Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 63 prej 63
 1. #61
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeriut?
  Sigurisht qe po.

  Pamja e jashtme eshte i pari prezantim kudo qe shkon apo kedo qe takon.

 2. #62
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  edhe ndikon edhe s'ndikon ... se ka psh njerez te bukur por naive .. sdine ta shfrytezojn bukurine qe kane .. e ka njerez te shpifur qe sjane naive madje shume te shkathet dhe e kthejne cdo situate ne favorin e vete ... ne keto raste pershembull bukuria ska asnje vlere .

  lol

 3. #63
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-11-2011
  Postime
  47
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pamja e jashte ndikon ne personalitetin e njeriut.Ka te beje me faktin se sa eshte ky njeri te krijoje nje iluzion persa i perket pamjes se tije,sa narcistik eshte ai,ndoshta ai kujton se eshte i bukur,ateher ai do kete nje personalitet te "forte",por ne qofte se ai e dekurajon veten duke thene se eshte i shemtuar,ai do kete nje karakter te dobet.Nese nje njeri eshte ver8 i bukur ateher ai do kete nje vleresim per veten,nje vleresim qe ndoshta do te kaloje ne mbivleresim..

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

 1. Adem Demaēi
  Nga lum lumi nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 309
  Postimi i Fundit: 29-11-2016, 16:56
 2. Dosja antishqiptare e Greqisė, 1912-2007
  Nga BARAT nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 645
  Postimi i Fundit: 15-10-2007, 19:27
 3. Kthimi Kah Zoti
  Nga NoName nė forumin Komuniteti katolik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-03-2006, 17:41
 4. Tė drejtat e njeriut nė Islam
  Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2005, 16:11
 5. Botėkuptimi islam mbi njeriun dhe qytetėrimin
  Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2005, 15:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •