Close
Faqja 0 prej 48 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 944
 1. #1

  far ju mungon ?!

  po hap kete teme,ku te mund te shkruani te gjithe se cfare ju mungon ne kete moment.....

  shpesh ndihemi si bosh....nuk arrijme te kuptojme se nga vjen nje merzitje.....por,duk e e menduar eshte dicka,qe,nese do e kishim aty do na risillte buzeqeshjen serish...
  mund te jete dicka materiale,nje njeri familjes,dikush nga shoqerija juaj....

  tregoni ketu se cfare(ose kush)ju mungon...pse jo te shoqeruar me nje koment per te treguar pse ju mungon.....

 2. #2
  e embel
  Antarsuar
  12-10-2004
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  173
  Kleadoni tema eshte shume e kendshme.
  eshte e vertete qe ne momente te caktuara na kap nje merzitje e pakuptimte te cilen mund te na e largoj si me magji dikush apo dicka.
  une psh tani jam ne pune, sot eshte e hene dhe eshte ajo ndjenja sa shume dite do te vije prape weekend-i. (: me kap trishtimi ketu ne zyre per me teper qe gjysma e zyres eshte me pushime.
  tani me mungon i dashuri i cili do ma kthente buzeqeshjen per 1sec. nje kafe jashte me te ne kete dite kaq te bukur si sot do ishte fantastike fare. do ma ndryshonte gjendjen shpirterore ne moment.

 3. #3
  po,ke te drejte...sot eshte vertete nje dite e bukur....e nuk eshte mire ta kalosh brenda nje zyre...ose thjesht brenda ne shpi....

  te uroj te kalojne sa me shpejt oret qe te largohesh qe aty.....

 4. #4
  gjithmone e me larg
  Antarsuar
  22-10-2004
  Vendndodhja
  tirana
  Mosha
  42
  Postime
  572
  nje rremuje me shoqeri buze detit
  cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjeton

 5. #5
  Perjashtuar Maska e kurkushi
  Antarsuar
  24-06-2005
  Vendndodhja
  Shqiperi.Mund te udhetoj pa vize hyrese ne tere boten "interesante"
  Postime
  446
  Asgje vertet perveq "Nuses" dhe ca milionave!

 6. #6
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,891
  Dika..qe do te thot gjithka "Per mua"
  Feel the pump √

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  Me mungon dashuria

 8. #8
  ti , ai , ajo , ju , te gjithe me mungojne ne keto momente , jam bere shurdh memece
  Pse?

 9. #9
  tani....me mungon shume motra ime...edhe pse ka thjesht 3 dite qe iku....!!!

 10. #10
  Ne keto momente me mungon ... (cliche) familja: prinderit, vellai, motra ...

  PS: Teme e bukur.

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  Shqiperia..............

 12. #12
  Deti...!

  Elna

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  D:a:s:h:i:a

 14. #14
  MaJlInDa Maska e bregdetare
  Antarsuar
  23-08-2006
  Vendndodhja
  ~><kam humburr spo e di ~~><...
  Postime
  43
  ne keto momente me mungojn femijet e mi .......qe sot u nisen per ne itali
  Ndryshuar pr her t fundit nga bregdetare : 03-09-2006 m 19:20
  ~^*Ne jet ashtu si ne art ,e bukura gjarperon me kethesa *^~

 15. #15
  E Lumtur Maska e EDA_19
  Antarsuar
  16-08-2006
  Vendndodhja
  Ne Zemren e Tonit
  Postime
  32
  Ne kete moment me mungon atdheu im shqiperia
  Jeta eshte ferr dhe ska njeri qe nuk futet ne te

 16. #16
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  38
  Postime
  11,960
  Ne kete moment, ne realacione te shkurtera: gjumi me mungon.
  Ne kete moment, ne realacione te gjata: me mungon dikush pertej Atlantikut!
  My silence doesn't mean I am gone!

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e bufi[Lnd]
  Antarsuar
  09-05-2003
  Vendndodhja
  london
  Mosha
  42
  Postime
  21
  Me mungon nje vize, british passport. Dicka qe te me lejonte qe te udhetoja neper europe dhe te shkoja e te vija nga Shqiperia

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e dessa
  Antarsuar
  08-05-2006
  Vendndodhja
  itali
  Mosha
  36
  Postime
  15
  Mua me mungon gjithcka shqiperia,prindrit,motra,mbesa ime e vogel dhe gjeja qe me mungon me shume ne keto momente eshte zemra ime qe eshte shume larg dhe qe ne keto momemente do deshiroja ta kisha ketu

 19. #19
  Ne kete moment: asgje !
  Where does a thought go when it's forgotten?

 20. #20
  Ne keto momente, me mungon .... koha!
  Shume per te bere, ne shume pak kohe. (C'est la vie )

Faqja 0 prej 48 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Msuesi SMS prindit: Fmija yt mungon n shkoll
  Nga Davius n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 10-02-2010, 13:13
 2. Shqipërisë i mungon kultura politike
  Nga Kryeplaku n forumin Kultur demokratike
  Prgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 30-11-2006, 16:28
 3. Presidenti Moisiu mbledh homologt e rajonit, mungon presidenti grek
  Nga kolombi n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 29-04-2006, 22:41
 4. Me mungon shume
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Emigracioni
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-08-2003, 07:26
 5. te kerkoj (se me mungon)
  Nga ^VJOSA^ n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-01-2003, 10:25

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •