Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,883

  Djali qe mesoi Seksin

  Nje djale adoleshent shkon ne klubin ku rrinte i ati dhe i tha:

  Djali: O Babi mesova te bej sex
  Babai: Mire mire (se nuk kishte hallin e tij per budallalliqet qe fantazonte i biri)
  Djali: O Baaa sa mire ishte
  Babai: mire mer pra po ik luj tani se spo na le me bo muhabet
  Djali: O Babi sa lezet ishte, te betohem qe bera sex (nderkohe shoku i babai te djalit per ta heq qafe mistrecin i thote)
  Shoku i Babait: Po he more djale na trego si bere sex dhe shko luaj pastaj
  Djali: Mire o xhaxhi se ta tregoj une sa te me sherohet bythaa, pastaj do e shofesh.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-07-2006
  Postime
  61
  Citim Postuar mė parė nga Tda
  Nje djale adoleshent shkon ne klubin ku rrinte i ati dhe i tha:

  Djali: O Babi mesova te bej sex
  Babai: Mire mire (se nuk kishte hallin e tij per budallalliqet qe fantazonte i biri)
  Djali: O Baaa sa mire ishte
  Babai: mire mer pra po ik luj tani se spo na le me bo muhabet
  Djali: O Babi sa lezet ishte, te betohem qe bera sex (nderkohe shoku i babai te djalit per ta heq qafe mistrecin i thote)
  Shoku i Babait: Po he more djale na trego si bere sex dhe shko luaj pastaj
  Djali: Mire o xhaxhi se ta tregoj une sa te me sherohet bythaa, pastaj do e shofesh.

 3. #3
  Sweety Maska e SnowMuncher
  Anėtarėsuar
  30-05-2006
  Vendndodhja
  Crapville
  Postime
  13
  hahahaha qeka idiot!
  ~ Success is often achieved by those who don't know that failure is inevitable. ~

Tema tė Ngjashme

 1. Seksi dhe shėndeti
  Nga Estella nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 01-04-2013, 14:38
 2. Prifti polak publikon liber per seksin
  Nga Vista nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-05-2009, 16:12
 3. Ēfarė ėshtė seks? Jepni mendimin tuaj!
  Nga Estella nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 58
  Postimi i Fundit: 08-10-2007, 09:21
 4. Tė rrėfesh seksin nė versionin islamik
  Nga iliria e para nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 26-04-2007, 17:48
 5. Si tė lindėsh njė femijė me seksin qė do
  Nga klejla nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 27-01-2007, 14:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •