Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e cikita
  Antarsuar
  12-05-2006
  Postime
  117
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Nikoll Lesi ngatrron dern e banjs

  Leonard Brahaj

  Nikoll Lesi, Nikoll Lesi
  Ta kapn dorn te preshi
  Ishe brenda n hale
  Me nj vajz shum t re

  M mir syri sesa nami
  Ti mos luaj nga istikami
  E udite vendin ton
  Si Monika me Klinton

  Kamera t kish zene ty
  Veshur goxha pardesy
  Ajo shoqja ska rendesi
  Nami sht se ishe Ti

  Nxirr amendament te ri
  Mbi halet n Shqipri
  Veas burrat, veas grat
  Se na jeni br sallat..

 2. #2
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime
  http://qiellii.free.fr/shqip/lojera/politika.htm

  edhe kjo ka lidhje me politike, e forte eshte!
  My silence doesn't mean I am gone!

 3. #3
  Perjashtuar Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  E mo mire dhe ju se nuk ishte e fundit, ja se po punon per videon e re porno Nikolla.

  Dito.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  Pse fare ka bere Nikolle Lesi?

  Ka shkuar me nje femer tjeter, e a pastaj,
  mos ju duket vetja me e mire ju te "ndershmve"?

  Jo po do e mbaj me dore Lesi.

 5. #5
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Antarsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Per mua, vetem "cupe" nuk ish e ngrata. Ishte sa nje lope qe i vareshin mishrat e kraheve e mishrat e... topave, e ju na e bete si 12 vjecare... lol.

  Edhe ky Leonard Brahaj (?), sa me krenari e ve emrin tek krijimi i vet... lol. U pika.
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  Citim Postuar m par nga Leila
  Per mua, vetem "cupe" nuk ish e ngrata. Ishte sa nje lope qe i vareshin mishrat e kraheve e mishrat e... topave, e ju na e bete si 12 vjecare... lol.

  Edhe ky Leonard Brahaj (?), sa me krenari e ve emrin tek krijimi i vet... lol. U pika.


  do mari mimin nobel per letersi,
  i shkreti.

Tema t Ngjashme

 1. Rrfimet e Nikoll Lesit pr krert e politiks shqiptare
  Nga White_Angel n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 20-01-2007, 09:03
 2. Nicola Chetta (Nikoll Keta)
  Nga Fiori n forumin Shkrimtar shqiptar
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-12-2006, 12:42
 3. Uji i banjes dhe dielli e zbukurin fyttyren tuaj
  Nga babadimri n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-09-2005, 11:25
 4. Me deren e banjes hapur
  Nga kulla n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-12-2004, 20:55
 5. Nikoll Mrijaj (1911-1999)
  Nga Albo n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-12-2002, 11:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •