Misoni i forumi shqiptar sht prpiluar nga nismtart dhe stafi i forumit. Ky mision ka pr qllim q t prcjelli tek t gjith vizitort q na vizitojn, arsyen prse nj forum si forumi shqiptar ekziston n Internet. Gjithashtu, ky mision dshmon edhe pikpamjet dhe botkuptimin e nismtarve t forumit. Mund te klikoni mbi lidhjen me poshte per tu njohur me misionin e forumit.

Misioni i Forumit

Misioni nuk sht nj cshtje pr diskutim, as nuk pretendon t jet nj mision universal apo prfaqsues i gjith shqiptarve. Prkundrazi, ai prfaqson botkuptimin e atyre q e kan marr kt nism. do vizitor q e lexon, mund ta vlersoj at si shum t drejt ose si shum t gabuar. Ata q e shohin si shum t drejt e t pranueshm ne i ftojm q t marrin pjes n forum pasi ky forum sht hapur pikrisht si ju. Ata qe nuk e shohin si t drejt, jan t lir t lexojn n forum por ky forum nuk sht hapur pr ta.

Stafi i Forumit