Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 47
 1. #21
  Perjashtuar Maska e strano
  Anėtarėsuar
  07-04-2006
  Vendndodhja
  n'toke
  Mosha
  39
  Postime
  371
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  allall John Cena na doli shqiptar..

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e etrusk
  Anėtarėsuar
  23-07-2006
  Vendndodhja
  Kudo ku ka njerez te mire
  Mosha
  38
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hej pershendetje,

  Nuk kam shume info per temen, por mendoj se ajo qe thuhet mund ta kete ndonjete vertete. Pesonalisht me pelqen ky sport dhe mund te them me plot gojen si lumnjane qe jam se CENA dhe SINA ka ne lume sa te dush.
  Nuk i dihet, por me duket se reperi e ka kundershtuar kete vete kur e kane pyetur.

  Ju uroj shume fat,

  etrusk
  Duajeni atdhene,si shqiponjat folene.

 3. #23
  I vete perjashtuar! Maska e GeNi_25
  Anėtarėsuar
  25-05-2005
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  562
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga strano
  allall John Cena na doli shqiptar..
  Qe nuk eshte shqiptar kjo dihet! Me teper besoj se Napoleoni eshte ēam!
  Shyqyr qe filo-greket nuk administrojne dhe kete nen-forum te Forumit Shqiptar!

 4. #24
  Trusti i Lulelakres Maska e Tulipani Zi
  Anėtarėsuar
  02-09-2004
  Vendndodhja
  Aty ku mos qofsha
  Postime
  412
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga bayern
  Ah se mos harroj do jem ne Shtator ne WWE RAW prap kshuqe po e pashe afer do e pyes se ca eshte.
  Si s'te vje turp nga vetja?
  BRIGADA E KUQE PERJETE

 5. #25
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  lol
  I ka amerika z'je.

  Ma pe Tironen ti ate thuj, jo si ju qe ju vune fshesen

 6. #26
  Trusti i Lulelakres Maska e Tulipani Zi
  Anėtarėsuar
  02-09-2004
  Vendndodhja
  Aty ku mos qofsha
  Postime
  412
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga bayern
  lol
  I ka amerika z'je.

  Ma pe Tironen ti ate thuj, jo si ju qe ju vune fshesen
  Ca ti bosh qe na ka ron Albert Palla per hise. Tirones hallall ja boft zoti se ka 3-4 vjet qe kalon turin e pare ne cdo kompeticion qe ka marre pjese.
  BRIGADA E KUQE PERJETE

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e joss
  Anėtarėsuar
  15-09-2005
  Postime
  312
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku
  Mesa di une, mbiemri Cena eshtre nga Zona e Kuksit.

  Ndofta Lumjani, mund te dije me teper...

  Po eshte e vertete, eshte kusheri i Andrin Cenes nga Kukesi.

 8. #28
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Une e di qe ka lidhje me fisin SINA.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-06-2006
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  John Cena apo emrim e plot Jonathan Felix-Anthony Cena e ka origjinen nga Italia .... E kam lexuar ne nje faqe te huaj ku shkruhej "The origin of John Cena is of Italian descent."

 10. #30
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Ka shumė artikuj nė internet mbi origjinėn e John Cena.

  Nė disa artikuj thuhet se nėna e tij ishte nga Shqipėria dhe babai nga Italia.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 11. #31
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  27
  Postime
  437
  Faleminderit
  2
  0 falenderime nė 0 postime
  Ka zemer shqiptar

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e B.C.B
  Anėtarėsuar
  30-05-2009
  Vendndodhja
  Republika e Prishtines
  Postime
  800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  kemi mrri na shqiptarte,po nuk shihen as n`harte.

 13. #33
  E dua letėrsinė Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,041
  Faleminderit
  73
  98 falenderime nė 81 postime
  na paska pshtu zoti ... veq edhe Chuck Norris-in ta bomi Shqiptar edhe ska kush na del perpara

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e B.C.B
  Anėtarėsuar
  30-05-2009
  Vendndodhja
  Republika e Prishtines
  Postime
  800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  edhe bill gates kom ndegju qe eshte kusheri i sabit gecit hahahahahahahahhahahahahahahahha

  ps.busavata chuck norris eshte ba shqiptar,a ke ndegju per halil budakoven hahaah ai eshte qaki qaki.

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-06-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  231
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  http://ethnicelebs.com/john-cena

  Tek kjo faqe thote qe ka mundesi te jete me origjine italiane ose shqiptare........

 16. #36
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Ky i ka edhe do filma te mire action... Ama qe eshte shqiptar se kam ditur.

 17. #37
  barcelona Maska e shpresa-gazi
  Anėtarėsuar
  28-09-2010
  Vendndodhja
  NE TOKE
  Postime
  130
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Smile john cena 50 % shqiptar

  wrestling eshte nje sport shum interesant me pelqen ta shikoj,dhe i kam ndjekur te gjitha perballjet qe ka patur john cena,un kam degjuar se babai i tij esht italian ndersa nena rjedh prej familjes arbreshe. ju pershendes te gjithve.....

 18. #38
  i/e larguar Maska e ahmed_tr
  Anėtarėsuar
  23-11-2003
  Vendndodhja
  TIR
  Mosha
  41
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  n.q.s. e kane pyetur nese eshte shqiptar me origjine dhe ka thene jo, atehere duhet ta pranojme qe nuk eshte Shqiptar.

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e Kanina
  Anėtarėsuar
  14-10-2010
  Postime
  553
  Faleminderit
  7
  10 falenderime nė 6 postime
  ne wikipedia thuhet se ai eshte shqipetar nga kosova. mos u cudisni shume se keshtu na ka ndodhur shpesh qe kur thuhej per ndonje te famshem qe ishte shqipetar po ore po thoshin njerezit. mbaj mend qe edhe vete nuk e besoja per xhon belushin, miram cani, dhe nje aktore tjetr sia mbaj mend emrin tani. per te mos thene edhe per nene terezen. pastaj jane dhe disa perandor te romes me origjin ilire-shqipetare behen rreth njezet deri tridhjet kete e kam degjuar vete ne nje dokumentar ne itali aty foli dhe per nje pap me origjin shqiptare papa klemente etj. pastaj me origjin nga arbreshet e italis kemi pasur ne itali dhe nje kryeminister KRESPI dhe nje president. me e fundit fare kam degjuar qe edhe napoleoni eshte me origjin nga arbereshet e italis i cili emigroi ne fillim ne korsik dhe pastaj u be ai qe u be ne franc. ata qe e thone kete e japin si shume e sigurt po une po e le thjesht si thashethem shqiptar.

 20. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime nė 19 postime
  duhet me vet naj gazetar a din shqip ky herifi
  Jetė e rėndė.......!!!

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Roli i UNMIK nė Kosovė
  Nga Hyllien nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 01:04
 2. Nacionalizmi si nocion dhe zbatimi i tij ne praktike!
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 14-09-2009, 18:27
 3. Shqiptari shmang tragjedine
  Nga AjSi nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-04-2009, 23:36
 4. Shqiptari i ri
  Nga ZANOR nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 12-11-2008, 03:08
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2003, 12:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •