Close
Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 277
 1. #41
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  He se do e kete harruar ate pune ai. Sma ha mendja ti kete mbetur fiksim per vit rrjesht njera qe ka takuar per nje dite

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  fiksimi o pune m...,

  po si duket e ka gjet tek rudina magjistari,...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 3. #43
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  tek hofer sot
  tu lexu kete katalogun per pushime
  pervec udhetimeve ne skandinavi ne detin mesdhe ne europen perendimore kishte dhe udhetim me anije 8 ditor ne ballkan
  ku fillonte nga kroacia
  dhe e bukra ishte se poshte
  BALKAN RUNDREISE shkruhej
  LAND DER SKIPETAREN o sa krenar u bana
  diten e 5 asht liqeni i shkodres ne program dhe shkodra pastaj ne drejtim te durresit dhe pastaj tirana
  u kenaqa dhe po marr gjithkend ne telefon me ju tregu kete gja
  sdi pse po tan merzine e stresin ma hoqi kja e shkrujuna
  LAND DER SKIPETAREN
  ku jeni mare ju te austrise
  JO SEKS PARA MARTESE

 4. #44
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  shih shih edhe ksi tem paska, s'me ka tregu askush


  Edhe un jam shqiptar i kosovares me qndrim n Austri ne qytetin e Wienes
  '
  Prshndetje shqiptarve qe jetojn ne Austri
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  sa katnar qe je mer mehmeti,

  pse duhet me te thon njeri mer,...lol

  une kam mendu, se ti je ne gjermani ne bayern...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #46
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  jam katnar e cfar? po xhelozon hahah

  duhet te me thote dikush qe te shkruaj ketu dicka moj shi kete.

  jo jam ne wien qetu afer goldianit diku por jam tifoz i BAYERNITTTT (:


  po ti ku je ?
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  une ne new york, per vere.

  po bayerni keq i ka punet,

  jane bo mo keq se cifut, s'e lshojn lekun fare...

  o ka po bo noj cike vape anej ?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #48
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  aha ku paske shku edhe ti pertej oceanit lol

  bayerni mos e ma keq i ka punet po vitin tjeter do vije ne vete shpresojm ....

  jo mi ftofte eshte shi po biente me heret
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Pershendetje per shqiptaret qe jetojne ne Austri

  Ne pershendetje per katunarin MeMeTin..hahahahh,goldian,ani-d ...ju pershendes

  Kam qen para shum viteve ne Austri dhe ne Vjen ,besoj se do vij nje dite perseri

  ps,patrioto sa larg paske shku mor jahu ,kujtova se je ne Austri ?????
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  patriote,

  jam ndrru me Infinityn,

  ajo ka ardh ne shqipri,
  une kam shku ne New York...

  Kur te kthehem mos ndaloj anej nga nahija juj gjermon folese...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 11. #51
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  oj gjermane i perfunduet festimet ? flm per pershendetjen te pershendes edhe une ty zurck

  ani kur te kalon ka viena trego oj fshatare te qes nja dy litre qumsht te ziege hahah
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime n 199 postime
  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  patriote,

  jam ndrru me Infinityn,

  ajo ka ardh ne shqipri,
  une kam shku ne New York...

  ...
  Shkembim eksperiencash keshtu?
  Feelings change - memories don't.

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  patriote,

  jam ndrru me Infinityn,

  ajo ka ardh ne shqipri,
  une kam shku ne New York...

  Kur te kthehem mos ndaloj anej nga nahija juj gjermon folese...

  Patrioto je i mire pritur ktu ne Gjermani po erdhe


  Citim Postuar m par nga MmEeTtIi Lexo Postimin
  oj gjermane i perfunduet festimet ? flm per pershendetjen te pershendes edhe une ty zurck

  ani kur te kalon ka viena trego oj fshatare te qes nja dy litre qumsht te ziege hahah

  hahahahhah ore katunar po ta dija qe ishe ne Austri do vija te takoja ,warum nicht??? te pinim nje kafe ...hahahahahah nuk e pij qumshtin e ziege....iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...jo festa vazhdon akoma ...ist noch nicht vorbei...po shikojm dhe ndeshjen ,kupen e gjermanis ...Leverkusen gegen Bremen.. das finali ist in Berlin,aber ich kucke in fernsehen
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 14. #54
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga goca-bules Lexo Postimin
  [B]

  hahahahhah ore katunar po ta dija qe ishe ne Austri do vija te takoja ,warum nicht??? te pinim nje kafe ...hahahahahah nuk e pij qumshtin e ziege....iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...jo festa vazhdon akoma ...ist noch nicht vorbei...po shikojm dhe ndeshjen ,kupen e gjermanis ...Leverkusen gegen Bremen.. das finali ist in Berlin,aber ich kucke in fernsehen
  hahahaha mos mu ban tani kishe je ba qytetare se e di qe ne vend te wasser tomel te ziege pin hahahha edhe po erdhe ne wien ska kafe po qumsht te ziege ska tjeter sen hahahaha

  ani mire vazhdojeni festen e ishalla po kaloni mire une po shikoja pjesen e pare mbaroi tani e gjeta nje film ka VoX dhe mbeta aty hahah ti edhe fernseher ki me prish tu e guck ganzen tag lol
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 15. #55
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  pershendetje per shqiptaret ne austri

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Citim Postuar m par nga dea_07 Lexo Postimin
  Shkembim eksperiencash keshtu?
  ehe,

  do vish edhe ti me grupin exchange?

  lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 17. #57
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Tironcja_BLN Lexo Postimin
  pershendetje per shqiptaret ne austri
  danke schn
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Citim Postuar m par nga goca-bules Lexo Postimin

  Patrioto je i mire pritur ktu ne Gjermani po erdhe


  edi mi patriote,

  ishalla i mushet menja nrus,... se do me pa cekine...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 19. #59
  E Humbur Maska e elsaa
  Antarsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Me pritni edhe mu se shpejt do jem andej , se filloi vapa ketu dhe nuk durohet .
  Burrat Udhheqin Botn, Ndrsa Grat Udhheqin Burrat

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  po pasida,

  do iki?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Identiteti evropian i shqiptarve
  Nga Iliriani n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 572
  Postimi i Fundit: 02-05-2012, 15:45
 2. Fenomeni "Abdi Baleta"
  Nga Brari n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 206
  Postimi i Fundit: 06-09-2009, 09:28
 3. Knga e Gjergj Elez Alis
  Nga Ullmar Qvick n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 07-09-2006, 05:29
 4. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 5. ka i ndan dhe ka i bashkon shqiptart?
  Nga Davius n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 18:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •