Close
Faqja 13 prej 13 FillimFillim ... 3111213
Duke shfaqur rezultatin 241 deri 254 prej 254
 1. #241
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime n 94 postime
  He, se edhe ti qingj je!
  Where does a thought go when it's forgotten?

 2. #242
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime
  Qe kjo don me ba kret njerzit dele rude lol

  shttttt mej shejtan se duhet me u fry pak ne sy tktyne se te hajn per sgjalli mrapa lol ahahahhah
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 3. #243
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime n 94 postime
  lol...po s'pate at least nje tatoo, s'quhet.

  North vs. South

  http://1.bp.blogspot.com/_sW65ilskOC...rCubRabbit.jpg
  Where does a thought go when it's forgotten?

 4. #244
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime
  korazon ne fakt ne us asht e kunderta lol liberalet e veriut jan lepuj ne krahasim me redneckat e jugut lol
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 5. #245
  Perjashtuar Maska e landi45
  Antarsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,776
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  sa kushton nje shpi 3 dhoma guzhine ne florida jo ne fshat po nga ndonje qytet i madh andej

 6. #246
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime
  ne qytet ske ce do lol

  po shkon afersisht 200 mij dollar, shpi e re dhe e mir se munesh em gjet dhe me 12o mij po sjan sen
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 7. #247
  Perjashtuar Maska e landi45
  Antarsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,776
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga derjansi Lexo Postimin
  ne qytet ske ce do lol

  po shkon afersisht 200 mij dollar, shpi e re dhe e mir se munesh em gjet dhe me 12o mij po sjan sen
  lire qenkan,,,

  po uraganet si behet sikur ka shume andej

  pune ka se
  njehere qe kam qene pleq kishte shume andej,,

  dukej si vend per pleqet

 8. #248
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime
  ka lesht uragane te funit ishin ne 2004 plus qe i zmadhojn shum se era e Milotit psh e len me kilometra larg uraganet ktu

  rensi ka qe shpin mos ta kesh ne flooding zone qe e mulon ujti dhe je ne rregull

  o dhe mos te jetosh ne trailer parks ose mobile homes. edhe pleq nuk ka shum vec i ka dal nami kot
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 9. #249
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  po i ka dal nami kot me keto pleq, dhe un kur nuk jetoja ne florida kete mendoja "vend per pleq"...ama na merr malli te shikojm pleq, dhe ata qe shikojm te bejn pershtypje se jan kaq te mire
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 10. #250
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime n 94 postime
  Citim Postuar m par nga derjansi Lexo Postimin
  korazon ne fakt ne us asht e kunderta lol liberalet e veriut jan lepuj ne krahasim me redneckat e jugut lol
  ..............
  Where does a thought go when it's forgotten?

 11. #251
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime
  Fl ka vetem dy gjera negative ska pune edhe krimin e ka te larte nga popullsia latine. Si shtet eshte i bukur. Shume pensionist shkojne atje nga koha plus edhe per arsye taksash. E kam vendosur when i retire i will move to Fl.
  Ndryshuar pr her t fundit nga loneeagle : 11-01-2012 m 15:48
  I LOVE GOD

  j&g

 12. #252
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime
  Citim Postuar m par nga derjansi Lexo Postimin
  korazon ne fakt ne us asht e kunderta lol liberalet e veriut jan lepuj ne krahasim me redneckat e jugut lol
  I agree veriu mbahet si me i zhvilluar por eshte me i degjeneruar, dembela & lepuj. Shife ushtrine te gjithe redneck i ke ku ia mban zezakve edhe latinve per luft. Ah se harrova veriu eshte me i vjeter edhe me i piset popullsia eshte tepur e ngjeshur.
  I LOVE GOD

  j&g

 13. #253
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime
  Uh uh kush flet per kriminalitet lol the girl from Philly lol
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 14. #254
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime

  Pr: A ju plqen t jetoni n Florida ??

  pershendetje
  kam vendosur te leviz ne florida Brenda nje 6 mujori
  dua te leviz ne Tampa ose Clearwater
  ka ndonje shqiptar qe rekomandon ndonje zon te mir per te jetuar qe ka edhe shkolla te mira per femijet flm
  Partizoni

Faqja 13 prej 13 FillimFillim ... 3111213

Tema t Ngjashme

 1. Shqiptart n Florida, USA
  Nga ILovePejaa n forumin Shqipe n SHBA
  Prgjigje: 407
  Postimi i Fundit: 21-05-2016, 05:50
 2. N 'shtet apo qytet t bots keni qejf t jetoni?
  Nga s0ni n forumin Diaspora shqiptare
  Prgjigje: 335
  Postimi i Fundit: 10-07-2011, 08:06
 3. Krijo nje unaze diamanti sic te pelqen.
  Nga benseven11 n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 12:15
 4. Prshtypjet gjat vizitave n Shqipri!
  Nga Brari n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 03-04-2009, 06:43
 5. Ajo qe me pelqen tek ty.!
  Nga sweet_dreams n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 271
  Postimi i Fundit: 29-03-2009, 01:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •