Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 45
 1. #1
  MaShtRuS FeMrAsH Maska e L'Ingegnere
  Antarsuar
  04-07-2006
  Vendndodhja
  Perugia
  Mosha
  35
  Postime
  39

  Prshndetje t gjithve

  Tani prezantimin e nisa ne italisht po vallaj nuk jam talion... le te prezantohemi tani si shqiptaret

  Emri: Filani
  Mbiemri: FIsteku
  Pseudo: inxhinjer, L'ingegnere, mashtrus, etj
  Profesioni: Student, mashtrus, Mashtrus femrash,
  Mosha: e thyer shum po prap tregoj sikur me qen cun 20 vjec... kot nuk thojn plak plak po esht flak
  Ku banoni?: Ne Nje Ure me 4 yje esht klas fare Ne PErugia ju ftoj te gjitheve te vini aty se fantastike Sidomos veres meqe esht vap fute koken aty ne uje se freskohesh
  Ku keni lindur?: Ne Durres o bab L18(Lagja gangove, Rr.A.Goga, Pallatin spo e them se i bjen te them dhe emrin pastaj), mu aty te dyqani Dylit home ju durrsak se njifni???
  Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar, me femije?: I martuar 3 her i divorcuar 4 her, femi nuk kam se un e dua jeten prandaj e mbroj ate perdorja masa mbrojtese, per momentin jam free kush deshiron te me kontaktoj ne 09005050993 I'm HOT
  Cfare shkolle po beni apo keni mbaruar?: Studioj per ing.Informatike dhe telekomunikacion ne vit te fundit, jam i diplomuar ne mashtrim femrash ne Univ e Kazanoves ne VEnezia me mesataren 30 LODE. dhe nje specializim 2 vjecar ne Univ e Don Zhuanit ne Franc
  Hobby: Sa fjal e modhe kjo, hobi im esht te shof 2 pleq duke eksperimentuar Kamasutren
  Ushqimi i preferuar: Tav Kosi, Pul e pjekme me patate, salc kosi
  Pija e preferume: Raki kumlle e zime 3 her dhe raki thane e zime 4 her
  Deshirat dhe enderrat tuaja?: te martohem me nje femer 5 vjet me e madhe se i kom fiksim fare
  Femra e preferume: Bionde kacurrelse, e gjat shum, kembet si shishe bilardo, Gjoksi 4, te me plotesoj deshirat e mia, me pak fjale nje ruse Ideale
  Pershkrimi i vetes: Jam Cun Fanastik, Cun per shpi, Di te gatuaj, te laj , te shplaj, te hekuros, lum ajo qe do me marri, Jam 180 i gjat pesha 90KG cun simpatik qeros kacurrels, sy zi, vetlla si kinez pe rte tjerat me pyesni
  Shoket dhe idhujt: Don Zhuani, Kazanova
  Puna e prinderve: Babin e kam demokrat ka 5 dashnore ne pallat, mamin mjes pa pun masdite pushim
  Cilin do te kishit deshire te pershendetnit? Mamin babin motren dhe te gjitha to qe me duan dhe i dua
  Cfare ju pelqen te vizitoni ne kete forum? do krijoj nje nenforum Djemt kerkojn Vajza se pranaj u regjistrova se meqe do shkoj dhe me pushime ne shqiperi thash te gjej nai njeri me kalu kohen se nuk shtyhet vetem....
  Skuadra qe beni tifozllik: Gjermaniaaaaaaaaaaa
  Shenja ne trup: 4 te nxime 10 te cjerra, nje kemb e thyer
  Shkaku: Ne ndeshjen Gjermani Argjentin Bertita me te madhe kur fitoi Gjermani aty issha vetem un qe beja tifozllik per gjermanin isha i rrethum nga italian
  A do e persersini me? Sigurisht qe po, jo me gjat se sot do e perseris perseri, kot per kunj

  Per informacione te metejshme mos Hezitoni te me pyesni un do ju pergjigjem hajt pra me kom te mar ishalla dhe sa me shum femra dua ketu... se pranaj erdha se me than se ka me shumic CIAUZZZZZ ika se sot myllen supermerkatet heret se esht neshja e italianve ishalla o zoot humin kot sa me bo sherr...
  Ndryshuar pr her t fundit nga L'Ingegnere : 04-07-2006 m 04:51

 2. #2
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  44
  Postime
  1,946
  Mir Se Erdhe
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 3. #3
  MaShtRuS FeMrAsH Maska e L'Ingegnere
  Antarsuar
  04-07-2006
  Vendndodhja
  Perugia
  Mosha
  35
  Postime
  39
  Flm Bota esht e jona... mire se te gjeta.... home po ju tjeret nga jeni apo keni hum fare

 4. #4
  ~SmiLe~ Maska e BaBy_BiRbA
  Antarsuar
  30-04-2002
  Vendndodhja
  Melbourne, Land Down Under
  Mosha
  37
  Postime
  583
  Citim Postuar m par nga L'Ingegnere
  Tani prezantimin e nisa ne italisht po vallaj nuk jam talion... le te prezantohemi tani si shqiptaret

  Emri: Filani
  Mbiemri: FIsteku
  Pseudo: inxhinjer, L'ingegnere, mashtrus, etj
  Profesioni: Student, mashtrus, Mashtrus femrash,
  Mosha: e thyer shum po prap tregoj sikur me qen cun 20 vjec... kot nuk thojn plak plak po esht flak
  Ku banoni?: Ne Nje Ure me 4 yje esht klas fare Ne PErugia ju ftoj te gjitheve te vini aty se fantastike Sidomos veres meqe esht vap fute koken aty ne uje se freskohesh
  Ku keni lindur?: Ne Durres o bab L18(Lagja gangove, Rr.A.Goga, Pallatin spo e them se i bjen te them dhe emrin pastaj), mu aty te dyqani Dylit home ju durrsak se njifni???
  Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar, me femije?: I martuar 3 her i divorcuar 4 her, femi nuk kam se un e dua jeten prandaj e mbroj ate perdorja masa mbrojtese, per momentin jam free kush deshiron te me kontaktoj ne 09005050993 I'm HOT
  Cfare shkolle po beni apo keni mbaruar?: Studioj per ing.Informatike dhe telekomunikacion ne vit te fundit, jam i diplomuar ne mashtrim femrash ne Univ e Kazanoves ne VEnezia me mesataren 30 LODE. dhe nje specializim 2 vjecar ne Univ e Don Zhuanit ne Franc
  Hobby: Sa fjal e modhe kjo, hobi im esht te shof 2 pleq duke eksperimentuar Kamasutren
  Ushqimi i preferuar: Tav Kosi, Pul e pjekme me patate, salc kosi
  Pija e preferume: Raki kumlle e zime 3 her dhe raki thane e zime 4 her
  Deshirat dhe enderrat tuaja?: te martohem me nje femer 5 vjet me e madhe se i kom fiksim fare
  Femra e preferume: Bionde kacurrelse, e gjat shum, kembet si shishe bilardo, Gjoksi 4, te me plotesoj deshirat e mia, me pak fjale nje ruse Ideale
  Pershkrimi i vetes: Jam Cun Fanastik, Cun per shpi, Di te gatuaj, te laj , te shplaj, te hekuros, lum ajo qe do me marri, Jam 180 i gjat pesha 90KG cun simpatik qeros kacurrels, sy zi, vetlla si kinez pe rte tjerat me pyesni
  Shoket dhe idhujt: Don Zhuani, Kazanova
  Puna e prinderve: Babin e kam demokrat ka 5 dashnore ne pallat, mamin mjes pa pun masdite pushim
  Cilin do te kishit deshire te pershendetnit? Mamin babin motren dhe te gjitha to qe me duan dhe i dua
  Cfare ju pelqen te vizitoni ne kete forum? do krijoj nje nenforum Djemt kerkojn Vajza se pranaj u regjistrova se meqe do shkoj dhe me pushime ne shqiperi thash te gjej nai njeri me kalu kohen se nuk shtyhet vetem....
  Skuadra qe beni tifozllik: Gjermaniaaaaaaaaaaa
  Shenja ne trup: 4 te nxime 10 te cjerra, nje kemb e thyer
  Shkaku: Ne ndeshjen Gjermani Argjentin Bertita me te madhe kur fitoi Gjermani aty issha vetem un qe beja tifozllik per gjermanin isha i rrethum nga italian
  A do e persersini me? Sigurisht qe po, jo me gjat se sot do e perseris perseri, kot per kunj

  Per informacione te metejshme mos Hezitoni te me pyesni un do ju pergjigjem hajt pra me kom te mar ishalla dhe sa me shum femra dua ketu... se pranaj erdha se me than se ka me shumic CIAUZZZZZ ika se sot myllen supermerkatet heret se esht neshja e italianve ishalla o zoot humin kot sa me bo sherr...
  Mire se erdhe ne forum

  P.S Me ke shkrire me ato njollat dhe punen e tifozllikut me Gjermanin...Ishalla fitojme sot

  Puc si tifoz gjerman qe qeke
  Shmile Pweet Face..Me Wubz U :D

 5. #5
  DOTT. SKUTHI Maska e SKUTHI
  Antarsuar
  17-10-2005
  Vendndodhja
  It's not your business....
  Postime
  461
  L'ingegnere e paske Gojen Brisk ti lale.......... Si duket si profesion Part Time ben dhe Bereberin..............Nese e ben je i mirpritur sepse do kesh shume kliente ktu per tja rrujt dmth :PpPpP
  EVERYBODY'S BUSINESS IS NOBODY'S BUSINESS

 6. #6
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Antarsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  938
  hahhahahahhahahahahah o zot o zot sa kam qeshure
  ajo ura me kater yje mos eshet gje (kaza abandonata poshte ures lol)

  mami gjynaf u lodhka shume lol
  sa per arsimin qenke dysh se njish jam vete lol ,shaka ee (scherzi a parte )

  mire se erdhe ja kalofsh mire yllo edhe kujdes leri vajzat e forumit ne halle tend ashuu t'vet lol
  ●∙ яєℓαιмιηg вαк мy ωσяℓ∂●∙

 7. #7
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Antarsuar
  30-08-2005
  Mosha
  46
  Postime
  1,491
  Ua ! dhe ti mungoje ketu...po brisk ate gojen ....ls'ngjan si i psaardhur ti...! mos ha shume cokollata andeja
  dhe turp te kesh per Gjermanine ...pse sputi ne pjaten ku mangi
  mireserdhe Filan!
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 8. #8
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Deutschland
  Mosha
  34
  Postime
  4,459
  Mire se erdhe meqe jemi edhe ne prag te finales
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 9. #9
  MaShtRuS FeMrAsH Maska e L'Ingegnere
  Antarsuar
  04-07-2006
  Vendndodhja
  Perugia
  Mosha
  35
  Postime
  39
  Citim Postuar m par nga BaBy_BiRbA
  Mire se erdhe ne forum

  P.S Me ke shkrire me ato njollat dhe punen e tifozllikut me Gjermanin...Ishalla fitojme sot

  Puc si tifoz gjerman qe qeke
  Flm ylllo dhe un kiss back ishalla fitojm sot se do bej party per kok time... kam marr gjith tenxheret e dhomes per mburoj se do me rrafin keq sot po fitum se apo skam zan i ven te bukur me pa neshjen... i lash ato te dhomes pa buk sot skan tenxhere me gatuar... po ashtu te rrin itaiant e poshter pa buk se kujtojn se do fitojn


  Citim Postuar m par nga matteo
  L'ingegnere e paske Gojen Brisk ti lale.......... Si duket si profesion Part Time ben dhe Bereberin..............Nese e ben je i mirpritur sepse do kesh shume kliente ktu per tja rrujt dmth :PpPpP
  Plako un zanatin e berberit nuk e bej me mjafton ai i imi si inxhinjer.... Me gjithate un jam cun me edukat dhe spo te them gje por po te them se nuk e nise mir..

  Citim Postuar m par nga _-^VLoNjate^-_
  hahhahahahhahahahahah o zot o zot sa kam qeshure
  ajo ura me kater yje mos eshet gje (kaza abandonata poshte ures lol)

  mami gjynaf u lodhka shume lol
  sa per arsimin qenke dysh se njish jam vete lol ,shaka ee (scherzi a parte )

  mire se erdhe ja kalofsh mire yllo edhe kujdes leri vajzat e forumit ne halle tend ashuu t'vet lol
  Jo mi se jan vet gocat qe me ngacmojn se un jami urt i shkreti.. po ca ti bej un ktyre qe me ngacmojn lol .... Flm ylllo e mire se te gjeta e sigurisht qe do ja kaloj mire.

  Citim Postuar m par nga donna76
  Ua ! dhe ti mungoje ketu...po brisk ate gojen ....ls'ngjan si i psaardhur ti...! mos ha shume cokollata andeja
  dhe turp te kesh per Gjermanine ...pse sputi ne pjaten ku mangi
  mireserdhe Filan!
  Kshu hy un direkt si i njoftem
  Vallaj ato cokollata mu merziten... pale kur esht dhe festa o zot kam per nje muj rresht sa goca rrej duke i bo dhurat cokollata Baci po me vjen cudi si ato te shqipris sa her qe i coj naaaa i bejn te gjith brenda dites saqe i them plakes me ardh ktu ti e qiske deficit fabriken lol
  FLm ylllo mire se te gjeta....por gjermanin e kam ne zemer vallaj...


  Citim Postuar m par nga ClaY_MorE
  Mire se erdhe meqe jemi edhe ne prag te finales

  Flm Plako edhe un mirese te gjeta po po se mos me je me italiant re lol .. ME gjithate kam van bas Gjermania brenda 20 min myll neshjen sot

 10. #10
  MaShtRuS FeMrAsH Maska e L'Ingegnere
  Antarsuar
  04-07-2006
  Vendndodhja
  Perugia
  Mosha
  35
  Postime
  39
  Nje kiss per gjith gocat ju cuna devijohuni pak se mos ju kap

 11. #11
  Kalimtare e rastit... Maska e AMERIKANJA06
  Antarsuar
  03-06-2006
  Vendndodhja
  shba
  Postime
  168
  Mire se na gjete Diktatori i forumit virtual.
  -Lirine kerkon?!-Pushka s`ka cark!Fluturimin do?por krahet s`i hap.Me rraso je veshur.Zotin e tall!Kush je ti?!-Perendi a djall?!

 12. #12
  MaShtRuS FeMrAsH Maska e L'Ingegnere
  Antarsuar
  04-07-2006
  Vendndodhja
  Perugia
  Mosha
  35
  Postime
  39
  Citim Postuar m par nga AMERIKANJA06
  Mire se na gjete Diktatori i forumit virtual.

  Mirese te gjeta doja me than nje gje tjeter po ec mo spo e them heres tjeter

 13. #13
  Pro Floodist :D Maska e ino89
  Antarsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  212
  mire se erdhe

 14. #14
  Mirse erdhe:-)..me jep pershtypjen sikur gjith jetes je marre me forume me kte alamet prezantimi
  Kalofsh bukur ktu e gjith te mirat:-)!
  Ah se mos harroj, mirseardhja shkon me nje "dajak" ne dark..Italia, jo una
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 15. #15
  Kalimtare e rastit... Maska e AMERIKANJA06
  Antarsuar
  03-06-2006
  Vendndodhja
  shba
  Postime
  168
  Citim Postuar m par nga L'Ingegnere
  Mirese te gjeta doja me than nje gje tjeter po ec mo spo e them heres tjeter
  Thuaje mos u kurse.
  -Lirine kerkon?!-Pushka s`ka cark!Fluturimin do?por krahet s`i hap.Me rraso je veshur.Zotin e tall!Kush je ti?!-Perendi a djall?!

 16. #16
  femmedecarriere Maska e Visage
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  LarG ... aty ke veriu i veriut
  Postime
  588
  Mire se erdhe dhe ishallah kalon bukur mes nesh se qeke dhe cik llafazan

  ps. per prezantimin shume fjale e pak pune m'u duk.
  Sa per ato shenjat ah c'ta kane bo mire, provoje prap sot po deshe

 17. #17
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,834
  Mire se erdhe dhe kalofsh mire

  Ps: Goxha prezantim

 18. #18
  MaShtRuS FeMrAsH Maska e L'Ingegnere
  Antarsuar
  04-07-2006
  Vendndodhja
  Perugia
  Mosha
  35
  Postime
  39
  Citim Postuar m par nga AlbaneZ
  Mire se erdhe dhe kalofsh mire

  Ps: Goxha prezantim

  Flm plako mire se te gjeta sigurisht qe do ja kaloj mire....

  Citim Postuar m par nga Visage
  Mire se erdhe dhe ishallah kalon bukur mes nesh se qeke dhe cik llafazan

  ps. per prezantimin shume fjale e pak pune m'u duk.
  Sa per ato shenjat ah c'ta kane bo mire, provoje prap sot po deshe
  Un llafazan jooooooooooooooo kot kjo tani pa lidhje... ehuuu ja tani po iki te sheshi me pa nese ma kan rujt venin se i thash nje puntori aty pijanec se do te jap nje shishe vodka po me rujte i ven te mire... kam marr i tenxhere me vete per rast rreziku ca garuzhde kshu per masa mbrojtese....

 19. #19
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  36
  Postime
  5,314
  Mire se na gjete e mire se na erdhe!
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 20. #20
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Antarsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  938

  lol

  Citim Postuar m par nga L'Ingegnere
  Flm plako mire se te gjeta sigurisht qe do ja kaloj mire....  Un llafazan jooooooooooooooo kot kjo tani pa lidhje... ehuuu ja tani po iki te sheshi me pa nese ma kan rujt venin se i thash nje puntori aty pijanec se do te jap nje shishe vodka po me rujte i ven te mire... kam marr i tenxhere me vete per rast rreziku ca garuzhde kshu per masa mbrojtese....

  ca gallate lool
  ●∙ яєℓαιмιηg вαк мy ωσяℓ∂●∙

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Albin Kurti: "T gjithve na mungojn"
  Nga ARIANI_TB n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 110
  Postimi i Fundit: 25-01-2006, 22:29
 2. Pershendetje te gjitheve
  Nga Gafoorrjర n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 09-03-2004, 21:39
 3. pershendetje te gjitheve!
  Nga Lucky_one n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 06-03-2003, 14:06
 4. Pershendetje Te Gjitheve
  Nga skampin n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-02-2003, 17:26
 5. Pershendetje te gjitheve me ne fund dhe une antare!
  Nga Ferdinandi n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-01-2003, 16:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •