit'h Durhamit: Ndėr vendet mė tė bukura nė botė
  Nga dardajan nė forumin Folklori shqiptar
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-06-2012, 17:49
 2. Ju lumshin kėmbėt! Mirė se erdhėt nė Pėrmet!
  Nga flory80 nė forumin Shqipe nga Shqipėria
  Pėrgjigje: 288
  Postimi i Fundit: 01-08-2009, 00:37
 3. Kėngė Pėrmetare
  Nga Fiori nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 10-02-2008, 23:44
 4. "I ashtu quajturi Lorenci"
  Nga Lorenci nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 16-07-2002, 00:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •