Close
Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 277
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e ani-d
  Antarsuar
  18-11-2006
  Postime
  208
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ich bin auch hier und zwar in wien

 2. #22
  dua ate qe me do Maska e ELDORADO
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  atje ku jam rrit qysh i vogel se u lodha tu bredh
  Postime
  818
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  O Lale Flisni Shqip Mer Se Nuk Din Gjermanisht Une
  Me Respekt Niku
  DHE NJE DITE TE GJITHE DO TAKOHEMI ATJE.....

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,601
  Faleminderit
  3
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga ani-d
  ich bin auch hier und zwar in wien
  ELDORADO kjo do te thot :
  Edhe une jam ketu midis Vienes

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e ani-d
  Antarsuar
  18-11-2006
  Postime
  208
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga ELDORADO
  O Lale Flisni Shqip Mer Se Nuk Din Gjermanisht Une
  Me Respekt Niku
  Te kerkoj falje, mendoja qe flisje gjermanisht.
  Nuk po e perkthej se cfare te shkruajta me pare, se e paska bere Yasmin(e falenderoj)
  Une ne wien jetoj

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  ani-d je student atje?
  ELDORADO PO TI VLLA MENDOJA SE ISHE NE ITALI

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e ani-d
  Antarsuar
  18-11-2006
  Postime
  208
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  jo jo une kam mbaru pune me studimet.

  kam nja 15 vjet qe jetoj ne wien

 7. #27
  dua ate qe me do Maska e ELDORADO
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  atje ku jam rrit qysh i vogel se u lodha tu bredh
  Postime
  818
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  ore cuna kam hape nji teme per ju qe jetoni ne austri apo zvicer jeni te luter te me ndimoni
  Krkoj nj goc 19 vjeare nga Bulqiza n Austri

  --------------------------------------------------------------------------------

  CUNA DHE GOCA POR SIDOMOS PER ATO/ATA QE JETOJNE NE AUSTRI DHE ZVICER KERKOJ TE KONTAKTOJ ME NJE PERSON ,POR FATKEQESISHT KAM HUMB CDO KONTAKT QE TE MUND TE LIDHEM ME TE DHE NUK DI ME SI TA GJEJ ESHTE NJE VAJZE
  1)EMRIN =?

  2)MBIERMI LLESHI

  3)MOSHA 19

  4)VENDLIDJA BULQIZE

  5)VENDBANIMI AUSTRI (FAMILJARISHT)

  6)VENDSTUDIMI ZVICER

  7) DEGA E STUDIMIT GAZETARI APO DICKA QE KA TE BEJE ME TELEVIZIONIN  KUSH KA NDONJE NJOHURI TA POSTOJ KETU


  ME RESPEKT NIKU
  THX PER PERKTHIMIN YASMIN

  CUNA SHIH MOS DINI GJE PER KET GOCEN SE KA QENE PARA CA DITESH NE ITALI DHE I KA IK PETLLA NJI CUNI,SE DUKE BERE MUHABET ME TE I DOLI NJE PUNE DHE NUK I MORI DOT NR E CELULARIT
  DHE NJE DITE TE GJITHE DO TAKOHEMI ATJE.....

 8. #28
  dua ate qe me do Maska e ELDORADO
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  atje ku jam rrit qysh i vogel se u lodha tu bredh
  Postime
  818
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Goldian Ktu Jam Mos U Bej Merak Se Dhe Ca Kohe Skam Nga Te Vete Me Vone Te Shohim Per Ndonje Levizje

  Me Respekt Niku(eldo _madh)
  DHE NJE DITE TE GJITHE DO TAKOHEMI ATJE.....

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e ani-d
  Antarsuar
  18-11-2006
  Postime
  208
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Une sic te thashe me pare kam nja 15 vjet ne wien.
  Deri tani nuk me ka rene rasti te njoh ndonje familje nga bulqiza(te pakten ne wien i njoh pothuaj te gjithe shqiptaret)
  Mbase eshte ne ndonje qytet tjeter te austrise(e madhe shume nuk eshte kjo dreq austrie po edhe e vogel nuk eshte)
  Po dhe ai shoku jot o burr, nuk arriti me i marr dot as emrin eeee?!
  Nuk di cte them po mora vesh ndonje gje te hajrit do te lajmeroj, megjithese nuk kam sh shprese
  Ciao e ja kalofsh mire

 10. #30
  dua ate qe me do Maska e ELDORADO
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  atje ku jam rrit qysh i vogel se u lodha tu bredh
  Postime
  818
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  rrofsh ani-d
  ciao
  DHE NJE DITE TE GJITHE DO TAKOHEMI ATJE.....

 11. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  as ne klagenfurt se kam hasur kete emer
  kam pyetur por se kam gjet
  ketu ka me hsume shqiptare nga kosova dhe veshtire te jete ketu
  sic thote ani-d austria eshte e vogel por dhe e madhe

 12. #32
  i/e larguar
  Antarsuar
  04-04-2007
  Vendndodhja
  Austri
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  edhe un jetoj ne austri... jan ber 16 vjet tash

  pershendetje

 13. #33
  revolucionar Maska e bOndi_oo7
  Antarsuar
  18-10-2005
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  36
  Postime
  705
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Pershendetje per gjithe shqiptaret ne Austri,


  Festivali i kenges evropiane "Eurovision" filloi sonte.
  Mos harroni se duhet votuar per Shqiperine, kenga eshte fantastike
  Pun, djers, dashuri mes njerzve dhe ndaj atdheut.

 14. #34
  jam sjam i mir . . . . . Maska e illirycum
  Antarsuar
  18-05-2007
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  36
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pasi i pershendes te gjithe shqiptaret qe ndodhen ne Austri do doja te pyesja se si eshte gjendja aty?dmth. dokumenta si dhe sjellja e austriakve kundrejt shqiptareve.

 15. #35
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Sa e vjetr kjo tema papapa Megjithat pak shqiptare paska ne Austri, po ashtu pak dhe ne vien :P

  I Pershendes te gjith Shqiptaret qe jetojn ne Austri.
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 16. #36
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  jemi vertet pak
  sa keq
  JO SEKS PARA MARTESE

 17. #37
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  goldian, kur u festua pavarsia ne vien ishin mbi 4000 Shqiptar aty po ne forum s paska gj :S
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 18. #38
  The Furious Maska e kapedani2001
  Antarsuar
  19-08-2002
  Vendndodhja
  E U
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Shume pake shqipe ketu nejse kush eshte i interesuar ne artet marciale te shkoje ketu

  http://www.cage-fight.at

  . luftetari me i fort i austris ne sportin e freefight-it eshte shqipetar

  kaloni sa me mir
  Live and let the others live
  see ya don`t wana bee ya

 19. #39
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Kush ka qef te shoh me syt e ti Euro cup, mundet edhe kete jave deri te dieln, gjendet ne Wien, dhe mund te udhtoni me U-bahn2 deri ne Schottentor, pastaj te ndjekeni tabelat per kmbsor qe te shpien ne Wahringer strae aty gjenden flamurt e Shteteve pjesmarrse e gjeni lehte tani, dhe vetm nga 1 metr largsi mundeni ta shihni


  Thash t'ju informoj ndoshta ju plqen ta shifni njehere
  Ndryshuar pr her t fundit nga strange : 23-06-2008 m 15:49
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 20. #40
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  tash nje vit ska postu kerkush ketu
  hmmmmm
  spaska asnji ne austri
  JO SEKS PARA MARTESE

Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Identiteti evropian i shqiptarve
  Nga Iliriani n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 572
  Postimi i Fundit: 02-05-2012, 15:45
 2. Fenomeni "Abdi Baleta"
  Nga Brari n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 206
  Postimi i Fundit: 06-09-2009, 09:28
 3. Knga e Gjergj Elez Alis
  Nga Ullmar Qvick n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 07-09-2006, 05:29
 4. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 5. ka i ndan dhe ka i bashkon shqiptart?
  Nga Davius n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 18:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •