Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 63
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Shume.
  Paraqitja e jashtme eshte ajo qe te terheq fillimisht te njeriu, pastaj nese te pelqen kerkon ta njohesh me mire personin. N.q.s nuk ka terheqje fizike as nuk te intereson ta njohesh me tej. Flas ne marredhenie jo thjesht shoqerore.
  Te nje shok nuk me ben pershtypje shume paraqitja e jashtme por personaliteti i tij/saj.
  Feelings change - memories don't.

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  3,002
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Nė Kosovė PO . . . pėr fat tė keq .

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e K.i EPERM
  Anėtarėsuar
  09-03-2009
  Postime
  928
  Faleminderit
  9
  17 falenderime nė 16 postime
  Bora ėshtė e bardhė por e ftohtė shumė, rrushi i zi ėshtė me i embėl se i bardhi etj etj
  Dy kandidat me tė njejtat diploma me i bukuri ('ose me i gjati) do te pranohet (ka gjasa)
  edhe e Bardha dhe e Zeza janė ngjyra??????????
  Pershendetje F.SH

 4. #44
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Anėtarėsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  39
  Postime
  1,969
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeriut?
  Personaliteti i njeriut eshte kaq kompleks, mirepo si do qe te jete ai formohet, nuk lind.
  Nga kjo pikepamje eshte mese e qarte qe nje femre apo mashkulli jo te bukur mund t'i privoheshin nga shoqeria apo per shkak edhe te kompleksit qe formon ai vete, nje sere eksperiencash ne adoleshence dhe me tutje ne jete.

  E gjitha kjo ndikon ne nje formim "te ndryshem" te tij nga nje bashkemoshatar me te pashem se ai.
  »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

 5. #45
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  sot m'kane bere nje derr komplimenti qe ngela wow. Patjeter qe ndikon . Lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime
  Citim Postuar mė parė nga shitesi Lexo Postimin
  Ndikon bukuria fizike ne personalitetin e nje njeriu?
  Varet nga amballizhimi.

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e princesha sisi
  Anėtarėsuar
  25-12-2008
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  patjeter edhe....

 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  po dhe shume biles
  JO SEKS PARA MARTESE

 9. #49
  Perjashtuar Maska e land
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 30 postime
  Po ndikon dhe jashtezakonisht bile...

 10. #50
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Doren n'zemer , qoft mashkull e qoft femer. Po s'pate doke te jashtme as nuk duan ti futen asaj te brendshmes

 11. #51
  Heavy Metall Maska e trestenik
  Anėtarėsuar
  18-10-2010
  Postime
  357
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 4 postime
  pamj e jashtme ka ndikim ne qdo mes sjell simpati te njerzit(QA SHIHET BUKUR TE GJITH E SHIQOJN)
  High Voltage , Power Supply

 12. #52
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga ILMGAP Lexo Postimin
  Nė Kosovė PO . . . pėr fat tė keq .
  KUDO

  jo vetem ne kosove

 13. #53
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Ne fakt ka shume bukurosha/e por kur nderron dy pare muhabet me ta nga bukurosha/e shenderrohen ne pallosha/e

 14. #54
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  ndikon ne nje fare menyre.. kam vene re qe njerezit qe nuk kane nje pamje fizike terheqese jane ata me agresive..
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Pa tjeter,njerzit e bukur e kane me te kollajte ne jete.Kush eshte ai mashkull qe nuk do te ja mbante deren hapur nje Dame?
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 16. #56
  Perjashtuar Maska e land
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 30 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Ne fakt ka shume bukurosha/e por kur nderron dy pare muhabet me ta nga bukurosha/e shenderrohen ne pallosha/e
  Hey, do not hate!

 17. #57
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga shitesi Lexo Postimin
  Ndikon bukuria fizike ne personalitetin e nje njeriu?
  Varet eshte dicka qe mund ta thuash po ne disa situata edhe dicka qe mund te thuash jo ne situata te tjera. Per mendimin tim me teper ne personalitetin e njeriut ndikon, power & wealth.
  I LOVE GOD

  j&g

 18. #58
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,944
  Faleminderit
  27
  20 falenderime nė 20 postime
  NJani shkon ne nji tpame ,me demek per ngushllime.
  Posa hyri i than ulu mas dere .U shprehu ngushllime ..priti ngushlluesi ta lutshin me nji gote uje te pakten ,pore as kush as ate sja ofroi.
  Ah..harrova ta them se ishte nji varfnjak ,si i thon tani moderrnisht fukara i kput.
  Pas dite shkon te nji i aferm e i lyp pallton gogjuf me lesh se po shkonte nder miq.Plakushi shkoi prap ne ate familjen per ngushllime dhe posa hyri u quan brof 100 burra ti benin vend ne ball ogjaku ku uleshin njerzit per respekt.Tha plaku me vete of gogjuf te pafsha hajrin u ula ne vend te hogjes.kerrk.
  Shqiptaret fatkeqsish vlersoin ne kohen e fundit llukin e jo ate qe esht brenda saj.
  Une pa kollare tybe as nqenef nuk shkoi me nder me than,e kom kuptuar lojen.

 19. #59
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  Ndikon bukuria fizike ne personalitetin e nje njeriu?

  jo fare sepse me ka ndodhur mua shume veta me kujtonin se isha menjemodhe arogante etj etj si mas pamjes por kur me kan njoftur kan ngel sepse nuk jam ashtu...pranej une them qe jo
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  A ndikon pamja e jashtme e imja ne personalitetin tim apo ne gjykimin e te tjereve per mua ??

  Nese nje dite ndihem mire shpirterisht ,natyra me duket e mrekullueshme,jeta e bukur... kete gje e rrezatoj edhe ne fytyre ,me hip nje nur qe nuk e shpjegoj dot dhe nuk eshte se kam bere ndonje ndryshim ne look.E nese bej ndryshime ne look,behem hot Atehere ndihem mire me veten ,me shume vetbesim dhe optimizem .
  Pra "Nuri " eshte i lidhur me gjendjen shpirterore dhe anasjelltas

  Ps.Shpresoj ta kem kuptu mir titullin e temes

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Adem Demaēi
  Nga lum lumi nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 309
  Postimi i Fundit: 29-11-2016, 16:56
 2. Dosja antishqiptare e Greqisė, 1912-2007
  Nga BARAT nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 645
  Postimi i Fundit: 15-10-2007, 19:27
 3. Kthimi Kah Zoti
  Nga NoName nė forumin Komuniteti katolik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-03-2006, 17:41
 4. Tė drejtat e njeriut nė Islam
  Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2005, 16:11
 5. Botėkuptimi islam mbi njeriun dhe qytetėrimin
  Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2005, 15:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •