Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,351
  Postimet n Bllog
  17

  Lajmrime pr personat e humbur

  Fal nj sugjerimi t nj antari t forumit, nj nnforum i ri u krijua n seksionin "M pran njri-tjetrit". Ky forum i ri titullohet "N krkim t personave t humbur" dhe ka pr qllim q tu vij n ndihm t gjith atyre shqiptarve q kan humbur kontaktet me miq e t afrm n emigrim.

  Duke qn se forumi shqiptar ka nj pjesmarrje t madhe nga shqiptar nga gjith bota, ne i ftojm familjart q t postojn nj njoftim n forum, ashtu si i ftojm t gjith antart dhe vizitort e forumit q ti lexojn kto njoftime dhe t ndihmojn kta njerz nse kan informacion mbi personat e humbur.

  Duhet q t prshkruani sa m mir t afrmin e humbur, emr/mbiemr/origjin/foto/vendi i emigrimit/koha e largimit/etj n mnyr q shanset e gjetjes s t afrmit t shtohen.

  Shpresojm t lexojm n forum histori ribashkimi.

  Albo

 2. #2
  Flm Albo.Fatkeqesisht sic kam shkruar te kerkesa ime per ndihme nuk kam shume te dhena per ate vajze.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-09-2006
  Postime
  129
  ideja me duket shume per tu pergezuar albo, por a ke menduar ndonjehere se, pa dashje, mund t'i jepet mundesia dikujt te gjeje nje person per qellime jo shume te mira?

  pershendetje

 4. #4

  Pjese kombi e humbur

  Nuk e dij nese ju ka rn ne dore libri
  PJESE KOMBI E HUMBUR 1
  nga autori KURDET KRAJA
  BOTIMI DHJETOR 2005, Ku jep statistika te tmerrshme per zhdukjen e qindra e qindra bij e bija qe nga viti 1990 - 2005

 5. #5
  "ENIGMA" Maska e c0d3r
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Memedhe
  Postime
  88
  Mal, i humbur e i humbur eshte
  Best File compression around "DEL *.*" = 100% compression

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-03-2005
  Postime
  3
  Pershendetje!
  Nese ka mundesi per ata shqiptare qe ndodhen ne Melbourne , Australi te me ndihmojne te rilidhem me kusherinjte e mi shqiptare te lindur atje.
  Mbiemrin ne Shqiperi e kishin "Pellumbi" , por me duket se atje ne Australi e nderruan ne "Qerim"
  Kusherinjte e mi quhenedi, Idajet,Feride dhe Razije
  Babai i tyre ka emigruar rreth 1936 dhe tani nuk jeton me. Ai quhej Oran Qerim ose Pellumbi.
  Nena quhet Farije.
  Ju lutem me ndihmoni nese ka mundesi te rilidhem me ta.
  Faleminderit dhe pershendetje.

Tema t Ngjashme

 1. [Sukses] Gjendet pas 38 vitesh n Turqi Arta Tahiri
  Nga korab_2006 n forumin N krkim t personave t humbur
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 28-10-2007, 13:25
 2. sht shansi pr t fituar e jo pr t humbur
  Nga Kosovari_78_Ca n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2005, 14:02
 3. Balli Kombtar n krkim t identitetit t humbur
  Nga DARDAN PEJA n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-08-2005, 22:52
 4. Eduard Selami: N demokraci nuk ka t humbur.
  Nga honzik n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-08-2005, 12:25
 5. Prej 4 vitesh kosovari krkon baban e humbur
  Nga Beqari002 n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-05-2003, 09:47

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •