Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 64
 1. #41
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  me e forta deri tani:

  vlonjat---cakmak milet hahahahahhahahaha shum e forte kjo.

 2. #42
  X Maska e Blood drinker
  Anėtarėsuar
  16-10-2009
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Rroba Plazhi - Jazek Kostum

  cool.po brekeve si ju thone?

 3. #43
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Rugaqe=badihavxhi

  telefoni=gajtan muhabet

  spitali i lindjes=penxhere hastallik

  politikanet=ashiqare hadut
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sherri : 28-11-2009 mė 22:20

 4. #44
  Only god can judge me Maska e Anarchist
  Anėtarėsuar
  01-01-2010
  Mosha
  27
  Postime
  49
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Guns N' Roses - Karanfil Kobure

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  A
  aeroplan - hava dollap
  aeroport - hava xhade
  amnisti - sater pishman
  anti-plumb - qamet celik xhyblek
  autostrade - yxhym xhade

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  B
  betoniere - yxhym bulldum kazan
  bilete kthimi - pishman billet
  bllok shenimesh - hesap defter
  boksier - dajak usta
  burg - edepsez xhehnem

  C
  cd - aheng tepsi
  celular - hava muhabet
  ciceron - llapa-llap zanat
  cifut - mazallah rryshfet milet
  cigare - katran duhan

 7. #47
  18 scudetti Maska e Gjinokastra
  Anėtarėsuar
  29-08-2009
  Mosha
  30
  Postime
  1,164
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Menu > Defter Aksham Pilaf Sallam
  Shqiptar > Milet Dajak

  [QUOTE =puroshkodran;2654864]Roma del kampion[ /QUOTE]

 8. #48
  I qete Maska e BEHARI
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
  Postime
  2,127
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Bamir Topi------------terezi dynia
  Sali berisha-------------adap milet
  Edvin rama-------------Yazek ibret
  Ilir Meta------------------hesap tefter
  Skender Gjinushi------hafi mehdet

 9. #49
  Moderator Maska e arbereshi_niko
  Anėtarėsuar
  16-10-2006
  Postime
  3,176
  Faleminderit
  54
  148 falenderime nė 128 postime
  etj,etj,etj...
  he edhe nje tjeter
  shqip - turqisht
  turk - turr-qim

 10. #50
  I qete Maska e BEHARI
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
  Postime
  2,127
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga arbereshi_niko Lexo Postimin
  etj,etj,etj...
  he edhe nje tjeter
  shqip - turqisht
  turk - turr-qim :^dfshehur
  paske patur pervoj te hillur me turqit me sa shprehesh!

 11. #51
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Kombet e Bashkuara= Xhurullti Milet!
  Penallti nė Futboll = Dogry hygjym!

 12. #52
  I qete Maska e BEHARI
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
  Postime
  2,127
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Preng Sherri Lexo Postimin
  Kombet e Bashkuara= Xhurullti Milet!
  Penallti nė Futboll = Dogry hygjym!
  moderator-------------haramzade rromuj
  preng sherri---------Azgan hylia

 13. #53
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga BEHARI Lexo Postimin
  moderator-------------haramzade rromuj
  preng sherri---------Azgan hylia
  Revolja = Shejtan hekur
  aeroplani = lezet hava
  BEHAR= Ēehlibar!

 14. #54
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Makina=Lluksuz hajvan
  chati=kallabllak milet

 15. #55
  xXx
  Anėtarėsuar
  29-09-2008
  Postime
  135
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Dhembje koke - Tepelek siklet

  Altoparlant - Muhabet oturak

  Trangull - Jeshil dajak

  No comment - Hiē muhabet

  Spirancė - Bulldum ēengel

 16. #56
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Fusha e Futbollit --jeshil tepi

  telefoni -----kabell muhabet

 17. #57
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Anėtarėsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime nė 3 postime
  pashaporte - surrat tapi


  robocop - teneqe xhandar

  diskoteke - gjullurdi bodrum

  rexhipeta - cica rehatllek

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga MijnWonder : 20-01-2010 mė 02:30
  ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

 18. #58
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Anėtarėsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime nė 3 postime
  gjarper - llahtar ushkur
  ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

 19. #59
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Anėtarėsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Qyfyre Lexo Postimin
  B
  betoniere - yxhym bulldum kazan
  bilete kthimi - pishman billetbllok shenimesh - hesap defter
  boksier - dajak usta
  burg - edepsez xhehnem

  C
  cd - aheng tepsi
  celular - hava muhabet
  ciceron - llapa-llap zanat
  cifut - mazallah rryshfet milet
  cigare - katran duhan
  po bileta e vatjes ? shyqyr jabanxhillek?
  ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

 20. #60
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Anėtarėsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga arbereshi_niko Lexo Postimin
  etj,etj,etj...
  he edhe nje tjeter
  shqip - turqisht
  turk - turr-qim

  ncncncn ta kishim shkruajt ne klasa punetore kete kishim mare flete rufe :P (perjashtim ) hihihihii
  ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 109
  Postimi i Fundit: 30-11-2009, 05:18
 2. Shqip - Turqisht
  Nga Nolird nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 17-01-2008, 14:23
 3. Shqiptarët: Studim gjenetik
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 05-11-2005, 21:17
 4. Fjalor Shqip -Turqisht
  Nga Reina nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 14-08-2004, 12:35
 5. Probemi me shqiptarėt turqisht folės
  Nga Mila nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 15-05-2003, 01:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •