Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 45
  1. #1
    MaShtRuS FeMrAsH Maska e L'Ingegnere
    Anëtarësuar
    04-07-2006
    Vendndodhja
    Perugia
    Postime
    39

    Përshëndetje të gjithëve

    Tani prezantimin e nisa ne italisht po vallaj nuk jam talion... le te prezantohemi tani si shqiptaret

    Emri: Filani
    Mbiemri: FIsteku
    Pseudo: inxhinjer, L'ingegnere, mashtrus, etj
    Profesioni: Student, mashtrus, Mashtrus femrash,
    Mosha: e thyer shum po prap tregoj sikur me qen cun 20 vjec... kot nuk thojn plak plak po esht flak
    Ku banoni?: Ne Nje Ure me 4 yje esht klas fare Ne PErugia ju ftoj te gjitheve te vini aty se fantastike Sidomos veres meqe esht vap fute koken aty ne uje se freskohesh
    Ku keni lindur?: Ne Durres o bab L18(Lagja gangove, Rr.A.Goga, Pallatin spo e them se i bjen te them dhe emrin pastaj), mu aty te dyqani Dylit home ju durrsak se njifni???
    Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar, me femije?: I martuar 3 her i divorcuar 4 her, femi nuk kam se un e dua jeten prandaj e mbroj ate perdorja masa mbrojtese, per momentin jam free kush deshiron te me kontaktoj ne 09005050993 I'm HOT
    Cfare shkolle po beni apo keni mbaruar?: Studioj per ing.Informatike dhe telekomunikacion ne vit te fundit, jam i diplomuar ne mashtrim femrash ne Univ e Kazanoves ne VEnezia me mesataren 30 LODE. dhe nje specializim 2 vjecar ne Univ e Don Zhuanit ne Franc
    Hobby: Sa fjal e modhe kjo, hobi im esht te shof 2 pleq duke eksperimentuar Kamasutren
    Ushqimi i preferuar: Tav Kosi, Pul e pjekme me patate, salc kosi
    Pija e preferume: Raki kumlle e zime 3 her dhe raki thane e zime 4 her
    Deshirat dhe enderrat tuaja?: te martohem me nje femer 5 vjet me e madhe se i kom fiksim fare
    Femra e preferume: Bionde kacurrelse, e gjat shum, kembet si shishe bilardo, Gjoksi 4, te me plotesoj deshirat e mia, me pak fjale nje ruse Ideale
    Pershkrimi i vetes: Jam Cun Fanastik, Cun per shpi, Di te gatuaj, te laj , te shplaj, te hekuros, lum ajo qe do me marri, Jam 180 i gjat pesha 90KG cun simpatik qeros kacurrels, sy zi, vetlla si kinez pe rte tjerat me pyesni
    Shoket dhe idhujt: Don Zhuani, Kazanova
    Puna e prinderve: Babin e kam demokrat ka 5 dashnore ne pallat, mamin mjes pa pun masdite pushim
    Cilin do te kishit deshire te pershendetnit? Mamin babin motren dhe te gjitha to qe me duan dhe i dua
    Cfare ju pelqen te vizitoni ne kete forum? do krijoj nje nenforum Djemt kerkojn Vajza se pranaj u regjistrova se meqe do shkoj dhe me pushime ne shqiperi thash te gjej nai njeri me kalu kohen se nuk shtyhet vetem....
    Skuadra qe beni tifozllik: Gjermaniaaaaaaaaaaa
    Shenja ne trup: 4 te nxime 10 te cjerra, nje kemb e thyer
    Shkaku: Ne ndeshjen Gjermani Argjentin Bertita me te madhe kur fitoi Gjermani aty issha vetem un qe beja tifozllik per gjermanin isha i rrethum nga italian
    A do e persersini me? Sigurisht qe po, jo me gjat se sot do e perseris perseri, kot per kunj

    Per informacione te metejshme mos Hezitoni te me pyesni un do ju pergjigjem hajt pra me kom te mar ishalla dhe sa me shum femra dua ketu... se pranaj erdha se me than se ka me shumic CIAUZZZZZ ika se sot myllen supermerkatet heret se esht neshja e italianve ishalla o zoot humin kot sa me bo sherr...
    Ndryshuar për herë të fundit nga L'Ingegnere : 04-07-2006 më 04:51

  2. #2
    Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
    Anëtarësuar
    06-09-2003
    Vendndodhja
    Tiranë
    Postime
    1,946
    Mir Se Erdhe
    Takohemi Ditën e Gjykimit

  3. #3
    MaShtRuS FeMrAsH Maska e L'Ingegnere
    Anëtarësuar
    04-07-2006
    Vendndodhja
    Perugia
    Postime
    39
    Flm Bota esht e jona... mire se te gjeta.... home po ju tjeret nga jeni apo keni hum fare

  4. #4
    ~SmiLe~ Maska e BaBy_BiRbA
    Anëtarësuar
    30-04-2002
    Vendndodhja
    Melbourne, Land Down Under
    Postime
    582
    Citim Postuar më parë nga L'Ingegnere
    Tani prezantimin e nisa ne italisht po vallaj nuk jam talion... le te prezantohemi tani si shqiptaret

    Emri: Filani
    Mbiemri: FIsteku
    Pseudo: inxhinjer, L'ingegnere, mashtrus, etj
    Profesioni: Student, mashtrus, Mashtrus femrash,
    Mosha: e thyer shum po prap tregoj sikur me qen cun 20 vjec... kot nuk thojn plak plak po esht flak
    Ku banoni?: Ne Nje Ure me 4 yje esht klas fare Ne PErugia ju ftoj te gjitheve te vini aty se fantastike Sidomos veres meqe esht vap fute koken aty ne uje se freskohesh
    Ku keni lindur?: Ne Durres o bab L18(Lagja gangove, Rr.A.Goga, Pallatin spo e them se i bjen te them dhe emrin pastaj), mu aty te dyqani Dylit home ju durrsak se njifni???
    Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar, me femije?: I martuar 3 her i divorcuar 4 her, femi nuk kam se un e dua jeten prandaj e mbroj ate perdorja masa mbrojtese, per momentin jam free kush deshiron te me kontaktoj ne 09005050993 I'm HOT
    Cfare shkolle po beni apo keni mbaruar?: Studioj per ing.Informatike dhe telekomunikacion ne vit te fundit, jam i diplomuar ne mashtrim femrash ne Univ e Kazanoves ne VEnezia me mesataren 30 LODE. dhe nje specializim 2 vjecar ne Univ e Don Zhuanit ne Franc
    Hobby: Sa fjal e modhe kjo, hobi im esht te shof 2 pleq duke eksperimentuar Kamasutren
    Ushqimi i preferuar: Tav Kosi, Pul e pjekme me patate, salc kosi
    Pija e preferume: Raki kumlle e zime 3 her dhe raki thane e zime 4 her
    Deshirat dhe enderrat tuaja?: te martohem me nje femer 5 vjet me e madhe se i kom fiksim fare
    Femra e preferume: Bionde kacurrelse, e gjat shum, kembet si shishe bilardo, Gjoksi 4, te me plotesoj deshirat e mia, me pak fjale nje ruse Ideale
    Pershkrimi i vetes: Jam Cun Fanastik, Cun per shpi, Di te gatuaj, te laj , te shplaj, te hekuros, lum ajo qe do me marri, Jam 180 i gjat pesha 90KG cun simpatik qeros kacurrels, sy zi, vetlla si kinez pe rte tjerat me pyesni
    Shoket dhe idhujt: Don Zhuani, Kazanova
    Puna e prinderve: Babin e kam demokrat ka 5 dashnore ne pallat, mamin mjes pa pun masdite pushim
    Cilin do te kishit deshire te pershendetnit? Mamin babin motren dhe te gjitha to qe me duan dhe i dua
    Cfare ju pelqen te vizitoni ne kete forum? do krijoj nje nenforum Djemt kerkojn Vajza se pranaj u regjistrova se meqe do shkoj dhe me pushime ne shqiperi thash te gjej nai njeri me kalu kohen se nuk shtyhet vetem....
    Skuadra qe beni tifozllik: Gjermaniaaaaaaaaaaa
    Shenja ne trup: 4 te nxime 10 te cjerra, nje kemb e thyer
    Shkaku: Ne ndeshjen Gjermani Argjentin Bertita me te madhe kur fitoi Gjermani aty issha vetem un qe beja tifozllik per gjermanin isha i rrethum nga italian
    A do e persersini me? Sigurisht qe po, jo me gjat se sot do e perseris perseri, kot per kunj

    Per informacione te metejshme mos Hezitoni te me pyesni un do ju pergjigjem hajt pra me kom te mar ishalla dhe sa me shum femra dua ketu... se pranaj erdha se me than se ka me shumic CIAUZZZZZ ika se sot myllen supermerkatet heret se esht neshja e italianve ishalla o zoot humin kot sa me bo sherr...
    Mire se erdhe ne forum

    P.S Me ke shkrire me ato njollat dhe punen e tifozllikut me Gjermanin...Ishalla fitojme sot

    Puc si tifoz gjerman qe qeke
    Shmile Pweet Face..Me Wubz U :D

  5. #5
    DOTT. SKUTHI Maska e SKUTHI
    Anëtarësuar
    17-10-2005
    Vendndodhja
    It's not your business....
    Postime
    460
    L'ingegnere e paske Gojen Brisk ti lale.......... Si duket si profesion Part Time ben dhe Bereberin..............Nese e ben je i mirpritur sepse do kesh shume kliente ktu per tja rrujt dmth :PpPpP
    EVERYBODY'S BUSINESS IS NOBODY'S BUSINESS

  6. #6
    Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
    Anëtarësuar
    01-05-2006
    Vendndodhja
    📍 The Netherlands
    Postime
    939
    hahhahahahhahahahahah o zot o zot sa kam qeshure
    ajo ura me kater yje mos eshet gje (kaza abandonata poshte ures lol)

    mami gjynaf u lodhka shume lol
    sa per arsimin qenke dysh se njish jam vete lol ,shaka ee (scherzi a parte )

    mire se erdhe ja kalofsh mire yllo edhe kujdes leri vajzat e forumit ne halle tend ashuu t'vet lol
    ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

  7. #7
    ciao belli !!! Maska e donna76
    Anëtarësuar
    30-08-2005
    Postime
    1,491
    Ua ! dhe ti mungoje ketu...po brisk ate gojen ....ls'ngjan si i psaardhur ti...! mos ha shume cokollata andeja
    dhe turp te kesh per Gjermanine ...pse sputi ne pjaten ku mangi
    mireserdhe Filan!
    "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

  8. #8
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Mire se erdhe meqe jemi edhe ne prag te finales
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  9. #9
    MaShtRuS FeMrAsH Maska e L'Ingegnere
    Anëtarësuar
    04-07-2006
    Vendndodhja
    Perugia
    Postime
    39
    Citim Postuar më parë nga BaBy_BiRbA
    Mire se erdhe ne forum

    P.S Me ke shkrire me ato njollat dhe punen e tifozllikut me Gjermanin...Ishalla fitojme sot

    Puc si tifoz gjerman qe qeke
    Flm ylllo dhe un kiss back ishalla fitojm sot se do bej party per kok time... kam marr gjith tenxheret e dhomes per mburoj se do me rrafin keq sot po fitum se apo skam zan i ven te bukur me pa neshjen... i lash ato te dhomes pa buk sot skan tenxhere me gatuar... po ashtu te rrin itaiant e poshter pa buk se kujtojn se do fitojn


    Citim Postuar më parë nga matteo
    L'ingegnere e paske Gojen Brisk ti lale.......... Si duket si profesion Part Time ben dhe Bereberin..............Nese e ben je i mirpritur sepse do kesh shume kliente ktu per tja rrujt dmth :PpPpP
    Plako un zanatin e berberit nuk e bej me mjafton ai i imi si inxhinjer.... Me gjithate un jam cun me edukat dhe spo te them gje por po te them se nuk e nise mir..

    Citim Postuar më parë nga _-^VLoNjate^-_
    hahhahahahhahahahahah o zot o zot sa kam qeshure
    ajo ura me kater yje mos eshet gje (kaza abandonata poshte ures lol)

    mami gjynaf u lodhka shume lol
    sa per arsimin qenke dysh se njish jam vete lol ,shaka ee (scherzi a parte )

    mire se erdhe ja kalofsh mire yllo edhe kujdes leri vajzat e forumit ne halle tend ashuu t'vet lol
    Jo mi se jan vet gocat qe me ngacmojn se un jami urt i shkreti.. po ca ti bej un ktyre qe me ngacmojn lol .... Flm ylllo e mire se te gjeta e sigurisht qe do ja kaloj mire.

    Citim Postuar më parë nga donna76
    Ua ! dhe ti mungoje ketu...po brisk ate gojen ....ls'ngjan si i psaardhur ti...! mos ha shume cokollata andeja
    dhe turp te kesh per Gjermanine ...pse sputi ne pjaten ku mangi
    mireserdhe Filan!
    Kshu hy un direkt si i njoftem
    Vallaj ato cokollata mu merziten... pale kur esht dhe festa o zot kam per nje muj rresht sa goca rrej duke i bo dhurat cokollata Baci po me vjen cudi si ato te shqipris sa her qe i coj naaaa i bejn te gjith brenda dites saqe i them plakes me ardh ktu ti e qiske deficit fabriken lol
    FLm ylllo mire se te gjeta....por gjermanin e kam ne zemer vallaj...


    Citim Postuar më parë nga ClaY_MorE
    Mire se erdhe meqe jemi edhe ne prag te finales

    Flm Plako edhe un mirese te gjeta po po se mos me je me italiant re lol .. ME gjithate kam van bas Gjermania brenda 20 min myll neshjen sot

  10. #10
    MaShtRuS FeMrAsH Maska e L'Ingegnere
    Anëtarësuar
    04-07-2006
    Vendndodhja
    Perugia
    Postime
    39
    Nje kiss per gjith gocat ju cuna devijohuni pak se mos ju kap

  11. #11
    Kalimtare e rastit... Maska e AMERIKANJA06
    Anëtarësuar
    03-06-2006
    Vendndodhja
    shba
    Postime
    168
    Mire se na gjete Diktatori i forumit virtual.
    -Lirine kerkon?!-Pushka s`ka cark!Fluturimin do?por krahet s`i hap.Me rraso je veshur.Zotin e tall!Kush je ti?!-Perendi a djall?!

  12. #12
    MaShtRuS FeMrAsH Maska e L'Ingegnere
    Anëtarësuar
    04-07-2006
    Vendndodhja
    Perugia
    Postime
    39
    Citim Postuar më parë nga AMERIKANJA06
    Mire se na gjete Diktatori i forumit virtual.

    Mirese te gjeta doja me than nje gje tjeter po ec mo spo e them heres tjeter

  13. #13
    Pro Floodist :D Maska e ino89
    Anëtarësuar
    19-10-2005
    Vendndodhja
    Elbasan
    Postime
    212
    mire se erdhe

  14. #14
    bitter girl Maska e marsela
    Anëtarësuar
    11-06-2002
    Postime
    1,163
    Mirse erdhe:-)..me jep pershtypjen sikur gjith jetes je marre me forume me kte alamet prezantimi
    Kalofsh bukur ktu e gjith te mirat:-)!
    Ah se mos harroj, mirseardhja shkon me nje "dajak" ne dark..Italia, jo una
    Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

  15. #15
    Kalimtare e rastit... Maska e AMERIKANJA06
    Anëtarësuar
    03-06-2006
    Vendndodhja
    shba
    Postime
    168
    Citim Postuar më parë nga L'Ingegnere
    Mirese te gjeta doja me than nje gje tjeter po ec mo spo e them heres tjeter
    Thuaje mos u kurse.
    -Lirine kerkon?!-Pushka s`ka cark!Fluturimin do?por krahet s`i hap.Me rraso je veshur.Zotin e tall!Kush je ti?!-Perendi a djall?!

  16. #16
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anëtarësuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Mire se erdhe dhe ishallah kalon bukur mes nesh se qeke dhe cik llafazan

    ps. per prezantimin shume fjale e pak pune m'u duk.
    Sa per ato shenjat ah c'ta kane bo mire, provoje prap sot po deshe

  17. #17
    ► ☆☆☆ ◄
    Anëtarësuar
    26-10-2005
    Vendndodhja
    Mëmëdhe
    Postime
    4,834
    Mire se erdhe dhe kalofsh mire

    Ps: Goxha prezantim

  18. #18
    MaShtRuS FeMrAsH Maska e L'Ingegnere
    Anëtarësuar
    04-07-2006
    Vendndodhja
    Perugia
    Postime
    39
    Citim Postuar më parë nga AlbaneZ
    Mire se erdhe dhe kalofsh mire

    Ps: Goxha prezantim

    Flm plako mire se te gjeta sigurisht qe do ja kaloj mire....

    Citim Postuar më parë nga Visage
    Mire se erdhe dhe ishallah kalon bukur mes nesh se qeke dhe cik llafazan

    ps. per prezantimin shume fjale e pak pune m'u duk.
    Sa per ato shenjat ah c'ta kane bo mire, provoje prap sot po deshe
    Un llafazan jooooooooooooooo kot kjo tani pa lidhje... ehuuu ja tani po iki te sheshi me pa nese ma kan rujt venin se i thash nje puntori aty pijanec se do te jap nje shishe vodka po me rujte i ven te mire... kam marr i tenxhere me vete per rast rreziku ca garuzhde kshu per masa mbrojtese....

  19. #19
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anëtarësuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Në çdo vend ku ka jetë
    Postime
    5,321
    Mire se na gjete e mire se na erdhe!
    Për inad të Djallit dhe Shqyptarëvet, Zoti ka me mbajtë Shqypninë më kambë me nder e me lumni

  20. #20
    Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
    Anëtarësuar
    01-05-2006
    Vendndodhja
    📍 The Netherlands
    Postime
    939

    lol

    Citim Postuar më parë nga L'Ingegnere
    Flm plako mire se te gjeta sigurisht qe do ja kaloj mire....



    Un llafazan jooooooooooooooo kot kjo tani pa lidhje... ehuuu ja tani po iki te sheshi me pa nese ma kan rujt venin se i thash nje puntori aty pijanec se do te jap nje shishe vodka po me rujte i ven te mire... kam marr i tenxhere me vete per rast rreziku ca garuzhde kshu per masa mbrojtese....

    ca gallate lool
    ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Albin Kurti: "Të gjithëve na mungojnë"
    Nga ARIANI_TB në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 110
    Postimi i Fundit: 25-01-2006, 22:29
  2. Pershendetje te gjitheve
    Nga °°Gafoorrjà°° në forumin Prezantoni veten në forum
    Përgjigje: 24
    Postimi i Fundit: 09-03-2004, 21:39
  3. pershendetje te gjitheve!
    Nga Lucky_one në forumin Prezantoni veten në forum
    Përgjigje: 16
    Postimi i Fundit: 06-03-2003, 14:06
  4. Pershendetje Te Gjitheve
    Nga skampin në forumin Prezantoni veten në forum
    Përgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 17-02-2003, 17:26
  5. Pershendetje te gjitheve me ne fund dhe une antare!
    Nga Ferdinandi në forumin Prezantoni veten në forum
    Përgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 21-01-2003, 16:28

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •