Close
Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 135
 1. #21
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime
  Francesco Totti, eshte terhequr nga kombetarja Italiane. Lajm i shpalosur SOT nga agjencia e lajmeve italiane ANSA.

  My silence doesn't mean I am gone!

 2. #22
  doritlk Maska e DORJANBITI
  Antarsuar
  17-08-2006
  Mosha
  29
  Postime
  453
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Italia ne Euro 2008

  N F B H GOLA P
  FRANCA 8 6 1 1 12-5 19
  SKOCIA 8 6 0 2 16-7 18
  ITALIA 8 5 2 1 13-6 17
  UKRAINA 7 4 1 2 9-7 13
  GJEORGJIA 9 2 1 6 14-15 7
  LITUANIA 8 1 2 5 5-10 7
  I. FAROE 8 0 2 6 2-27 0  Kjo eshte gjendja e Italise ne Euro 2008.I duhet patjeter nje fitore kunder Ukraines tani qe kane mbetur edhe 4 ndeshje.

 3. #23
  -_- Maska e jack_sparow
  Antarsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Do ta fitoje sot ndeshjen me ukrainen.Po prape se prape dhe me nje barazim italia perseri do futet ne euro.

  Forca kampionet e botes,Forca Itali

 4. #24
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Antarsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  38
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Italia s'ka per te hyre dote ne Europian. Luan sonte jashte me Ukrainen dhe me pas do veje te luaj ne Skoci.
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 5. #25
  dua ate qe me do Maska e ELDORADO
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  atje ku jam rrit qysh i vogel se u lodha tu bredh
  Postime
  819
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  sa gazmor qe je mor airon,ca te besh se donadoni nuk di te shfrytezoj cunat e italise skane faj ata
  DHE NJE DITE TE GJITHE DO TAKOHEMI ATJE.....

 6. #26
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Antarsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  38
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po as me interson, i shfrytezon lojtaret apo jo . Mua me interson te zeni vendin e tret ne grup.
  S'ka fare per gazmor ketu o shoku.... Perderisa Skocia eshte nje pike me shume s'e ju... dhe keni dy ndeshje jashte me Ukrainen dhe Skocin jashte.... Premisat te cojne te mendosh qe mund te rrini dhe jashte europianit.
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 7. #27
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Antarsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,169
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Italia do fitoje sonte pa problem
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 8. #28
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Ndeshja Ukraine - Italy do te perfundoj me fitore minimale te Axurreve.
  #VamosArgentina

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e TOKIO HOTEL
  Antarsuar
  19-07-2007
  Postime
  154
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  italia fiton
  Quando ti metti a saltare di gioia bada che qualcuno non ti tolga la terra sotto i piedi.

 10. #30
  -_- Maska e jack_sparow
  Antarsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  do fitoje se sben

 11. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Citim Postuar m par nga thekthi Lexo Postimin
  Ndeshja Ukraine - Italy do te perfundoj me fitore minimale te Axurreve.

  Ukraine 1 - 2 Italy

  40' [0 - 1] A.D. Natale
  71' [1 - 1] A. Shevchenko
  77' [1 - 2] A.D. Natale


  #VamosArgentina

 12. #32
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  #VamosArgentina

 13. #33
  dua ate qe me do Maska e ELDORADO
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  atje ku jam rrit qysh i vogel se u lodha tu bredh
  Postime
  819
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  e ta marrsha ta keqen thekthi, tani talija ne vend te dyte dhe si per surprize dhe jo habi skocia ne vend te pare pasi ka mundur francen, nje loje vertet e bukur ajo midis frances dhe skocise
  DHE NJE DITE TE GJITHE DO TAKOHEMI ATJE.....

 14. #34
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga AIRON^BOY Lexo Postimin
  Italia s'ka per te hyre dote ne Europian. Luan sonte jashte me Ukrainen dhe me pas do veje te luaj ne Skoci.
  I mire je ne parashikime. ( )
  My silence doesn't mean I am gone!

 15. #35
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Antarsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  38
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Davius Lexo Postimin
  I mire je ne parashikime. ( )
  Kur te mbarojne ndeshjet... atehere me thuaj jam mire apo jo ne parashikime.

  Me fitoren qe beri Skocia ne France, jo Italia nuk mund t'a fitoj ne Skoci.... Po dhe cilido ekip nuk i heq dot kualifikim nga duart Skocis.
  Keshtu qe me nje barazim Italia ne Skoci, barazohet me pike me Francen, dhe Franca ze vendin e dyte. Si pasoje e ndeshjeve direkt qe i ka marr 4 pike.

  Italia eshte jashte europianit.
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 16. #36
  JUVENTUS 4 EVER THE BEST Maska e bessycool
  Antarsuar
  04-09-2006
  Vendndodhja
  Ferizaj
  Mosha
  34
  Postime
  417
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kampion Bote o daj
  I will always remember the girl next door .........!

 17. #37
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Antarsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  38
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga bessycool Lexo Postimin
  Kampion Bote o daj
  e kush po e rruan per kampionet e botes !
  kampionet e botes pasi fituan ne 82 botrorin.... ne 84 nuk morren pjese ne europian .....dhe do perseritet historia serisht.
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 18. #38
  doritlk Maska e DORJANBITI
  Antarsuar
  17-08-2006
  Mosha
  29
  Postime
  453
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ndeshje e shkelqyer per Italine.Donadoni shprehet se Italia meriton noten 10 sidomos Di Natale.
  Ne te njejten kohe Skocia i shkul puplat gjelave te Frances.

 19. #39
  -_- Maska e jack_sparow
  Antarsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  bravo italise .tashi ja ta shohim me skocine dhe flasim bashke perseri....
  Dhe franca ndeshjen e fundit do ta haje me ukrainen....

 20. #40
  doritlk Maska e DORJANBITI
  Antarsuar
  17-08-2006
  Mosha
  29
  Postime
  453
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Italia nuk do ta kete te veshtire nga Skocia.
  Do ta munde pa probleme.

Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Lufta ballkanike dhe Shqipria
  Nga Albin n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-07-2014, 07:05
 2. Projektet greko-serbe pr pastrim etnik
  Nga Drini_i_Zi n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 136
  Postimi i Fundit: 03-03-2009, 07:19
 3. Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 27-08-2006, 06:46
 4. Projekti i zhdukjes s shqiptarve - Ivo Andriq
  Nga Dita n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 26-02-2005, 17:46
 5. Roli i Italise ne Ballkan
  Nga Eni n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 04-07-2002, 08:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •